Jump to content
Dogomania

kerry blue terrier (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!


kela

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

No dobrze, to ja się nieskromnie pochwalę, że Britka zdobyła 1 miejsce w klasyfikacji łączej J+A w II otwartych zawodach Agility w Pruszkowie. Kategoria A0. Nasz MISTRZ!!!

Jestem z niej szczególnie dumna (no i z męża, of course:eviltong: ), bo konkurencja była wybitnie liczna.

Co do Celty to nawet jedne beig miała bez Detki, choć by się i tak jej należało za te humory ... może wejdę do tunelu, może nie .... :mad:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Oj, napisalam na terierkowie, a tu zapomnialam:oops: Poznalam Twoja coreczke UNA CELTIC GoKaIba - slodkie ciewcze i takie zrownowazone przy tych moich wariatkach:lol: Jej pani bardzo mila, dlugo rozmawialysmy i bylo bardzo sympatycznie:multi:
Rase wygral Bhelliom BELMONDO ONTARIO, suczki - ch. cz. Finnsech LEANNAN.
Sasanka ocena doskonala lok.1, ale CWC nie dostala - sedzina uznala, ze czarnej suce to ona nie da, a na tej hali to ona rzeczywiscie calkiem czarna sie wydawala. Byl jeszcze bardzo fajny piesek w szczenietach GRAND IMPRESARIO Dvomaro, przyrodni braciszek Sasanki, po Filipie i CARRIE BLUE Dvomaro (w polskich rekach).
Niestety nie wiem nic o ocenie Uny, bo jej pani uciekla zanim nas skonczono oceniac:sad:
I to chyba wszystko:p
A zapomnialam dodac, ze Lucyna sie zalapala do piatki na BISie weteranow:p

Link to comment
Share on other sites

Hello.
I dont know Polish, so I have to ask in English (or in Russian, or Ukrainian languages). I want to find one man - owner of kennel Celtic. I cant find his visit-card and dont know, how to contact with him. I will be very gratitude for any help.

Link to comment
Share on other sites

Valeri, priviet.
Moi adres: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]. Mozesh pisatji na ruskom jazykie, tolka bukvy latinskie. Napishi svoi adres po internetu. Ireneusz, vladieliec pitomnika -Celtic Gokaiba.
Czapla.
UPI dostała bardzo ładny opis i Zw.Młodzieży.
Charakter mają moje dzieciaki bardzo fajny. 2 tygodnie temu w Zagrzebiu, Ulisses zdobył na międzynarodówce Najlepszego Juniora w Rasie i wygrał z dzieciakami swojego tatusia. Ulisses pojachał do Chorwacji trochę przypadkowo. Wybrany z miotu był Uchi, Lena już jego ostrzygła, ale przed samym wyjazdem, zdezerterował (Uchi 4 razy robił taki numer, dopiero z Niemcami bez problemu pojechał). Lena wzięła pierwszego który był pod ręką. Było jej wszystko jedno, bo właściciele nie wyrażali chęci wystawiania. Całe szczęście połkneli bakcyla.
Gokaiba

Link to comment
Share on other sites

Ireneusz,
spasibo za stolj bistriy otvet. Ya podozrevala, chto na forume vi estj, no...nado uchit polskiy :)) Hotja nashi yaziki pohozhi, esli ne znatj osnov - nichego ne ponatno :oops:
Moy andes dolzhen u vas bitj (na fotografiy Ragtime Happy World), no na fsyakiy sluchay: [email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Gratulacje dla Ursusa!
Plany matrymonialne kolidowaly z zawodami niestety:-( Miejmy nadzieje jednak, ze warto bylo i cos z tego bedzie, ale jakby nawet nie bylo, to warto bylo zobaczyc Moskwe - piekne miasto i jego rozmach i ogrom przytlaczaja.

Link to comment
Share on other sites

Ja również przyłączam się do gratulacji dla Ursusa:multi: , fajny piesio z niego wyrasta:lol: , a tak swoją drogą to ślicznie mu sie ogonek wyprostował, ja kocham dłłługie piekne ogony i przyznam że ogon Ursusa robi świetne wrażenie.
Co do kosztów... wbrew pozorom, jeżeli oczywiście posiada się jakichś rosyjskich znajomych, nie jest to aż taka kosztowna wyprawa więc myślę, że Czapla w tym miesiącu może troszkę skromniej będzie jadła, ale generalnie jakoś przeżyje ten wyjazd:evil_lol: .
A wnuki są jak najbardziej oczekiwane :razz: , nie tylko u nas zresztą.......

Link to comment
Share on other sites

No raczej glodem przymierac nie bede;) , ten wydatek byl zaplanowany na ten rok i gdyby mialo byc to krzywdzace dla domu, to by nie mialo miejsca - trzeba sobie ustalic priorytety;) , ale oczywiscie jestem szczesliwa, bo przez te moje potwory to zobacze kawalek swiata, poznam wielu milych ludzi, a podrozowanie z Zebra, to czysta przyjemnosc:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...