Jump to content
Dogomania

kerry blue terrier (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!


kela

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

No i gdzie te obiecane fotki?:mad:
Sasanka wczoraj zezarla kawalek poduszki i piora z niej leca:angryy: , dzis rano dziabnela Niunia az pisnal biedulek i to tylko dlatego, ze nie uznal, ze 6 rano to swietna pora na zabawe i pozostawal nieczuly na jej wdzieki:diabloti: , a potem ukradla mi skarpetke i ganialam ja po chalupie:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czapla']No i gdzie te obiecane fotki?:mad:
Sasanka wczoraj zezarla kawalek poduszki i piora z niej leca:angryy: , dzis rano dziabnela Niunia az pisnal biedulek i to tylko dlatego, ze nie uznal, ze 6 rano to swietna pora na zabawe i pozostawal nieczuly na jej wdzieki:diabloti: , a potem ukradla mi skarpetke i ganialam ja po chalupie:razz:[/quote]
Fotek na razie nie będzie, bo komputer nadal padlina, a jeszcze do tego będziemy mieć przez jakiś czas przerwę w dostępie do netu. Poza tym Beltek jako niewydarzony "agresor" nie zasłużył tymczasem na prezentację swojego wizerunku (chyba, że z czarnym paskiem na oczach) do czasu win odkupienia. Choć na razie na przebaczenie nie ma co liczyć, bo wczoraj rozmontował wizjer w drzwiach na cztery elementy, z czego jedna część jeszcze w drzwiach pozostała.

Link to comment
Share on other sites

Kerry chociaz ratuje nasze dobre imie fotkami:multi: Ja jakos kurcze nie robilam zwierzynie w tym roku zdjec w sniegu, a zaluje, bo w ostatni weekend mialam swietna okazje i okolicznosci przyrody byly piekne, ale oczywiscie ja-*******a zapomnialam aparatu:oops: , a do tego jestem technicznym nieszczesnikiem, wiec i tak pewnie nie dane by bylo ogladac tych fotek na dogo:oops:

Link to comment
Share on other sites

No, chociaz Kerry dała fotki. Az milo sie robi jak sobie czlowiek popatrzy i...zobaczy, ze kerraczki też białe od sniegu do domu wracają:evil_lol: ONek kolezanki tylko sie otrząśnie i już po krzyku a na Regonie kule dzwonia na płytkach w łazience, łapy do wiaderka trzeba wkładać....jak on tego nie lubi!:mad:

A kerraczek pani Swietoń grupe zaliczył! Takie to cudowne zwierzę????

Link to comment
Share on other sites

Kerry - nie unos sie, wszak tu babiniec straszny, wiec z plcia mozna sie pomylic;) :lol:
A ten kerraczek sliczny byl jak mial 4 miesiace, wedlug mnie jest przyzwoity, ale na kolana nie powala, ale ja juz widzialam duzo lepsze, wiec to moze dlatego:roll:
Zdrugiej strony, milo, ze kros rase promuje;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='borsaf']
A kerraczek pani Swietoń grupe zaliczył! Takie to cudowne zwierzę????[/quote]

[quote name='czapla']A ten kerraczek sliczny byl jak mial 4 miesiace, wedlug mnie jest przyzwoity, ale na kolana nie powala, ale ja juz widzialam duzo lepsze, wiec to moze dlatego:roll:
Zdrugiej strony, milo, ze kros rase promuje;)[/quote]

A oto i on :-)

[IMG]http://i135.photobucket.com/albums/q148/ewacybulska/bydg_BOG.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

no nareszcie jakieś foty, tak szczerze mówiąc to patrząc na tą fotkę napewno nie powala na kolana:razz: i na światówce kilkoro z nas równiez go widziało , też nie powalił na kolana:cool3: , ale jako 4 miesięczny maluch był naprawdę śliczny, może teraz przechodzi wazę rozwoju? Ciekawe czy bedzie w Katowicach....
Co do fotek, to Czapluniu, jak zrobisz-wyślij do mnie, ja mam zdolne dziecko, jak pamiętasz wstawiło foty z Bułgarii.
Kerry- fajnie że pokazujesz swoje dziewczyny, a gdzie chłopak? bardzo jestem ciekawa jak teraz wygląda, pochwal się gdzie bedziesz go wystawiać, może ktoś się skusi pojechać i porobić zdjęcia:loveu: .
Żaneta, a Ty dlaczego się nie odzywasz, jak tam Mieszko? Aha, muszę jakoś zmusić Włodka od Milki żeby wstawił jej zdjęcia na nasz topik, albo wysłał do mnie, no zobaczymy co da się zrobić:lol: .

Link to comment
Share on other sites

Ok, jak cos fajnego uda mi sie pstryknac, to podesle z premedytacja:razz: , ale teraz okolicznosci przyrody paskudne jak na zlosc:shake:
Ja mam w domu przeziembionego siusiaka:crazyeye: - latal z upodobaniem po tych zaspach i sobie narzad podziembil:roll: :lol: , a Lucynie znow jakas krocha sie paskudzi - normalnie wykoncza mnie te zwierzaki!

Link to comment
Share on other sites

URSUS miesiąc temu uwaga na kolana i łokcie ;)
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/41/10f1be620882f454.jpg[/IMG][/URL]






jeszcze jak ktos mi powie jak umieścić link żeby przy każdym poście był widoczny jako podpis to byłbym wdzięczny
dziś zrobie jakąś świeżą fotke to wrzuce ale najwygodniej jest mi umieszczac tu
[URL]http://picasaweb.google.pl/salonmops[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[B]Kerry[/B], zanim przeslesz na serwer, obojętnie jaki, musisz w jakims programie zmniejszyc foty do max 500 pixeli z dłuższej strony, potem dopiero taka zmniejszona dajesz na np. żabę i na forum. Ta Twoja ma 600x400, rozciąga ppost i modzi Ci w końcu zmienia ja na link:lol:
Co do podpisu to ja nie kumata, pytaj profesora Zadziornego:lol:

Link to comment
Share on other sites

Noooo, Kerry - super, ale ja to chyba jestem blondynka, bo nie wiem o co chodzi w tych łokciach i kolanach, i znowu jestem wsciekła że nie mogłam sobie go wymacać na światówce:angryy: , na zdjątku wyglada naprawde fajnie, napewno dużo bardziej mi się podoba niż zwycięzca gr III z Bydgoszczy:razz:

Link to comment
Share on other sites

[B]Zebra,[/B] ja tez najpierw się zastanawiałam, co jest z tymi łokciami i kolanami:cool3:
Potem mnie oświeciło, ze to o MOJE kolanai łokcie chodzi jak mnie Ursus powali:evil_lol:


A tak wogole to

[SIZE=3][B][COLOR=Red]Wspaniałego Walentynkowego dnia, od borsaf i Regonika dla Wszystkich kerrakowców i ich pociech![/COLOR][/B][/SIZE]:B-fly::iloveyou::iloveyou::iloveyou:

Link to comment
Share on other sites

aha, o ja głupia blondynka....:placz: , ale moje łokcie i kolana z reguły pozostają nietknięte i to nie tyczy się tylko młodego Kerry, ale znacznej większości kerraków, ja poprostu kocham wszystkie, i te ładniejsze i te brzydsze i te CZARNE też:evil_lol: .
[B]Borsaf[/B] - dziękujemy, dal was równiez wwwwwssssapniałłłłłłłego walentynkowego dnia, znaczy jego reszty.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zebra']Kerry, bądź tak miło i powiedz gdzie ja tego pięknisia mogę zobaczyć na zywo i kiedy, i oby to nie było Pomorze:mad: .[/quote]
ze spotkaniem może być mały problem ,bo do połowy roku to na 100% tylko pomorze Grudziądz,Szczecin,Słupsk,Koszalin,Sopot ,ale klubówka też chyba będzie to może w Poznaniu sie znów zobaczymy,chyba że coś się pozmienia i pojedziemy tam gdzie jeszcze nas nie było:lol:

dzięki za pozdrowienia zaraz sobie poczyta,jakby nie patrzał to jej zasługa ,że ta cała banda(4szt) tak wyglada a nie inaczej:eviltong:
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/41/d6b9d461fe5b9831.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Zamilkliśmy na zimę aby zająć się swoimi stadami 2 x 3 psy + szynszyl+ 3 koty /+kocie maleństwo, które odeszło po wirusowym zapaleniu otrzewnej /a ja nie opanowałam jeszcze cyfrówki aby foty przesłać. Cieszę się z sukcesu Milki a Mieszko pilnuje na razie swoich 2 wilczurek i ani myśli o wystawch. Wyruszymy dopiero na wiosnę na wystawy i spotkania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kerry']
jeszcze jak ktos mi powie jak umieścić link żeby przy każdym poście był widoczny jako podpis to byłbym wdzięczny
[/quote]
Wchodzisz w "Panel Użytkownika" (na niebieskim tle pod tytułem wątku), następnie w grupie "Ustawienia i Opcje" wybierz "Edytuj Podpis". W oknie które jest identyczne jak okno pisania postu, wklej odnośnik do strony www. Możesz sprawdzić jego działanie na podglądzie :roll: :p.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zadziorny']Wchodzisz w "Panel Użytkownika" (na niebieskim tle pod tytułem wątku), następnie w grupie "Ustawienia i Opcje" wybierz "Edytuj Podpis". W oknie które jest identyczne jak okno pisania postu, wklej odnośnik do strony www. Możesz sprawdzić jego działanie na podglądzie :roll: :p.[/quote]
o dzięki Ci Panie za pomoc normalnie zbaraniałem zaraz sprawdzimy czy sie udało ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...