Jump to content
Dogomania

Jaka to rasa?! :)


Olajkaa_0005

Recommended Posts

[quote name='Bruna']Albo ludzie się mylili, albo po prostu ma coś z labradora? :lol:[/QUOTE]

Wiesz, [B]Bruno[/B], ten Twój jednozdaniowy wpis z dwudziestokrotnie większą od niego stopką, to już zdecydowanie przerost formy nad treścią. Ja rozumiem - dwukrotnie, no - czterokrotnie, ale dwudziestokrotnie? Bój się Boga, Bruno i serwery Dogo oszczędź!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ryss']Wiesz, [B]Bruno[/B], ten Twój jednozdaniowy wpis z dwudziestokrotnie większą od niego stopką, to już zdecydowanie przerost formy nad treścią. Ja rozumiem - dwukrotnie, no - czterokrotnie, ale dwudziestokrotnie? Bój się Boga, Bruno i serwery Dogo oszczędź![/QUOTE]

I oto nawet tutaj zawitał/a trolik Ryss...Ze swoimi mądrościami,dbałością o język rodzinny i poprawną ortografię:evil_lol: Z ilu wątków Ryss już cię popędzili????
Tak,wiem...zaraz zaczniesz mi tu cytować Regulamin:roll: Daruj sobie. Właśnie przejrzałam twoje posty,w których znikąd nie widać pomocy dla zwierząt,ale za to prawienie morałów idzie ci nadzwyczaj dobrze:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ryss'][B]Trollik[/B], jak już, kotku. [I]Takie będą Rzeczypospolite[/I], [I]jakie ich młodzieży chowanie...[/I][/QUOTE]

Dziekuję bardzo za komplement:) Skoro 37-latkę nazywasz młodzieżą...Wow:loveu: Dla twojej informacji: mam skończone studia,2 fakultety, władam biegle 2 językami,jestem czynna zawodowo,świetnie sprawdzam się jako matka. I to tyle w temacie chowania młodzieży:evil_lol: Wymianę zdań z tobą uważam za zakończoną:bye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kado']mam skończone studia,2 fakultety, władam biegle 2 językami,jestem czynna zawodowo,świetnie sprawdzam się jako matka[/QUOTE]

W sieci to Ty możesz być nawet Szymonem Słupnikiem... [I]z wielkim słupem w zadku[/I], jak śpiewał Tadeusz Chyła, ale - [I]Po owocach ich poznacie... [/I](Mt 7,15-20)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ryss']Wiesz, [B]Bruno[/B], ten Twój jednozdaniowy wpis z dwudziestokrotnie większą od niego stopką, to już zdecydowanie przerost formy nad treścią. Ja rozumiem - dwukrotnie, no - czterokrotnie, ale dwudziestokrotnie? Bój się Boga, Bruno i serwery Dogo oszczędź![/QUOTE]

Eh, to żadna różnica :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kado']I oto nawet tutaj zawitał/a trolik Ryss...Ze swoimi mądrościami,dbałością o język rodzinny i poprawną ortografię:evil_lol: Z ilu wątków Ryss już cię popędzili????
Tak,wiem...zaraz zaczniesz mi tu cytować Regulamin:roll: Daruj sobie. Właśnie przejrzałam twoje posty,w których znikąd nie widać pomocy dla zwierząt,ale za to prawienie morałów idzie ci nadzwyczaj dobrze:shake:[/QUOTE]

Zgadzam się, przecież to moja sprawa i nie mamy się o co tu zakłócać. Lepiej sobie darować, niż wygłaszać morały, które i tak nie mają sensu i nic w ogóle przez to się nie stanie ;) Ja robię to, co ludzie na każdych forach (nie jestem początkującą forumowiczką, miałam konta na forach o wilkach, owczarkach niemieckich i innych psach) i to nie powinno zwrócić niczyją uwagę :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='podchmielona']Weź się może lepiej zajmij psami na tym forum, a nie pouczaniem innych użytkowników, bo to ich sprawa. Śmieszą mnie tacy ludzie, którzy tylko czytają wątki i jak się coś nie spodoba to wylewają swoje żale. Bo akurat sygnaturka Bruny to temat tego wątku... :lol:[/QUOTE]

No wua, wkurzają mnie tacy ludzie, co zamiast pisać coś o psie to zajmują się kogoś stopką :lol: Może najlepiej, gdyby każdy "mądry" zajął się swoimi sprawami? ;)

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny dajcie spokój,bo to jak lanie wody na młyn. Za każdym razem,gdy ktoś będzie Was prowokować lub wciągać w takie " pyskówki" jak powyżej,to zawsze pamiętajcie o jednym:

[SIZE=4][/SIZE][SIZE=4][B][I]"Nigdy nie rozmawiaj z idiotą[/I]. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"[/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kado']
[SIZE=4][B][I]"Nigdy nie rozmawiaj z idiotą[/I]. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"[/B][/SIZE][/QUOTE]

O tak! Zgadzam się w 100%. Niektórzy myślą, że jak będą dodawać cytaty z Biblii czy z książek, to będą mądrzejsi od pozostałych. :mad:

Link to comment
Share on other sites

Zgadzam się z [B][I]gryf80[/I]. [/B]Przez takich ludzi wszystko się miesza... ale ile przy tym ubawu :lol: Nie no po prostu na niektórych ludzi nie trzeba zwracać uwagi i nie warto być jego poziomu ;) Niektóre osoby chyba siedzą na tym forum nie aby pomagać, lecz podokuczać i pośmiać się z głupstw hahaha :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...