Jump to content
Dogomania

Arad 6-7.10.2007 2xCACIB(w tym Open Romania) RUMUNIA


simbik

Recommended Posts

Ja mieszkam w Aradzie i do miejsca wystawy - na Strand mam jakieś 100 metrów. Przyjdę na pewno zobaczyć jak sprawują się polskie pieski - sama mam kundelka. Jeżeli będziecie miały jakieś pytania to proszę pisać na priv. Życzę powodzenia

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 124
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja się wybieram z weimarką i gaskonką. Problem w tym, że gaskonka tydzień temu złamała paliczek :-(, ale nie mam jej z kim zostawić, więc musi też jechać. Jak sądzicie, czy sędzia mi ją obejrzy poza konkurencją? (bo biegać ładnie to ona nie pobiega, ale chwilę postać oczywiście może) Jest zgłoszona do klsy baby i chciałabym się po prostu dowiedzieć, jak ją oceni ktoś bezstronny, bo dla mnie oczywiście jest absolutnie bez wad!!! :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mona28']Ja mieszkam w Aradzie i do miejsca wystawy - na Strand mam jakieś 100 metrów. Przyjdę na pewno zobaczyć jak sprawują się polskie pieski - sama mam kundelka. Jeżeli będziecie miały jakieś pytania to proszę pisać na priv. Życzę powodzenia[/QUOTE]

To może mi podpowiesz gdzie mieści się [B]Padurea Ceala [/B] (tam mamy nasz camping). Jedyne co znalazłam w internecie to informacja, że to jakieś zielone tereny 2 km od Arad :shake:i nie mogę tego zlokalizować na żadnej mapie...
Tymczasem do nas oczywiście listowne potwierdzenie nie dotarło...norma :evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='simbik']To może mi podpowiesz gdzie mieści się [B]Padurea Ceala [/B] (tam mamy nasz camping). Jedyne co znalazłam w internecie to informacja, że to jakieś zielone tereny 2 km od Arad :shake:i nie mogę tego zlokalizować na żadnej mapie...
Tymczasem do nas oczywiście listowne potwierdzenie nie dotarło...norma :evil_lol:.[/quote]

Padurea Ceala to są tereny leśne przy lotnisku w Aradzie . Musicie przy wjeździe do Aradu kierować się na airport lub na schronisko dla psów - jedyne w Aradzie, po drodzę po prostu zapytać kogoś o nazwę campingu - bez strachu - dużo Rumunów mówi po angielsku

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mona28']Padurea Ceala to są tereny leśne przy lotnisku w Aradzie . Musicie przy wjeździe do Aradu kierować się na airport lub na schronisko dla psów - jedyne w Aradzie, po drodzę po prostu zapytać kogoś o nazwę campingu - bez strachu - dużo Rumunów mówi po angielsku[/QUOTE]

Dziękuje ślicznie :calus:i mam nadzieję że poznamy się w Aradzie :lol:. Nasza ekipa to czarny dog i labrador (dog z dużym białym krawatem i skarpetami) oraz sunia husky i dwa dobermany - proszę nas wypatrywać i śmiało podchodzić :lol:.

[quote name='maga18']powodzenia wam zycze :kciuki:[/QUOTE]

Dziękuję :lol:, szczęście się przyda bo mój czarnuszek znowu robi strajki jedzeniowe :shake: i to co mu przybyło to stracił...

Link to comment
Share on other sites

Jesteśmy już jesteśmy - dajcie troszkę odsapnąć, to podamy stawki. Wystawa super! Świetny teren - mili ludzie. Polacy sporo pozgarniali - pewnie sami sie pochwalą. Mój Nico [COLOR=Red]2xCAC, 2xCACIB, 2xBOB, 2xBOG, Zwycięzca Transylwanii, Champion Rumunii :)
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basik']Jesteśmy już jesteśmy - dajcie troszkę odsapnąć, to podamy stawki. Wystawa super! Świetny teren - mili ludzie. Polacy sporo pozgarniali - pewnie sami sie pochwalą. Mój Nico [COLOR=Red]2xCAC, 2xCACIB, 2xBOB, 2xBOG, Zwycięzca Transylwanii, Champion Rumunii :)
[/COLOR][/QUOTE]

wow gratuluje wyników!!! tylko pozazdrościc!!!!:multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

No to lecimy :lol:


[COLOR=green][B]Australian Shepherd[/B][/COLOR]
pierwszego i drugiego dnia te same zwierzaki i w tych samych klasach

Psy
kl.ch.
PROPWASH AIRBORNEAT AT NO SHATSUKO (IT)

Suki
kl.Junior
TAN MARK'S AUSTRALIAN RED HOT ICE (HU)
kl.ch.
GLENHOUSE'S GRACEDOLLY (FIN)


[COLOR=darkgreen][B]Chow Chow[/B][/COLOR]
klasy i stawka taka sama na oba dni

Psy
kl.junior
DIKAYA STAYA CHARLI (RO)

Suki
kl.pośrednia
CHAITAN LEGEND CHOW TANA (RO)

[B][COLOR=green]Siberian Husky[/COLOR][/B]
klasy i stawka taka sama na oba dni

Psy.
kl.pośrednia
TANGO OF SILVERLIGHT (RO)
kl.weteranów
LOOK AT ME OF WOLF POINT (RO)

Suki.
kl. Baby
MAGIC DREAM OF WOLF POINT (RO)
kl.puppy
ARTIC FLOWER YUKON TANANA (RO)
kl.juniorów
DILEMA OF WOLF POINT (Ro)
SHERRY SASHKA RAY OF LIGHT (PL)
kl.pośrednia
TAKE A CHANCE OF SILVERLIGHT (Ro)
kl.ch.
MORNING SUNSHINE YUKON TANANA (Ro)

[COLOR=green][B]A teraz średniaczki pieprzaczki dla Elitesse[/B][/COLOR] :lol:
klasy i stawka taka sama na oba dni

Psy
kl.otwarta
AGA-TON RETMAN (PL)
CHIVAS GRAND CALVERA (FIN)
KL.CH.
EIPA'S COMME (FIN)

Suki
kl.otwarta
APOCALYPSI VON HOSTER HAUS (RO)
BLUE MOON ALARM BESKYD (PL)
EPELIN KAMILA (FIN)
kl.ch.
EPELIN SHARMILA (FIN)

tak jest w katalogu lecz z powodu niedopatrzenia organizatora obie sztuki z Polski były w open, a powinny być w kl.ch., bo tak były zgłoszone!
I tak też się stało, że poszły w championach, bo sprawa została wyjaśniona!
Pierwszego dnia "Bastian" wygrał psy, a "Buba" suki.
Drugiego dnia nie wiem kto co wygrał, zagapiłam się, ale na grupę wyszedł pies z Finlandii.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=green][B]Sznaucery miniaturki czarno srebrne[/B][/COLOR]

Psy.
kl.ch.
SASQUEHANNA KOGNIAK (PL)

Suki.
kl.pośrednia
SWEETLOVE HERMES (PL)
kl.otwarta
EXCLUSIVE EDITION GRAND CALVERA (PL)
KALI BANJO V.ALANA (RO)
kl.ch.
FANCY REZLARK (PL)

[I][U]W niedzielę doszły:[/U][/I]
Psy.kl.pośrednia
EGO (SB)

Suki.kl.pośrednia
EMINA (SB)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AiK']gratulacje :) a staweczkę chińskich grzywaczy można prosić[/quote]

Oto ona :lol:

[COLOR=green][B]Chińskie grzywki dla AiKa[/B][/COLOR]

Psy.
kl.otwarta
SECRET POKAZ KLASE (PL)

Suki.
kl.junior
PICIRI CLEO CLARIE (HU)
kl.pośrednia
SECRET RODOWE ZLOTO(PL)

[I][U]W niedzielę doszła:[/U][/I]
Suki.kl.pośrednia
DANEEL MAY'S MILE (HU)

W niedzielę BOB wzięła Asia, w sobotę nie wiem kto.
Na klubówkę były zgłoszone te same sztuki, które wystawiały się w sobotę. Nic więcej nie doszło.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...