Jump to content
Dogomania

pies mojego chłopaka nienormalny


bunia94

Recommended Posts

mój chłopak niecały rok temu kupił sobie psa szczeniaka rasa jakiś mieszaniec bez rodowodu itp. za każdym razem ten pies skacze do mojego chłopaka cieszy się np gdy idziemy do sklepu przywiązujemy go i wracamy po minucie to cieszy się debil szczeka jakby go nie widział 10 lat i tak cieszy się z 10 minut no nienormalny ten pies za każdym razem tak samo się cieszy nie ma wyjątku że się nie cieszy no po prostu cały czas chce być przy moim chłopaku. proszę o rady co robić

Link to comment
Share on other sites

Nie powiem, uśmiechnęłam się jak to przeczytałam :lol: Mój starszy pies też się cieszy jak wracam choćby z 5 minutowych zakupów czy zwykłego wyrzucenia śmieci i nie uznaję go za nienormalnego czy debila. A czy Twój chłopak chce coś z tym zrobić, w jakim wieku jest pies? Jeśli problemem jest nadmierne skakanie czy szczekanie na powitanie to zacznijcie od ignorowania go, zastosujcie zimne powitania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bunia94']mój chłopak niecały rok temu kupił sobie psa szczeniaka rasa jakiś mieszaniec bez rodowodu itp. za każdym razem ten pies skacze do mojego chłopaka cieszy się np gdy idziemy do sklepu przywiązujemy go i wracamy po minucie to cieszy się debil szczeka jakby go nie widział 10 lat i tak cieszy się z 10 minut no nienormalny ten pies za każdym razem tak samo się cieszy nie ma wyjątku że się nie cieszy no po prostu cały czas chce być przy moim chłopaku. [B]proszę o rady co robić[/B][/QUOTE]
idz do lekarza :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

On jest nienormalny bo chłopak go kupił w pseudohodowli.Jakby kupił rasowego z rodowodem - ale tylko ZKWiP- to pies witałby się grzecznie podając łapkę i szczekając krótkie "cześć" Jest też jeszcze inna opcja: pies może się po prostu cieszyć,że chłopak zdecydował się go odwiązać i jednak znowu zabrać do domu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gojka']On jest nienormalny bo chłopak go kupił w pseudohodowli.Jakby kupił rasowego z rodowodem - ale tylko ZKWiP- to pies witałby się grzecznie podając łapkę i szczekając krótkie
"cześć" [/QUOTE]

O, to, to! Dobrze prawisz - tylko pieski z żółtymi papierami z takiego TWA są prawdziwe i przez to są z założenia super do czwartego pokolenia wte i wewte. Inne mogą być co najwyżej [I]w typie[/I] i z założenia są be, bo z pseudohodowli - znaczy bez daniny na TWA.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Pies jest jak najbardziej normalny. Niestety...chłopak nie nauczył go spokojnego zachowania wobec ludzi. Z postu wynika, że to bardzo energiczny, "roztrzepany" psiak. Najwyższy czas zabrać się za jego szkolenie, bo problem z czasem będzie narastał. Trzeba psa wyciszyć, ale do nauki muszą być przede wszystkim chęci, a tu chyba tego brakuje. Jeśli chciałabyś pomocy to jest tu na forum wielu kompetentnych ludzi,którzy z chęcią pomogą, ale n

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...