Jump to content
Dogomania

Wszystkie sprawy o Spanielkach


Recommended Posts

Kup mu lepiej legowisko z materiału. ;)
I dawaj do gryzienia psie kosteczki, żeby miał się na czym wyżyć, to nie bedzie się interesował legowiskiem. No i oczywiście ważne są spacerki i ciekawe zajęcia/ćwiczenia w domu, bo znudzony i niewybiegany pies może po prostu niszczyć z nudów.
Czy to już dorosły pies czy jeszcze szczeniak? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Moja mika tez poryzla swoj koszyk bo byl z wikliny ona gryzje gdy niema nasw domu gdy zostaje sama.Ale kadszyk z materialu nie jest dobry gdyz piesio moze go rowniez pogrysc i to najgorsze moze rozniesc cala wate po domu mopja sunia tak robi z zabawkami.:))

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Mój Manio chce gryźć wszystko co mu woada do pyszczka ale czasem uda mi się uprzedzic fakt i rzucić mu jedną z jego zabawek. Jego legowiskiem narazie jest pudełko kartonowe wyłożone kocykiem ale potrafi odsłonić kocyk i jeść pudełko ;) Tylko zabawki odwracają jego uwagę ale trzeba najpierw go nimi zainteresować :)

Link to comment
Share on other sites

Mój Manio chce gryźć wszystko co mu wpada do pyszczka ale czasem uda mi się uprzedzic fakt i rzucić mu jedną z jego zabawek. Jego legowiskiem narazie jest pudełko kartonowe wyłożone kocykiem ale potrafi odsłonić kocyk i jeść pudełko ;) Tylko zabawki odwracają jego uwagę ale trzeba najpierw go nimi zainteresować :)

Link to comment
Share on other sites

Ja swojemu kupiłem legowisko typu kanapa którego nie gryzie. Wiadomo że jak kupisz wiklinowy koszyk to zostanie zjedzony. Polecam szczególnie legowiska Meduzy. Super wykonane.
np: [color=red][b][U][ciach= mod.] Nie reklamujemy sklepów na forum![/U] [/b][/color]ta nadaje się dla spanieli

Link to comment
Share on other sites

Masz rację, te legowiska są naprawdę świetne. :cool3:
Już od dłuższego czasu przymierzam się do kupna bordowego legowiska dla Gingerki. Chyba jej kupię na święta pod choinkę. :evil_lol:
Ale ten rozmiar trochę taki duży (Nr.2 80x65cm). :-o Gingerka ma teraz legowisko 70x50 i w zupełnosci jej wystarcza. Nawet dwa psiaki by się zmieściły jak się zwinie w kłębek. ;)

Link to comment
Share on other sites

Meduza ma świetne legowiska - my mamy dwa,w tym jedno ogromne - i sprawdzają się świetnie.
[B]Asia_pie [/B]- nie wiem,czy to nie jest rozmiar mierzony po zewnętrznej,więc biorąc pod uwagę grubość ścianek tego legowiska,to powinno być w sam raz (nie pamiętam jaki nr ma nasze mniejsze - ale wymiarami jest zbliżone)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='cockermanka']:evil_lol::roflt::lol!: ..chyba bardzo lubi kąpiel :cool3:[/QUOTE]
Lubi to mało powiedziane, uwielbia :diabloti:

[quote name='Blizniak2']Hehe to go strasz wieczorem, że idzie się kąpać. Jest szansa że ędzie codziennie siedział w ledowisku i może się przyzwyczai.:razz:[/QUOTE]
Mam nadzieje, że to był żart. Kiedyś ją chciałam nauczyć spać w legowisku, nagradzałam jak tylko do niego weszła i owszem nauczyła się, wchodziła do legowiska, dostawała smakołyk i zaraz z niego uciekała oczywiście ze zdobyczą :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Blizniak2']Tylko dlaczego współpracuję ze strażą dla zwierząt?:crazyeye:[/quote]
Bo dobrze się czaisz ze swoimi metodami ? :evil_lol:
Ok - to był żart...:diabloti:
[quote name='Blizniak2']Nie przyklejaj mi łatki na którą nie zasługuję. OK?[/quote]
Uważam,że dajesz - delikatnie mówiąc - nie najlepsze rady. Nie dziw się więc,że odbieram Cię tak,a nie inaczej....:roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...