Jump to content
Dogomania

Pilne!! Misie trzy szukają domów na juz na zaraz!


BoUnTy

Recommended Posts

A Jolusia jak ? Grzeczna, czy charakterek "Misiowy " ? :)

 

Nikt nie dorówna Misiom w ich głupich pomysłach i wybrykach.

Ostatnio przeszły same siebie i miałam ich serdecznie dosyć a jestem bardzo tolerancyjna jesli chodzi o psie wybryki.

 

A jolusia jest kopią mojej zmarłej Perełki. Niestety jest niewidoma i dość absorubująca, np. szczeka kiedy chce zejść z wersalki. Na spacerach biega i tak pokonałam z nią odległość z Wełnowca na Tysiąclecie w ciagu 20 mniut, co normalnie zajmuje mi około 45 minut. Jest jeszcze bardzo młoda i pełna energii. Charakter na szczęście nie Misiowy.

Link to comment
Share on other sites

To nieodwracalna utrata wzroku ? Piszesz, ze jest mloda, moze jeszcze cos mozna zrobic ?

 

belu51, nie wiem. Zauważyliśmy, że nie widzi z bliska. W aucie, z daleka szczeka na przechodzące psy. Być może to na skutek urazu, wypadku, albo wada wrodzona. Pewnie trzeba zrobić badanie tomografem.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Aha, bo jakoś się zasugerowałam że tam mieszkasz. A ja tam pracuję. Czy fanty z bazarku (przelew zaraz zrobię) mogłabym odebrać w przyszłym tygodniu bo teraz mam urlop i brukarzy i nie chce mi się jechać ze wsi :)

Link to comment
Share on other sites

Aha, bo jakoś się zasugerowałam że tam mieszkasz. A ja tam pracuję. Czy fanty z bazarku (przelew zaraz zrobię) mogłabym odebrać w przyszłym tygodniu bo teraz mam urlop i brukarzy i nie chce mi się jechać ze wsi :)

 

tak, ale teraz mieszkam koło SCC na wełnowcu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

11013321_1622738704608580_65743150535915

 

 

 

Ukradłaś mi Karmelka, oddawaj !!!

 

Czy te Misie są do adopcji? Szczególnie jasna ?Jakie są duże?

Może by się dowiedzieć czy jest szansa na operację u czarnulki.

 

Przeczytałam cały wątek i mam trochę odpowiedzi na powyższe pytania,

Link to comment
Share on other sites

Ukradłaś mi Karmelka, oddawaj !!!

 

Czy te Misie są do adopcji? Szczególnie jasna ?Jakie są duże?

Może by się dowiedzieć czy jest szansa na operację u czarnulki.

 

Przeczytałam cały wątek i mam trochę odpowiedzi na powyższe pytania,

 

 

Mogę nawet podwieźc Karmelcie/Figę

 

Misie są małe, około 5 kg jedna i druga. Zostają już na dożycie u mnie.

Biała zwana białym psem norweskim była już raz adoptowana i została oddana po 3 godzinach od adopcji z powodu rzekomej agresji względem domowników. Biała jest szczekliwa, ma donośny głos, i swój charakterek.

udało się podreperować im zdrowie, niestety załatwiają sie też w domu, co w ich wieku 13 lat jest trudne do wyeliminowania.

Na dworze też sikają ale jak zajdzie potrzeba, to też w domu. U białej zostają jeszcze do naprawy resztki zębów, każdy rośnie w inną stronę.

 

Niewidoma jest moja Jolusia, jest w trakcie diagnozowania.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...