Jump to content
Dogomania

Dogozlot 2015! Bobolin 22.08-29.08.2015 ;)


A&L

Recommended Posts

Mam kundla która bankowo nie pojedzie bo siadają jej stawy i przyszywanego (prawie jak swojego) labradora, ale ma dopiero 3,5 miesiąca. Jakbym coś brała to to drugie właśnie

Aaaaaa, laba... myślałam, że coś ciekawszego :P A tak serio to naprawdę warto takiego podrostka zabrać w ramach socjalu.

Link to comment
Share on other sites

Koleżanka od charcików włoskich chyba jednak nie da rady wziąć w tym czasie urlopu, ale jeszcze spróbuje to załatwić.

 

Może uda mi się namówić zamiast niej znajomą z 2 whippeciakami, bo mieszkają w bloku w kawalerce i bardzo brakuje im ruchu, tylko nie wiem czy ją mąż wypuści, bo jak poprzednim razem wyciągnęłam ją nad morze na babskie wczasy to nie był zadowolony, bo oni dotychczas zawsze spędzali wakacje razem, no i miał sam na głowie psy, więc nawet nie mógł w tym czasie za bardzo pourywać się z kumplami na piwo :D.

No, ale te wippheciaki są strasznie nieogarnięte, nie wiem czy nie wycięłyby jakiegoś numeru, bo w sumie jak się nadaży okazja to lubią czmyhać, chyba nie nadają się na takie wyjazdy :(.

 

A jak nie to mam jeszcze sympatycznego kumpla z suką w typie sznaucera średniego, on lubi takie wypady :).

 

Postaram się kogoś ze sobą zabrać, ponieważ nikogo z forum nie znam, więc lepiej będę się czuła z kimś znajomym ;).

 

Dziś wykonam do nich telefony i jutro dam znać :).

Link to comment
Share on other sites

zlot za 6 miesięcy, to nie powinna jej jeszcze wypaść raczej cieczka...chociaż kto wie :)

 

ale ja bym brała na Twoim miejscu :) serio :) przezyje podróż, pociągiem, Salma przeżyła to i ta Twoja przezyje :)

 

ile Salma miała jak ją w pociągu taszczyłaś? nie miałą problemu z utrzymaniem moczu itd.?

Link to comment
Share on other sites

ile Salma miała jak ją w pociągu taszczyłaś? nie miałą problemu z utrzymaniem moczu itd.?

Ej, z tego, co piszesz, to ten pies będzie miał w sierpniu jakieś 10 miesięcy, więc nie powinien mieć najmniejszych problemów z utrzymaniem moczu na czas podróży. Jakby miał 4 miesiące, to ok, można się obawiać, a w tym wypadku nie ma o co ;)

 

 

edit.

 

a w ogóle to brakuje nam 7 osób do pełnego składu, weźcie kogoś przygarniajce abyśmy mieli cały ośrodek dla siebie! To by była dla nas mega opcja, bo piesy mogłyby spokojnie biegać luzem non stop, my byśmy się nie martwili i z nikim nie będzie trzeba się użerać ;)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Luudzieee do pełnego składy brakuje nam jeszcze 4 osób. Ktoś chętny na wakacje życia? :D


P.S. Dziewczynki tęskniące za wspaniałym towarzystwem proszone są o niezakładanie fake kont na fb w celu dodania się do facebookowej grupy, bo i tak przyjęte nie zostaną ;)

Link to comment
Share on other sites

hahahahaha , przyznac kto zakłada takie konta?   :D

jak się sezon seriali kończy to niektórym się widocznie nudzi :P 


Przeklejam z grupy zlotowej na fejsie. 
 

HALO HALO ogłoszenie parafialne!

Zbieram zapisy na busa od ludzi, którzy walą pociągiem do Sławna! 
Mamy +/- 10 miejsc. Bus nas zawiezie z dworca PKP w Sławnie-pod ośrodek w Bobolinie.

Trasa w jedną stronę to 235 zł (od osoby 23,50 zł w jedną stronę. Oczywiście z psem/psami) 
Przewidywany odjazd busa to ok. 10.00 (do negocjacji większej czy mniejszej, w zależności od rozkładu jazdy pociągów).

Proszę o mi się tu zapisywać, kto chce mieć zadek zawieziony busikiem.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...