Jump to content
Dogomania

Dogozlot 2015! Bobolin 22.08-29.08.2015 ;)


A&L

Recommended Posts

Potwierdzam, że będę.

Proszę mi przesłać dane do wpłacenia zaliczki.

PS. Czy mogę dopisać do ewentualnej listy rezerwowej moją znajomą z poza Dogomanii z parą charcików włoskich?

Może ktoś wypadnie i uda jej się wskoczyć.


Zaliczki będę zbierać w marcu, wtedy podam wszystkie dane ;) lista jest nadal otwarta, można się zapisywać ;)
Link to comment
Share on other sites

Ludzie, chcę mieć jasną i klarowną sytuację. Marzec tuż tuż, zaraz będę musiała przelać zaliczkę. Zanim zadzwonię do właścicielki ośrodka chciałabym, aby każda z osób, która deklarowała wcześniej chęć wyjazdu (osoby te są pogrubione na liście w pierwszym poście) potwierdziły to tutaj jeszcze raz zanim zadzwonię i podam liczbę osób.

 

Nie będę rezerwować miejsc "na zaś", bo może ktoś jeszcze się zgłosi. Muszę też wiedzieć na ile osób dzielić sumę zaliczki. Nie wiem jeszcze ile ona wyniesie, ale OBSTAWIAM, że w granicach 100 zł. Tym samym będziecie mieli opłaconą połowę pobytu i kupę czasu na odłożenie drugiej połowy i kasy na przyjemności :D

 

Także potwierdzać! Macie czas do 02/03 - wtedy będę dzwonić do ośrodka.

 

Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś pytania odnośnie ośrodka, okolicy itd. to piszcie tutaj, zapytam właścicielki przy okazji poniedziałkowego telefonu.

 

edit.

Wiem, że sporo osób potwierdzało na fb, ale tam tych postów jest za dużo, więc proszę żeby każdy jeszcze raz tutaj napisał jak wygląda sytuacja.

Link to comment
Share on other sites

Miejsce na pewno się znajdzie, bo już kilka osób zrezygnowało, ale bałabym się chyba zabrać charciki, to takie delikatne pieski :D Wyglądają jakby wiatr mógł je złamać ;)

 

Akurat ona ma dość spore okazy, samiec nawet sporo przekracza wzorzec pod względem wzrostu. Tutaj ich strona wykonana przez mnie: http://dianaiczesio.wix.com/diana-i-czesio na stronie jest również zdjęcie mojej MELISSY.

 

Moja mimo małego wzrostu to silna "baba", jak ktoś nigdy nie miał prawdziewgo pinczera to mi nie wierzy, jakie one mają mocne tzw. "grube" kości i siłę. Jak rano budząc mnie staje na mojej szyi to zaczynam się dusić :). A zębiska ma tak duże i mocne, że jak w zabawie gryzie po dłoni to masakrycznie boli. Nie wszystkie małe pieski są delikatne :).

Link to comment
Share on other sites

Spokojnie. Każdy ma rozum i nikt nie bedzie puszczał rozhukanych rocznych molosów do pinczerka, bez kontroli. A pies musi się umiec obyc w towarzystwie i małych i delikatnych psów. Także nie ma co się przejmować ;)

Nigdy żadnemu psu się krzywda na zlocie nie stała. Nie mamy zamiaru tego zmieniać!

Bierz koleżankę, im nas bedzie więcej tym weselej ;)

Link to comment
Share on other sites

Akurat ona ma dość spore okazy, samiec nawet sporo przekracza wzorzec pod względem wzrostu. Tutaj ich strona wykonana przez mnie: http://dianaiczesio.wix.com/diana-i-czesio na stronie jest również zdjęcie mojej MELISSY.

 

Moja mimo małego wzrostu to silna "baba", jak ktoś nigdy nie miał prawdziewgo pinczera to mi nie wierzy, jakie one mają mocne tzw. "grube" kości i siłę. Jak rano budząc mnie staje na mojej szyi to zaczynam się dusić :). A zębiska ma tak duże i mocne, że jak w zabawie gryzie po dłoni to masakrycznie boli. Nie wszystkie małe pieski są delikatne :).

Spoko, debilami nie jesteśmy i pieski będą pod kontrolą, także nie ma co panikować ;) Bier kogo tam chcesz, byle normalnego z normalnymi pieskami, im nas więcej, tym lepiej ;)

 

To co, mam potwierdzać Ciebie z pinczerką + koleżanką z para charcików?

 

edit.

 

Brakuje nam kilka osób do pełnego składu, więc jeśli znajoma jest chętna, to wpisuję ją od razu na liste. Poza tym listy rezerwowej nie tworzę, bo możemy sobie rozstawić namioty, więc liczba miejsc jest tak naprawdę nieograniczona ;)

Link to comment
Share on other sites

Spokojnie. Każdy ma rozum i nikt nie bedzie puszczał rozhukanych rocznych molosów do pinczerka, bez kontroli. A pies musi się umiec obyc w towarzystwie i małych i delikatnych psów. Także nie ma co się przejmować ;)

Nigdy żadnemu psu się krzywda na zlocie nie stała. Nie mamy zamiaru tego zmieniać!

Bierz koleżankę, im nas bedzie więcej tym weselej ;)

 

Ale przeciaż ja się o moją pinczerkę nie boję to silna "baba" jak pisałam powyżej i ma dużych kolegów np. doga niemieckiego.

 

Nie boi się psów różnych ras, bo ma z nimi styczność podczas wystaw :).

 

Pinczer i delikatność to się wyklucza, wiem że to dzwinie brzmi, ale są to mimo małego wzrostu mocne psy, tylko często mylone z delikatnymi i wątłymi ratlerkami :D.

 

Panuje za dużo stereotypów związanych z pinczerami, ale ja to na zlocie rozwieję, zobaczycie jak weżmiecie ją na ręce jaki to cieżar a jak skoczy z nienacka to np. dziecko czy starsza osoba może się zachwiać. O podduszaniu gdy wejdzie mi rano w łóżku na szyję pisałam już powyżej :D.

 

To niby tylko 5 kg z kawałkiem, ale siłe ma, bo jest masywna, każdy pies jest innny, jeden 5 kg będzie słaby a inny silny, to tak jak z ludżmi siła nie zależy od wagi.

 

To taki mój mini doberman, ja się cieszę, że z niej kawał "baby", bo nie przepadam za chucherkami ;).

 

Padły obawy o charciki, więc wyjaśniłam, że te egzemplarze nie są takie wątłe :D.

 

Ja na 100% a koleżanka wstępnie.

Link to comment
Share on other sites

Ale przeciaż ja się o moją pinczerkę nie boję to silna "baba" jak pisałam powyżej i ma dużych kolegów np. doga niemieckiego.

 

Nie boi się psów różnych ras, bo ma z nimi styczność podczas wystaw :).

 

Pinczer i delikatność to się wyklucza, wiem że to dzwinie brzmi, ale są to mimo małego wzrostu mocne psy, tylko często mylone z delikatnymi i wątłymi ratlerkami :D.

 

Panuje za dużo stereotypów związanych z pinczerami, ale ja to na zlocie rozwieję, zobaczycie jak weżmiecie ją na ręce jaki to cieżar a jak skoczy z nienacka to np. dziecko czy starsza osoba może się zachwiać. O podduszaniu gdy wejdzie mi rano w łóżku na szyję pisałam już powyżej :D.

 

To niby tylko 5 kg z kawałkiem, ale siłe ma, bo jest masywna, każdy pies jest innny, jeden 5 kg będzie słaby a inny silny, to tak jak z ludżmi siła nie zależy od wagi.

 

To taki mój mini doberman, ja się cieszę, że z niej kawał "baby", bo nie przepadam za chucherkami ;).

 

Padły obawy o charciki, więc wyjaśniłam, że te egzemplarze nie są takie wątłe :D.

 

Ja na 100% a koleżanka wstępnie.

To weź tam raz dwa tą koleżankę namawiaj, żeby do tego 02/03 już była pewna, że jedzie :P Prawda taka, że w tej cenie to raczej nad morze nie wyjedzie, bo to prawie za darmo. A o towarzystwie zacnym już nawet nie wspominam :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...