Jump to content
Dogomania

Dogozlot 2015! Bobolin 22.08-29.08.2015 ;)


A&L

Recommended Posts

Potwierdzić nie mogę niestety jeszcze . W razie czego wrzućcie mnie na liste rezerwowa jakbym nie zdążyła się załapać :)

Zwyczajnie nie wiem kiedy będę mogła potwierdzić póki co .

Na razie to i tak takie wstępne "rezerwacje". W momencie wplacania zaliczki będziemy mieli wszystko jasne i wtedy stworzymy ewentualną listę rezerwową.

Oj już się boicie... Po wieczornym grillu tych ludzi obok została cała nieotwarta paczka, nie przeterminowana! :D

Aaaaaa,jak tak, to spoko :D

Link to comment
Share on other sites

Ostatnio rzadko bywam na Dogomanii, jakiś czas temu wyraziłam chęć udziału w zlocie z moją pinczerką.

 

Nadal to podtrzymuję, przed chwilą tak sobie przerzuciłam wątek i powiem szczerze nie czytałam go wnikliwie, przyznam się bez bicia, że przez lenistwo :P.

 

Do kiedy mam wpłacić zaliczkę i ile?

 

Na 100% chcę wziąć udział, nic mi nie powinno mi przeszkodzić, jedynie dojazd może być dla mnie nieco kłopotliwy, ponieważ nie jestem zmotoryzowana.

 

Życzę wszystkim dobrej nocy :).

Link to comment
Share on other sites

W tym roku zabraliśmy się wcześniej za organizację, to i powiem od razu, że będę ogarniać koszulki zlotowe. Na pewno chcę dobrej jakości, nie jakieś szmatki na jedno pranie. Nadruk oczywiście też ZACNY. ;)

 

Jak już będzie więcej wiadomo co do liczby uczestników, będę pytała o chętnych na nie i zbierała zamówienia.

Link to comment
Share on other sites

Ostatnio rzadko bywam na Dogomanii, jakiś czas temu wyraziłam chęć udziału w zlocie z moją pinczerką.

Nadal to podtrzymuję, przed chwilą tak sobie przerzuciłam wątek i powiem szczerze nie czytałam go wnikliwie, przyznam się bez bicia, że przez lenistwo :P.

Do kiedy mam wpłacić zaliczkę i ile?

Na 100% chcę wziąć udział, nic mi nie powinno mi przeszkodzić, jedynie dojazd może być dla mnie nieco kłopotliwy, ponieważ nie jestem zmotoryzowana.

Życzę wszystkim dobrej nocy :).


Spokojnie, zaliczka to dopiero koło marca :D mysle, ze bedzir wynosić około 100 zł/os (50%) ale to jeszcze nie jest pewna info
Link to comment
Share on other sites

A&L, ufff to mnie uspokoiłaś, bo już myślałam że ominie nas fajny wypad i ciekawa przygoda.

Nie możemy się już doczekać zlotu i serdecznie pozdrawiamy :).

Życzymy Wam wszystkim miłego wieczorku wraz z moją sunią :).

Humorek nam dopisuje, ponieważ zaliczyłyśmy wczoraj udany debiut w klasie pośredniej na wystawie w naszym mieście :).

Link to comment
Share on other sites

Guest Aleksandra Paras

A&L, ufff to mnie uspokoiłaś, bo już myślałam że ominie nas fajny wypad i ciekawa przygoda.

Nie możemy się już doczekać zlotu i serdecznie pozdrawiamy :).

Życzymy Wam wszystkim miłego wieczorku wraz z moją sunią :).

Humorek nam dopisuje, ponieważ zaliczyłyśmy wczoraj udany debiut w klasie pośredniej na wystawie w naszym mieście :).

Gratulacje :) My również życzymy miłego wieczoru :)

Link to comment
Share on other sites

Zlotowicze!
Rozmawialam dzis z wlascicielka osrodka i oficjalnie potwierdzam termin zlotu - 22/08-29/08.2015!
W ciagu tygonia ma mi wyslac dokladna rozpiske w ktorym domku ile wchodzi osob, jakie sa dokladnie lozka w danym domku itd.
Ma mi tez podac ostateczna cene doby w osrodku.
We wszystkich domkach mieszcza sie okolo 30-32 osoby, mozemy tez spokojnie rozstawiac namioty.

Takze termin nie ulega juz zmianie, jak tylko dostane rozpiske na maila, to wrzuce tutaj i na dogo.

Cieszkacie sie? :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ludziska, ja wiem, ze jeszcze dużo czasu itd, ALE
biorąc pod uwagę, ze sporo z nas będzie jechało pociągiem/pksem i dojazdu bezpośrednio do bobolina nie ma, zrobiłam małe rozeznanie.

Istnieje możliwość ogarnięcia minibusa ze Sławna (dojazd pociągiem) do Bobolina-pod sam ośrodek, w kwocie 235zł za jedną stronę.
Do minibusa wchodzi teoretycznie 17 osób, ale biorąc pod uwagę, że wszyscy będą z psami i bagażami zakładam ok. 10osob na busa.

Sumując wyjdzie to nam ok. 24zł za transport pod ośrodek.
Godzina odjazdu to kwestia do ustalenia (myślę, że jak będziemy znać rozkład jazdy pkp to będzie można ustalać najbardziej dogodną godzinę dla wszystkich)

Pytanie kto ewentualnie się pisze na transport busem ze Sławna?

Pozdro pińcet i czekam na wstępne deklaracje.

Link to comment
Share on other sites

Mam nowe wieści :D Dostałam szczegóły dotyczące rozmieszczenia łóżek w danych domkach oraz możliwościach ewentualnych dostawek. Zarezerwowałam w sumie 4 domki - dwa 7 osobowe oraz dwa 8 osobowe. Dostałam informację, że w tych domkach będzie problem z jakimikolwiek dostawkami, bo jest mało miejsca, ale myślę, że w razie potrzeby dalibyśmy radę położyć jakieś materace (wnioski wyciągam na postawie zdjęć ;) ) Poza tym możemy rozstawić namioty.

 

Właściciele ośrodka posiadają jeszcze 2 domki 5 osobowe, które znajdują się na innej posesji, około 100 m od tej "głównej". Jeżeli zarezerwowałabym jeszcze te dwa domki mielibyśmy w sumie miejsca dla 40 osób i w tych drugich domkach jest możliwość wstawienie dostawek. Wydaje mi się jednak, że aż tylu chętnych nie będzie, więc te dwa domki odpuściłam.

 

Także mamy 4 domki, które są na jednej posesji, więc będziemy sami, nikt nam nie będzie przeszkadzał :)

 

Rozkład łóżek w danych domkach:

"W każdym domku N jest sypialnie z łóżkiem małżeńskim i pokój dzienny - przejściowy z kanapa -wersalką, oraz druga sypialnia i tu tak N1 wersalka i łóżko pojedyncze , N2 łóżko piętrowe i łóżko pojedyncze , N3 łóżko piętrowe i wersalka , N4 łóżko piętrowe i wersalka ( w tych dwóch domkach może spać po 8 osób )"

 

Co do ceny, to mamy potwierdzone 200 zł/domek/doba. W tej cenie możemy sobie dostawiać namioty, więc im więcej nas pojedzie, tym będzie taniej :D Także podawajcie dalej, zabierajcie mamy, babcie i kochanków, coby było więcej kasy na inne przyjemności :D

 

Domki 8 osobowe mają już obsadę, później rozpisze w pierwszym poście kto który domek rezerwuje i jeśli Wy macie jakoś między sobą ustalone cokolwiek odnośnie tego kto z kim chce być, to dajcie też znać, żeby później nie było nieporozumień, że komuś się coś tam nie podoba czy że ktoś nie miał możliwości wyboru.

 

Czekam jeszcze na informację odnośnie wysokości zaliczki, jak się dowiem, to podam dalej ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...