Jump to content
Dogomania

Dogozlot 2015! Bobolin 22.08-29.08.2015 ;)


A&L

Recommended Posts

biady... pytasz o zupe chmielową? :P

A tak na serio, to raczej sie nie bawilismy w takie rzeczy. Na obiadokolacje grill/ognisko ewentualne czasami jakies wykwintne danie typu smazona kiełba, jak ktos zglodnial.
Jesli ktos tam bedzie chcial zrobic normalny obiad, to raczej w zakresach domków, raczej jedna osoba nie bedzie robic oboadu dla 20 paru zlotowiczow ;)

Link to comment
Share on other sites

Ok. A jak do tej pory wyglądały obiady? Tzn każdy sobie czy wspólne?

 

Każdy robi sobie jak głodny - kanapki, zupki, pasztety królują na zlotach. Jeśli chodzi o grilla wspólnego, jest zrzutka na kiełbasy i mięso różnego rodzaju. Nawet hamburgery były! Jak już rzygaliśmy grillem a kiełbasy było za dużo, zrobiłam kiełbaskę z cebulką. Pamiętacie? :D

Link to comment
Share on other sites

Każdy robi sobie jak głodny - kanapki, zupki, pasztety królują na zlotach. Jeśli chodzi o grilla wspólnego, jest zrzutka na kiełbasy i mięso różnego rodzaju. Nawet hamburgery były! Jak już rzygaliśmy grillem a kiełbasy było za dużo, zrobiłam kiełbaskę z cebulką. Pamiętacie? :D


Taaaaa... w misce obcego psa znalezionej przed jakims domkiem :P
Link to comment
Share on other sites

W gwoli ścisłości - jeżeli ktoś zdecyduje się na zlot, potwierdzi swoją obecność poprzez wpłacenie zaliczki i nagle stwierdzi, że nie jedzie, zaliczka nie zostanie zwrócona, chyba ze osoba ta znajdzie kogoś na swoje miejsce.

Link to comment
Share on other sites

:loveu:  roczny kanar, rudy, 2 asty od julki, lucas, salsa  :loveu:

 

same bezproblemowe pieski  :megagrin:

 

Robisz nam czarny PR :siara:

 

 

Troche jestem zaskoczona, ze zlot cieszy sie juz takim zainteresowaniem, bo to przeciez jeszcze kupa czasu i doswiadczenie mowi mi, ze zainteresowanie to gwaltownie spadnie w momencie, gdy poprosze Was o wplate zaliczki :evil_lol:  Jednakze, z uwagi na ograniczona ilosc miejsc w osrodku chcialam poinformowac, ze o tym, kto pojedzie na zlot bedzie decydowala zasada kto pierwszy, ten lepszy. Nie bede przeprowadzala castingu, kierowala sie sympatiami/antypatiami czy tez przeprowadzala losowania :D

 

Takze... zapisywac sie, potwierdzac :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Póki co potwierdziło 19 osób. Ale potwierdzenie na zasadzie "ok, ja jadę" wiadomo jak się często kończy... Tak naprawdę okaże się w momencie wpłacana zaliczek i wtedy będzie klarowne kto jedzie, a kto nie.

 

Jest pewna niejasność w ilości miejsc, bo z info na stronie wynika, że w ośrodku mogą się zmieścić max 34 osoby, natomiast podczas rozmowy z właścicielką okazało się, że 25, spora różnica :P W wolnym czasie zadzwonię tam, aby uściślić.

 

Na razie nie zamykam listy, może na niej znaleźć się nawet 100 osób, dopiero zaliczka potwierdzi kto jedzie, a kto nie.

 

Jeżeli okaże się, że chce jechać więcej osób, niż jest miejsc, można zastanowić się nad wzięciem dodatkowych noclegów w innych ośrodkach, bo z tego co widzę, to w Bobolinie i okolicach jest ich kilka, lub na przenocowaniu ludzi w namiotach z udostępnianiem im naszych łazienek. Takiego scenariusza nie zakładam, bo widzę drugi rok jak to wygląda, choć nieskromnie powiem, że w tym roku trafił nam się zajebisty organizator, więc liczę też na zajebiście dużą liczę chętnych :evil_lol:

 

Są osoby chętne wpaść tylko na weekend/kilka dni?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...