Jump to content
Dogomania

Dogozlot 2015! Bobolin 22.08-29.08.2015 ;)


A&L

Recommended Posts

Bardzo dziękuję wraz z moją pinczerką miniaturową MELISSĄ za miłe przyjęcie i zapisanie na listę :).

Jakby ktoś chciał wiedzieć o jakie stworzenie chodzi to link jest w mojej stopce. Jest przyjazna do wszystkich, ale dużych psów się czasem odrobinę boi, ale gdy je już lepiej pozna jest OK :).

Widząc zdjęcia jak jest u Was miło na zlotach już się nie mogę doczekać :).

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
Guest Aleksandra Paras

Proszę o dopisanie mnie i Viki. Może w końcu uda mi się spotkać z dogomaniakami, a i piesek skorzysta  :siara:

Nie mam określonego terminu, jak coś ustalimy, to po prostu wezmę urlop.

Link to comment
Share on other sites

Ja się dopisuję na listę, razem z TŻ i Zayrą, aczkolwiek zależy to od terminu :) bardziej jesteśmy za sierpniem, albo początkiem lipca, ale zobaczymy co ustalicie ostatecznie :)

 

 

Proszę o dopisanie mnie i Viki. Może w końcu uda mi się spotkać z dogomaniakami, a i piesek skorzysta  :siara:

Nie mam określonego terminu, jak coś ustalimy, to po prostu wezmę urlop.

 

Dopisuje ;)

Morskie domki są spoko!

Anita, byłaś? Napisałam do nich maila, ale nadal nie odpowiedzieli. Muszę zadzwonić przy weekendzie o ile się nie odezwą.

Link to comment
Share on other sites

Guest Aleksandra Paras

Ju ;)

Dziękuję  :modla: TŻ zajrzał mi przez ramię i stwierdził, że też chce z nami jechać, choć psiarzem to on nie jest...

Link to comment
Share on other sites

Tak właśnie!

Eeeee, jak dla mnie to po pierwsze musi być woda, a po drugie domki :D Myślę, że by nas szybko z tych apartamentów wyrzucili :D

 

Super pomysł :D A, że w grudniu skończę 18stkę to mogę brać udziaał z moimi dwoma kudłaczami :D

 

W sensie zapisywać Cię?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mam juz dla Was jakies konkrety :)

 

Oficjalnie informuje, ze w zwiazku z brakiem propozycji z Waszej strony, w wezszym gronie ustalilam, iz jedziemy TUTAJ Kiedys juz byl tam organizowany zlot, osrodek baaardzooo pozytywnie nastawiony na psiarzy, miejscowosc i okolica rowniez.

 

Co do terminu, to wlascicielka osrodka sugerowala, ze dla nas najlepszym okresem bylby poczatek lipca lub po 15 sierpnia. W innych terminach wiadomo - wiecej ludzi na plazach i okolicach, a tlum ludzi nie jest nam potrzebny ;) No i kwestia bardo wzna dla nas - w tych terminach jest najtaniej :D

 

Jesli idzie o kase, to w podanch wyzej terminach przy pobycie tygodniowym doba w domku 7 osobowym wynioslaby okolo 200 zl, co daje nam +/- 25 zl/os za dobe, co uwazam, ze jest bardzo dobra cena w tym okresie nad morzem.

 

Wlascicieka chcialaby, abysmy co do terminu okreslili sie w styczniu/lutym, co wiaze sie tez z okresleniem liczby zlotowiczow, wiec WASZA deklaracja.

 

W marcu mielibysmy wplacic zaliczke i tutaj od razu chce poinformowac, iz chcialabym wtedy wplacic minimum 50% kwoty po to, aby pozniej nie bylo "jednak nie moge jechac, bo (...)"

 

Po rozmowie z czescia uczestnikow oswiadczam, ze sugerowany termin zlotu to 24.08-31.08.2015.

 

 

W domkach zmiesci sie okolo 25 os.

 

Jezeli ktos juz wie, ze nie bedzie mogl jechac, albo chce potwierdzic swoja obecnosc, to bardzo prosze - im szybciej, tym lepiej ;)

 

Ktos zglasza veto? :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...