Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

7 godzin temu, elik napisał:

Kolejne suczki w schronie  :(

Flora i Nadia

IMG_7443.JPG.df6a13ce64cb7958e382de3221a47a0d.JPG

 

Nie za dobrze mi wychodzi rozsądne myślenie jeśli chodzi o skrzywdzone zwierzaki. Na szczęście Ellig, z którą od lat wspólnie pomagamy psiakom myśli podobnie i choć to ona stara się utrzymać nasze działania w jako takich ryzach, tym razem też skapitulowała. Na pytanie "No i co my mamy zrobić?  odpowiedź jest jedna "Bierzemy obie"

Zapraszamy Was bardzo serdecznie na wątek obu suniek, które pojutrze pojadą do Anecik. Nie czekajcie na oddzielne zaproszenia, tylko wpadajcie do nich, bo sunie i my poza kasa potrzebujemy też dobrych myśli i życzliwego wsparcia .

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.04.2019 o 16:01, ewu napisał:

Malutki Gizmo, młodziutki , cudny:(

Gizmo

Gdyby Gizmo miał stojące uszka, to jak norwich terrier. Zastanawia mnie, jakim cudem takie małe, młode, urodziwe pieski siedzą w schronisku i nikt ich nie chce :( To jaką szansę na adopcje ze schroniska mają te duże i starsze?

Link to comment
Share on other sites

35 minut temu, Jaaga napisał:

Gdyby Gizmo miał stojące uszka, to jak norwich terrier. Zastanawia mnie, jakim cudem takie małe, młode, urodziwe pieski siedzą w schronisku i nikt ich nie chce :( To jaką szansę na adopcje ze schroniska mają te duże i starsze?

No właśnie nie mają:( Gizmo jak na razie nikomu się nie spodobał:( Ma cudny charakter.

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Ewa Marta napisał:

Nie za dobrze mi wychodzi rozsądne myślenie jeśli chodzi o skrzywdzone zwierzaki. Na szczęście Ellig, z którą od lat wspólnie pomagamy psiakom myśli podobnie i choć to ona stara się utrzymać nasze działania w jako takich ryzach, tym razem też skapitulowała. Na pytanie "No i co my mamy zrobić?  odpowiedź jest jedna "Bierzemy obie"

Zapraszamy Was bardzo serdecznie na wątek obu suniek, które pojutrze pojadą do Anecik. Nie czekajcie na oddzielne zaproszenia, tylko wpadajcie do nich, bo sunie i my poza kasa potrzebujemy też dobrych myśli i życzliwego wsparcia .

 

Dziękuję, to ogromna szansa dla sunieczek, jedyna.

Link to comment
Share on other sites

57 minut temu, Jaaga napisał:

Gdyby Gizmo miał stojące uszka, to jak norwich terrier. Zastanawia mnie, jakim cudem takie małe, młode, urodziwe pieski siedzą w schronisku i nikt ich nie chce :( To jaką szansę na adopcje ze schroniska mają te duże i starsze?

Jaaga, on z klapniętymi uszkami wygląda jak norfolk terier. Może ogłaszać go w typie rasy?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

23 minuty temu, Jaaga napisał:

Elu, Ty to zawsze wypatrzysz jakąś biedę. 

No właśnie miałam ją przygarnąć, bo dla mojej Luny szykuje się domek, ale Basia napisała mi, że zgłoszono jej, że już ma domek. Musze się dopytać jaki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...