Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

7 minut temu, Ewa Marta napisał:

Ale ten jest z facebooka i możliwe, że ktos niezalogowany nie może go zobaczyć.

To chyba nie to. Nie jestem zalogowana i widzę filmik :)

 

Możliwe ,że jest w przeglądarce zablokowane  na określone witryny "wyskakiwanie reklam, okienek" i przez to film się nie otwiera.

Trudno tak coś na odległość doradzić.

22 godziny temu, Nesiowata napisał:

Może to i przeglądarka, ale mój "fachowiec" będzie w domu jutro.  Zobaczymy.

A jakiej przeglądarki używasz?:)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, b-b napisał:

To chyba nie to. Nie jestem zalogowana i widzę filmik :)

 

Możliwe ,że jest w przeglądarce zablokowane  na określone witryny "wyskakiwanie reklam, okienek" i przez to film się nie otwiera.

Trudno tak coś na odległość doradzić.

A jakiej przeglądarki używasz?:)

Mam operę.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.03.2019 o 14:11, Anula napisał:

Trzeba jeszcze raz zrobić USG.Być może to nie jest cieczka tylko coś się dzieje w organizmie głębiej.Lepiej potwierdzić czy to jest cieczka.

Weterynarz powiedział, że faktycznie wygląda to jak klasyczna cieczka. Usg dopiero za tydzień. 

Ja nie składam reklamacji broń boże tylko wolałabym wiedzieć "w jakim stanie" pieska biorę żeby o niego odpowiednio zadbać. ;) 

Link to comment
Share on other sites

Ta okrąglutka sunia na filmiku to nie jest ta maleńka z Miedar, to Tola - inna sunia, a z Miedar to Bibi, jest cudna, maleńka, zaniedbana zdrowotnie bardzo, do robienia zęby i serylka, ale najpierw muszę ją wziąć do kardiologa, bo szmery na serduszku. Anecik zafundowała jej fryzjera i jest taka śliczna teraz:

54727999_2173068472786686_6012159928918081536_n.jpg.ed52241ec8d3a03b4ff6fcc83db6a0a5.jpg

 

55597512_2226490491001999_8830406216015413248_n.jpg.4ea47052d2f4c1e5d588df0fe2a90637.jpg

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, Werx i Fifi napisał:

@Figunia Wracamy od weta. Zuzia na 100000% nie jest wysterylizowana co stwierdził po ułamku sekundy od rozpoczęcia usg.

Takie info tylko. 

Przykre, ale jak widac, takie pomylki sie zdarzaja.

Mysle, ze nikt tu nie zawinil, weci nie zrobili tego celowo. Sunia byla juz na stole przygotowana do zabiegu (po narkozie), gdy obaj zobaczli malutka blizne. To byla tylko troska o to, by niepotrzebnie jej nie kroic. Mozliwe, ze przy cieczce jest to latwiejsze do stwierdzenia.

No to Zuzie czeka sterylka...

A przy okazji... jest juz spokojniejsza, mniej szczeka?

Pozdrawiam :)

 

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, MALWA napisał:

Znowu pojawiła się parwowiroza ?

MALWA to jest konieczne żeby  mieć surowicę. Nie daj Boże jak coś się dzieje i nie ma czym ratować .

Dopiero dwa szczeniaczki w ds chorowały, też trzeba było je ratować, rodzeństwo dostało zapobiegawczo surowicę. Teraz też trzy szczyle dostają  Canglob zapobiegawczo.

Nie mam już nic , wszystko poszło, musi być zapas. Ja mogę nie mieć w lodówce jedzenia ale surowicę zawsze muszę mieć.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...