Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

Przed chwilą, jaguska napisał:

Gdyby nie ruda szalejka wzięłabym go na bdt i dożycie.

Też  żałuję, bo u Ciebie miałby dożycie jak w psim raju :) Ale Lisiczka też czł... znaczy się też pies i też się jej coś od życia należy :)

Wielgachne dzięki Iwonko   Fotolia_983807_Sa.jpg.7a66e981cb831d4038265e345ef98d9f.jpg

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, mdk8 napisał:

 założyłam wątek Balbince ale nie pamiętam jak go  podlinkować . Pomóżcie proszę .

 

skopiować adres z paska wyszukiwarki i w poście do którego chcesz wstawić w edycji kliknąć "nieskończoność"  (4 znak od lewej) i tam w pierwsze pole wstawić skopiowany adres, kliknąć wstaw do postu i już

https://www.dogomania.com/forum/topic/349501-balbinka-radosna-starsza-suczka-marzy-o-domu-na-resztę-swoim-dni/

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, mdk8 napisał:

 założyłam wątek Balbince ale nie pamiętam jak go  podlinkować . Pomóżcie proszę .

 

 

3 minuty temu, Aldrumka napisał:

skopiować adres z paska wyszukiwarki i w poście do którego chcesz wstawić w edycji kliknąć "nieskończoność"  (4 znak od lewej) i tam w pierwsze pole wstawić skopiowany adres, kliknąć wstaw do postu i już

https://www.dogomania.com/forum/topic/349501-balbinka-radosna-starsza-suczka-marzy-o-domu-na-resztę-swoim-dni/

Albo

Zapraszam na wątek Balbinki

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Aldrumka napisał:

skopiować adres z paska wyszukiwarki i w poście do którego chcesz wstawić w edycji kliknąć "nieskończoność"  (4 znak od lewej) i tam w pierwsze pole wstawić skopiowany adres, kliknąć wstaw do postu i już

https://www.dogomania.com/forum/topic/349501-balbinka-radosna-starsza-suczka-marzy-o-domu-na-resztę-swoim-dni/

 

2 minuty temu, elik napisał:

dzięki :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.02.2019 o 15:01, Ewa Marta napisał:

Jestem w kontakcie z dziewczyną która odpowiadała za adopcję suni. Jest szansa, że znajdzie nowy dom, ale okaże się to w sobotę. Jest kilka warunków, które musiałyby zostać spełnione, żeby została tam na stałe. 

Jeśli to się nie uda, weźmiemy ją z Ellig pod opiekę. We wtorek pojechałaby do Anecik. Sunia jest tylko zaszczepiona przeciw wściekliźnie i raz odrobaczona. Trzeba zaszczepić przeciw wirusówkom, wysterylizować. Wcześniej pewie z uwagi na wiek zrobić echo serca. A potem będziemy szukać domku.

Czy sunia ma swój wątek ?

Dałam miesięcznie po 20 zł na Aureliusza i Balvinke. To i ta sunia dostanie odemnie dwie dyszki. Tylko nie mam gdzie tego wpisać, więc pisze tu. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, MALWA napisał:

Czy sunia ma swój wątek ?

Dałam miesięcznie po 20 zł na Aureliusza i Balvinke. To i ta sunia dostanie odemnie dwie dyszki. Tylko nie mam gdzie tego wpisać, więc pisze tu. 

Malwa, bardzo dziękujemy, ale jeszcze nie wiadomo co z sunią. Siostra Pani, która ją adoptowała i nie może zostawić u siebie chce sunię adoptować, ale dopiero w poniedziałek będzie u niej wizyta przedadopcyjna. Sunia jest już od kilku dni u niej, więc jak wizyta wyoadnie pomyślnie, to tam zostanie. Jeśli coś będzie nie tak, we wtorek pzyjedzie do Anecik. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Ewa Marta napisał:

Malwa, bardzo dziękujemy, ale jeszcze nie wiadomo co z sunią. Siostra Pani, która ją adoptowała i nie może zostawić u siebie chce sunię adoptować, ale dopiero w poniedziałek będzie u niej wizyta przedadopcyjna. Sunia jest już od kilku dni u niej, więc jak wizyta wyoadnie pomyślnie, to tam zostanie. Jeśli coś będzie nie tak, we wtorek pzyjedzie do Anecik. 

 

To może się obędzie bez kolejnej zmiany miejsca zamieszkania suni. Trzymam kciuki za wizytę p.a. i czekam na poniedziałkowe wieści. 

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam,że mnie nie było ale od kilku dni walczymy o życie szczeniaczka chorego na parwo. Wczoraj było dramatycznie groziła sepsa. Dziewczyny wieczorem pojechały do Katowic na klinikę. Na razie jest ok (tfu tfu).

Szczeniaczek uratowany z wiochy , nie postawił łapki w schronisku. Niestety biegał po wsi i gdzieś się zaraził.

Ma trzy miesiące ale to duża sunia, waży 10kg.

Na domiar wszystkiego Córeczka Madzi dostała ataku wyrostka robaczkowego. W sobotę natchmiast trafiła na stół, jest po operacji.

Calineczka bardzo źle:( Ma zapalenie trzustki i wątroby , walczy o życie. Pani , która na nią czekała  została potrącona przez samochód i leży połamana w szpitalu..

Mamy już dosyć:(

Link to comment
Share on other sites

Co się dzieje??? Klęski, choroby, nieszczęścia, nieprzewidziane wypadki....  Za dużo się tego nagromadziło zmarwiony.jpg.daf6bf49300344af7b7542334aa3ae8c.jpgLimit już chyba wyczerpany!

 

7 minut temu, ewu napisał:

Calineczka bardzo źle:( Ma zapalenie trzustki i wątroby , a\wlczy o życie.

Czy to nie zatrucie?  Trochu późno nastąpiła właściwa diagnoza :(   

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, elik napisał:

Co się dzieje??? Klęski, choroby, nieszczęścia, nieprzewidziane wypadki....  Za dużo się tego nagromadziło zmarwiony.jpg.daf6bf49300344af7b7542334aa3ae8c.jpgLimit już chyba wyczerpany!

 

Czy to nie zatrucie?  Trochu późno nastąpiła właściwa diagnoza :(   

Cały czas jeździli do weta, niestety źle ją diagnozował:( Dopiero zmiana lekarza spowodowała ,żę wszytko się wyjaśniło ale czy sunia da radę:(

Link to comment
Share on other sites

27 minut temu, Poker napisał:

Ale się zebrało złych zdarzeń. Naprawdę limit powinien już się wyczerpać.

Mam nadzieję ,że córeczka p.Magdy już dobrze się czuje.

Calineczka jest u tej połamanej pani ?

Nie, jest u wolontariuszki. Nie chcieliśmy Pani dawać suni zanim nie wyzdrowieje ale teraz to z żadnej strony niemożliwe.

Link to comment
Share on other sites

Szczeniaczek z parwo ma potworne bóle brzucha. Wczoraj wystąpiła wysoka gorączka, dzisiaj lepiej w tej kwesii ale ból brzucha jest gorszy. Weterynarz twierdzi ,że to normalne, ja tak nie uważam. Zaraz mała pojedzie znowu do Katowic.

Czy ktoś się spotkał z podobną sytuacją?

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, ewu napisał:

Szczeniaczek z parwo ma potworne bóle brzucha. Wczoraj wystąpiła wysoka gorączka, dzisiaj lepiej w tej kwesii ale ból brzucha jest gorszy. Weterynarz twierdzi ,że to normalne, ja tak nie uważam. Zaraz mała pojedzie znowu do Katowic.

Czy ktoś się spotkał z podobną sytuacją?

Nasze szczeniaczki na ból dostawały bardzo silny lek przeciwbólowy,100 razy silniejszy od morfiny,zapomniałam jak się nazywa,trzeba przewertować wątek.

Link to comment
Share on other sites

35 minut temu, ewu napisał:

Szczeniaczek z parwo ma potworne bóle brzucha. Wczoraj wystąpiła wysoka gorączka, dzisiaj lepiej w tej kwesii ale ból brzucha jest gorszy. Weterynarz twierdzi ,że to normalne, ja tak nie uważam. Zaraz mała pojedzie znowu do Katowic.

Czy ktoś się spotkał z podobną sytuacją?

Już znalazłam Fentanyl.Jest to lek o silnym działaniu przeciwbólowym.Maluchy na nim były cały czas do momentu aż poczuły się lepiej.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Basiu, kochana widzę że teraz nie masz głowy, ale chyba szybko to się nie skończy, jak byś znalazła chwilkę to proszę zajrzyj na bazarek i potwierdź 85,00zł udało mi się nazbierać na bazarku kalendarzowym za te szeleczki i smyczkę dla Miłeczki /już nie wiem czy Ci mówiłam jak rozmawiałyśmy/   Ciepłe myśli ,przekaż proszę dla Magdy i jej córeczkiserducho.gif
https://www.dogomania.com/forum/topic/349386-rozliczam-mata-węchowa-szelki-kalendarze2-i-serduszka-ile-dasz-za-tyle-masz-do-2002-g20/?page=6

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, ewu napisał:

Szczeniaczek z parwo ma potworne bóle brzucha. Wczoraj wystąpiła wysoka gorączka, dzisiaj lepiej w tej kwesii ale ból brzucha jest gorszy. Weterynarz twierdzi ,że to normalne, ja tak nie uważam. Zaraz mała pojedzie znowu do Katowic.

Czy ktoś się spotkał z podobną sytuacją?

Ja ostatnio miałam podobny przypadek, ale nie u szczeniaka z parwo, tylko zdrowego. Najpierw gigantyczna gorączka, ciągłe bóle brzucha. Potem szczeniak przestał sikać, dostał biegunkę. Wynik z sekcji był zaskoczeniem. Skręt jelit i w konsekwencji posocznica. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...