Jump to content
Dogomania
ewu

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...

Recommended Posts

4 godziny temu, ewu napisał:

Surowica jest już w lecznicy. Teraz mam problem z przywieziem jej. Córka nie może ze mą jechać, wszyscy mają trudności.

Ciągle pod górę...:( Surowica będzie kosztowała 6480 koron to jest około 1080 zł( paliwa nie liczę).

Basiu, czy surowicy potrzeba aż za tyle ?

Pytam, bo może rozsądniej byłoby kupować za tyle na ile zbierzesz kasy, a nie na ile potrzeba skoro i tak na to brak środków...

Skąd pokryjesz różnicę ? Tu na wątku zaangażowanych tylko garstka....

5 godzin temu, MALWA napisał:

Basiu, czy surowicy potrzeba aż za tyle ?

Pytam, bo może rozsądniej byłoby kupować za tyle na ile zbierzesz kasy, a nie na ile potrzeba skoro i tak na to brak środków...

Skąd pokryjesz różnicę ? Tu na wątku zaangażowanych tylko garstka....

Agnieszko tu o rozsądku to nie ma co mówić i masz słuszność . Niestety benzyny  nikt nie leje do baku za darmo a w lecznicy doliczają  narzut i wtedy sporo się przepłaca za surowicę.. Staram się minimalizować koszty, dlatego tyle na raz kupuję.

Poza tym  w Bohuminie długo nie będzie można kupić surowicy a jak się walczy o życie to czas jest najważniejszy.  Nie umiem inaczej postępować. Kiedy się widzi śmierć i potworny ból i ma się świadomość, że bez surowicy nie da się żadnego psiaka uratować, to  zdrowy rozsądek przestaje działać.

My  widzimy te pyszczki, patrzymy w ich oczy  i nasz świat się wali kiedy te dobre psie oczy gasną w bólu, kiedy patrzą takim nieobecnym wzrokiem:( 

Nie da się być rozsądnym:(

Moja koleżanka z pracy właśnie organizuje wyjazd z rodziną na ferie zimowe :( Mają wyjechać w ostatnim tygodniu stycznia i lutego. W tej sytuacji nie wezmą teraz żadnego zwierza :( Jest jeszcze szansa, że wyjazd nie dojdzie do skutku, bo syn ma kłopoty z paszportem (a wyjazd ma być za granicę). Może jutro będzie już wiadomo coś na pewno. Sorry :(

Na surowicę puszczę znowu grosz na Twoje konto ewu. 

4 minuty temu, agat21 napisał:

Moja koleżanka z pracy właśnie organizuje wyjazd z rodziną na ferie zimowe :( Mają wyjechać w ostatnim tygodniu stycznia i lutego. W tej sytuacji nie wezmą teraz żadnego zwierza :( Jest jeszcze szansa, że wyjazd nie dojdzie do skutku, bo syn ma kłopoty z paszportem (a wyjazd ma być za granicę). Może jutro będzie już wiadomo coś na pewno. Sorry :(

Na surowicę puszczę znowu grosz na Twoje konto ewu. 

Szkoda , taką miałam nadzieję. Dziękuję za starania i za wsparcie na surowicę.

32 minuty temu, Poker napisał:

Kolejne wpłaty: Malwa 100 zł, Nesiowata 20 zł, guccio 20 zł, anonimowa darczyni 100 zł - razem 240 zł. Zaraz przeleję.

Bardzo dziękuję.

Ja też bardzo dziękuję:)

Ja tylko wstawiłam Gacusia na fb,więc kto może to proszę udostępniać

GACUŚ NA CITO POSZUKUJE DOMU TYMCZASOWEGO A NAJLEPIEJ STAŁEGO! Można o nim powiedzieć,że to psi Ideał.Doskonale dogaduje się z innymi psiakami i kotem.w domu zachowuje czystość.Ma ok 1 roku i waży tylko 6kg.Obecnie przebywa w dt w Zabrzu ale obecna opiekunka z powodu spraw rodzinnych nie może się już nim dłużej zajmować.Bardzo prosimy o pomoc i udostępnianie! Kontakt: Basia tel.608 451 727

Obraz może zawierać: pies
Obraz może zawierać: pies

6 godzin temu, Bogusik napisał:
Ja tylko wstawiłam Gacusia na fb,więc kto może to proszę udostępniać

GACUŚ NA CITO POSZUKUJE DOMU TYMCZASOWEGO A NAJLEPIEJ STAŁEGO! Można o nim powiedzieć,że to psi Ideał.Doskonale dogaduje się z innymi psiakami i kotem.w domu zachowuje czystość.Ma ok 1 roku i waży tylko 6kg.Obecnie przebywa w dt w Zabrzu ale obecna opiekunka z powodu spraw rodzinnych nie może się już nim dłużej zajmować.Bardzo prosimy o pomoc i udostępnianie! Kontakt: Basia tel.608 451 727

Udostępniony.

Sunia była wczoraj w lecznicy. Być może to jednak nie jest parwo, oby...

Test na razie nie wykazał.

Do schroniska przyjechała starsza sunia z guzem wielkości mekona:(

Elu wyślę Ci zdjęcia.

7 minut temu, ewu napisał:

Sunia była wczoraj w lecznicy. Być może to jednak nie jest parwo, oby...

Test na razie nie wykazał.

Do schroniska przyjechała starsza sunia z guzem wielkości mekona:(

Elu wyślę Ci zdjęcia.

Guz wielkości melona? A jakiej wielkości jest sunia?