Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

3 godziny temu, MALWA napisał:

Ewu, jaki jest stan pibutego psa ?

Co z jego poharatanym okiem, wyplywajacym okiem i zmiazdzonym jadrem ?

 

Agnieszko nadal ma bardzo złe wyniki krwi. Operacja w tym stanie jest niebezpieczna. Dostaje masę leków, dbają o jego komfort i sprawdzają paramertry krwi. Narkoza w tej chwili jest sporym zagrożeniem. Być może weśrodę uda się go zoperować.

Link to comment
Share on other sites

part_1526750950174.thumb.jpeg.4fb6c0f7e8584e5fd744dcc218be6b7d.jpeg

Okruszek od 1-go czerwca jest w bdt u Pana Andrzeja,który rozważa adopcję. Wszystko zależy od relacji z kotkami ale na razie jest super. Pana Andrzeja poznłam w lecznicy do której jeżdżę z Pączkiem i spotykamy sie przynajmniej dwa razy w tygodniu bo Pan Adrzej leczy tam kotka. To niezwykle kulturalny i miły człowiek. Jego dbałość o zwierzaki jest wzorcowa.

Dzisiaj też się widzieliśmy, jutro kompleksowe badania okruszka. Jedynie z imieniem jest problem bo Pan Andrzej nie moż się zdecydować:)

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

27 minut temu, ewu napisał:

Agnieszko nadal ma bardzo złe wyniki krwi. Operacja w tym stanie jest niebezpieczna. Dostaje masę leków, dbają o jego komfort i sprawdzają paramertry krwi. Narkoza w tej chwili jest sporym zagrożeniem. Być może weśrodę uda się go zoperować.

Straszne to, ze w tym stanie on caly czas czeka....

Link to comment
Share on other sites

23 minuty temu, ewu napisał:

part_1526750950174.thumb.jpeg.4fb6c0f7e8584e5fd744dcc218be6b7d.jpeg

Okruszek od 1-go czerwca jest w bdt u Pana Andrzeja,który rozważa adopcję. Wszystko zależy od relacji z kotkami ale na razie jest super. Pana Andrzeja poznłam w lecznicy do której jeżdżę z Pączkiem i spotykamy sie przynajmniej dwa razy w tygodniu bo Pan Adrzej leczy tam kotka. To niezwykle kulturalny i miły człowiek. Jego dbałość o zwierzaki jest wzorcowa.

Dzisiaj też się widzieliśmy, jutro kompleksowe badania okruszka. Jedynie z imieniem jest problem bo Pan Andrzej nie moż się zdecydować:)

Psiak mial szczęście, ze trafił pod troskliwie skrzydla :) 

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, MALWA napisał:

Straszne to, ze w tym stanie on caly czas czeka....

Agnieszko on dostaje środki p.bólowe i p.zapalne, antybiotyki, środki wzmacniające. 

Lekarze w obawie o jego życie wzmacniają organizm przed operacją.

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Trzymam kciuki za pobitego psiaczka...
I za Okruszka, oby pan się zdecydował...

Czy jamnisie u Joanny nadal szukają domów?

Danusia już jest zaklepana a Lesio ma dzisiaj wiztę. Tyśka ja Ci wysłałam na maila Frania i zapomniałm napisać ,że proszę o ogłoszenie go na Kraków.

Byłam pewna ,ze popropsiłam ale jak widać tylko tak mi się wydawało.

Przepraszam i z dziękuję:)

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Trzymam kciuki za pobitego psiaczka...
I za Okruszka, oby pan się zdecydował...

Czy jamnisie u Joanny nadal szukają domów?

Danusia pojedzie do super domku 20 czerwca:) Byłam na wizycie u Państwa, dom z trzema kotami, niedawno pożegnali 17-letniego psiaka w typie jamnika. Państwo biorą 2 tygodnie urlopu, żeby stopniowo przyzwyczajać zwierzaki do siebie. Będzie jej tam naprawde dobrze:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Ewa Marta napisał:

Danusia pojedzie do super domku 20 czerwca:) Byłam na wizycie u Państwa, dom z trzema kotami, niedawno pożegnali 17-letniego psiaka w typie jamnika. Państwo biorą 2 tygodnie urlopu, żeby stopniowo przyzwyczajać zwierzaki do siebie. Będzie jej tam naprawde dobrze:)

Ewciu dziękuję:) Pani Agnieszka jest w stałym kontakce z dt:)

Link to comment
Share on other sites

Ależ się cieszę, że psiaki już mają domki. Ogłoszenie jeszcze powisi troszkę, tak na wszelki wypadek, ale mocno się cieszę z tego, że mają domki :) MIaly ponad 30 pobrań telefonów, prawie  40 obserwujących... :) szaleństwo.

Frania ogłoszę w weekend, dobrze ewu?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...