Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 1 month later...
Dnia 16.03.2023 o 10:49, Poker napisał:

To sporo. Może przeznaczyć je częściowo na pomoc jakiejś biedzie, bo szkoda ,że by leżały. Tracą na wartości.

W zeszłym roku kilka razy prosiłam tutaj na wątku darczyńców o propozycje dla kogo przeznaczyć pieniądze, kilka razy pomoc dla piesków z Miedar była przekazywana, ale jeszcze ponad dwa tysiące zostało.

I Lola i Sabinka to sunie dla których o pomoc prosiła Basia, więc myślę że to dobry pomysł, a może macie jeszcze inne propozycje ...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

 

Dnia 24.04.2023 o 16:22, Poker napisał:

Ja mam ciągle nie wykasowany numer jej telefonu.

Dnia 24.04.2023 o 16:34, elik napisał:

Ja też.  I nigdy nie wykasuję  😞

Dnia 24.04.2023 o 17:22, Nesiowata napisał:

U mnie też jest...

Dnia 28.04.2023 o 13:34, Ewa Marta napisał:

Też mam... Tak samo jak konto w banku:(

Dnia 28.04.2023 o 21:39, b-b napisał:

Też mam i nie wykasuję.

U mnie też wszystko jest ...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pisałam tu wcześniej o suni Loli, która przebywa w domu tymczasowym w Krakowie, a którą utrzymuje Figunia.

Sunia poczyniła postępy, ale wciąż jest bardzo lękliwa i wymaga jeszcze sporo pracy, ale spróbujemy już małą ogłaszać, a nuż czeka na nią człowiek który pokocha ją taką jaka jest.

Zrobiłam Loli ogłoszenie ( jakoś nie mam ręki do ogłoszeń, ale może tym razem :-)),  chciałam jednak poprosić czy ktoś jeszcze mógłby ją ogłosić, zwiększyć jej szanse ... 

Tu link do niego

https://www.olx.pl/d/oferta/mala-niesmiala-lilka-szuka-spokojnego-domu-CID103-IDUoQrl.html?bs=olx_pro_listing

Ogłaszam małą jako Lilkę, ogłoszenie zawiera zawiera podstawowe informacje o suni, więcej potencjalnym, chętnym opowie opiekunka. 

Jeśli ktoś pomógłby ogłaszać Lolkę, to prosiłabym na Kraków i okolice, by mogło odbyć się kilka spotkań zapoznawczych.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Otrzymałam kolejną wpłatę od Figuni na utrzymanie Loli za kwiecień, bardzo dziękuję  ❤️ 

Przelałam na konto domu tymczasowego.

Mam nadzieję że darczyńcy nie będą mieli nic przeciwko, jęsli opłatę za najbliższe miesiące - maj i czerwiec przeleję ze środków zebranych dla Basi i jej piesków.

                     Do tej pory całość kosztów za utrzymanie Loli pokrywała Figunia. 

                                                               Lola pięknie dziękuje ❤️ 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...