Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

Michałek jest niewidomy, ale być może jest szansa, że jest to tylko zaćma, którą operacyjnie można usunąć. Byłoby to korzystne tak dla Michałka, jak i dla opiekuna, bo Michaś bardzo krąży na smyczy. Biega w różnych kierunkach bez składu i ładu. Może jeszcze nauczy się iść w jednym kierunku, ale i tak byłoby mu łatwiej, gdyby widział, choćby na jedno oczko.
Może po wykastrowaniu będzie spokojniejszy.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.10.2022 o 11:38, Isiak napisał:

Ale bida z nędzą. Ale ma chłopak potencjał na przystojnego kawalera, u Ciebie szybko dojdzie do siebie. Szkoda, że niewidomy, trudno będzie o domek.

Też myślę, że ładny z niego chłopaczek i niech mu tylko sierść odrośnie, to panny będą za nim biegały. Dlatego musimy go odjajczyć najszybciej jak tylko będzie to możliwe  🙂 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.10.2022 o 11:23, Nesiowata napisał:

Będzie dobrze - chłopak odżyje. Przystojniak.

Mam taką nadzieję, ale póki co, muszę zdobyć wiedzę, jak postępować z niewidomym psiakiem, żebyśmy złapali kontakt  🙂 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.10.2022 o 12:02, Gabi79 napisał:

Eluniu, jesteś kochana, bardzo się cieszę, że dałaś Michasiowi DT.

Tak, jak już było tu wspomniane ma chłopak potencjał, wypięknieje.

Eluniu, jeśli potrzebne są fundusze na weta to najbliższy bazarek zrobię dla Michałka.

 

Kochana  Gabrysiu     351867050_serce3.gif.f396707a566a1ae80b30a7749631e638.gif 
Oczywiście bazarki się przydadzą, ja także zamierzam zrobić dla niego kilka bazarków. Wprawdzie Stowarzyszenie Lepsie życie obiecało pokryć koszty badania i leczenia oraz odpowiedniej karmy, ale przecież Stowarzyszenie opiekuje się wieloma psiakami i dzięki pomocy dla Michasia będą mogli pomóc innym psiaczkom. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.10.2022 o 16:43, elik napisał:

Kochana  Gabrysiu     351867050_serce3.gif.f396707a566a1ae80b30a7749631e638.gif 
Oczywiście bazarki się przydadzą, ja także zamierzam zrobić dla niego kilka bazarków. Wprawdzie Stowarzyszenie Lepsie życie obiecało pokryć koszty badania i leczenia oraz odpowiedniej karmy, ale przecież Stowarzyszenie opiekuje się wieloma psiakami i dzięki pomocy dla Michasia będą mogli pomóc innym psiaczkom. 

W zupełności się z tym zgadzam. Trzeba w miarę możliwości odciążyć Stowarzyszenie. Zatem najbliższy bazarek zrobię dla Michasia😃

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.10.2022 o 18:00, Gabi79 napisał:

W zupełności się z tym zgadzam. Trzeba w miarę możliwości odciążyć Stowarzyszenie. Zatem najbliższy bazarek zrobię dla Michasia😃

Zwłaszcza, że zdaje się opłacają pobyt niektórych psiaczków Basi.

Bardzo dziękuję    1142968889_dzikuj7.jpg.f0692af5a381ef68337b9d4d085380fa.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Dnia 7.10.2022 o 10:38, limonka80 napisał:

Pisałam na wątku Sabinki, ale chcę też napisać tutaj - wspominałam jakiś czas temu o bardzo skrzywdzonej, lękliwej Loli którą jakiś czas temu Basia umieściła w DT.

Od kilku miesięcy sunię sponsoruje Figunia 🌷, bardzo dziękuję za wsparcie maleńkiej ❤️

Wpłynęły na moje konto pieniądze od Figunii za kolejny miesiąc pobytu Loli w DT, październik, przelałam na konto DT.

Bardzo, bardzo dziękuję 🌷😘

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Droga Limonko80-co wpisać ,żeby pokazał się grób Basi-bardzo często Ją wspominam i chciałbym Jej zapalać wirtualny znicz ,jako wyraz Pamięci i Wielkiego Szacunku dla Niej ! Szczególnie jest to dla mnie ważne przed nadchodzącą Wigilią ! Serdecznie pozdrawiam życząc spokojnych świąt wraz z Lucjuszem ,który ma się świetnie-rozrabia jak pijany zając,apetyt ma iście rycerski a po chorobach nie ma śladu bo je tylko gotowanego królika z warzywami i ziemniaczkiem- na inne pokarmy ma uczulenie /sprawdzone przez ten 1 rok i 7 miesięcy jak jest z Nami /Jest bardzo kochany i bardzo mądry !

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.12.2022 o 19:13, napoleon napisał:

Droga Limonko80-co wpisać ,żeby pokazał się grób Basi-bardzo często Ją wspominam i chciałbym Jej zapalać wirtualny znicz ,jako wyraz Pamięci i Wielkiego Szacunku dla Niej ! Szczególnie jest to dla mnie ważne przed nadchodzącą Wigilią !

Zrobiło mi się ciepło na sercu, gdy przeczytałam Pana wpis -  o tym że myśli Pan o Basi i Ją wspomina, mimo że minął już prawie rok odkąd nie ma Jej z nami. Ja odwiedzam Ją osobiście, bo mieszkałyśmy w tym samym mieście, i nie zapalałam wirtualnego znicza, ale bardzo się cieszę że ktoś chce to zrobić.  Znalazłam Jej grób w wyszukiwarce w której jest możliwość zapalenia takiego znicza. Wysłałam do Pana prywatną wiadomość z linkiem do strony.

Ja również życzę Panu dobrych, radosnych świąt, dużo zdrowia i spokoju.  Lucjuszowi-szczęściarzowi także 🙂 

Mój Dżeki też je królika z ziemniakami lub ryżem, dodaję jeszcze marchewkę lub buraczka. Już niestety nie rozrabia, bo ma 19 lat, ale apetyt mu bardzo ostatnio dopisuje i mimo chorób starszego wieku trzyma się dość dzielnie mój chłopczyk kochany.

Pozdrawiam, i jeszcze raz wszystkiegi dobrego. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Przelałam na konto DT malutkiej, lękliwej Loli opłatę za grudzień, środki na ten cel dostałam od Figuni 🌷🌼🌷

Bardzo, bardzo dziękuję ❤️

Nowe sytuacje i obcy ludzie jeszcze przerażają malutką, ale powolutku staje się coraz śmielsza wobec Pani Ewy, mam nadzieję że sunieczka otworzy się na dobre i znajdzie własny domek.

Oto malutka

llol.jpg

lol.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...