Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

Ares też żegna Ewu. To dzięki niej wyszedł ze schroniska i może teraz spać i dreptać kiedy i jak mu się podoba.

Może być czarno-białym zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i w budynku

10 godz.  ·
 
Dziś będzie inaczej niż zwykle. Dziś nasze serca pękły i nie będzie już jak kiedyś. Dziś żegnamy Naszego Anioła, Naszą wieloletnią wolontariuszkę, Naszą… Panią Basię.
Pani Basia ponad dekadę działała w Miedarach, zaczęła walkę o życie zwierząt jeszcze za czasów poprzednich właścicieli, gdy schronisko owiane było bardzo złą sławą. Od tamtego czasu wiele się zmieniło, a ogrom tych zmian wyniknął z powodu pracy Pani Basi.
Była również jedną z założycielek Naszego Stowarzyszenia,Stowarzyszenie lePsie życie i Naszym motywatorem do działania.
Pani Basia przeżyła na prawdę dużo, myśleliśmy, że nic nie jest w stanie jej złamać. Od pewnego czasu w schronisku nie pojawiała się ciałem, ale gdy jej serce akurat nie przechadzało się między kojcami to było w innym miejscu, w którym potrzebowali go Nasi podopieczni. Nasza Basieńka z niemożliwego potrafiła zdziałać cuda i to z nawiązką. Nie zliczymy istnień, które uratowała, nie jesteśmy w stanie..
Pani Basiu, dziękujemy za wszystko co Pani zrobiła, czego nas nauczyła. Nie zapomnimy, nigdy. Będziemy pielęgnować to, co udało się Pani zbudować.
„Mam 64 lata, nigdzie się nie wybieram.” - Pani Basiu, gdzie się Pani podziała?!
*Pani Basia odeszła od nas po nierównej walce z chorobą. Prosimy Was o modlitwę w Jej intencji. Była Aniołem wśród ludzi.
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...