Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

Dnia 14.12.2021 o 18:49, Ewa Marta napisał:

Nie umiem przejść obok tej suni obojętnie. Deklaruję 20 zł stałej miesięcznej. 

Ewuniu bardzo, bardzo serdecznie dziękuję   bukiet3.jpg.8fb7bf1c978a3091abed139e7d0f1593.jpg

Zapisuje na razie na wątku Lemonka, a jak sunia wyjdzie ze schronu, założę jej watek i tam przeniosę wszystkie deklaracje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nastąpiła zmiana planów odnośnie Rewy. Rewa miała jechać do Pani Kasi w Bieszczady, a mały rudzielec z zamojskiego schronu do kikou. Jednak Kasia stwierdziła, że rudaska jest za młoda  🙂 więc uzgodniłyśmy, że rudaska z Rewą zamienią się miejscami. Rewa pojedzie do kikou, a rudaska do Pani Kasi.
Mam nadzieję, że nie zmieni to Waszego poparcia dla tych suczek  🙂  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.12.2021 o 23:55, Poker napisał:

Obie panie to Kasie i już mi się pomerdało który pies do której jedzie.  Może lepiej posługiwać się p.Kasią i kikou.

Tak właśnie napisałam               

Dnia 15.12.2021 o 23:11, elik napisał:

...uzgodniłyśmy, że rudaska z Rewą zamienią się miejscami. Rewa pojedzie do kikou, a rudaska do Pani Kasi.
Mam nadzieję, że nie zmieni to Waszego poparcia dla tych suczek  🙂  

Mam nadzieję, że święta Rewa spędzi już u kikou. Pani Magda ze schroniska załatwia transport.

Link to comment
Share on other sites

Basia jest ciągle w szpitalu, pod tlenem. Jest bardzo słaba, zupełnie bez sił, ale  - żeby tylko nie zapeszyć -

na ten moment Jej stan jest stabilny.

Tak bardzo się cieszy z tych wszystkich dobrych rzeczy jakie się ostatnio zadziały - z wyjazdu Rewy, wyzdrowienia Toli i Stefci, z tego że szczeniaki u Jaagi rosną i są zdrowe. A jak mocno ucieszyła się z wyjazdu Miśka z Zamościa ....     

Basia bardzo dziękuje wszystkim za pamięć, a przede wszystkim za pomoc, za to wszystko co dzieje się tutaj podczas Jej nieobecności. Mam nadzieję, że niedługo będzie mogła coś sama napisać.

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.12.2021 o 17:43, Tyśka) napisał:

Ewu ♡♡♡♡ jestem z Tobą myślami. 

Tysiu, bardzo dobry pomysł. Nie mogą wszyscy kontaktować się z Basią, ale możemy tu pisać do Niej.  Jak wróci do sił i do domu, to przeczyta i będzie Jej bardzo, bardzo miło.
Kontaktując się z Basią piszę krótkie SMS-y, bo nie tylko pisać, ale nawet czytać jest Jej trudno leżąc na plecach bez ruchu.
Basia wie, że wszystkie dobrze Jej  życzymy, ale będzie Jej bardzo miło, gdy przeczyta te Listy do B.  🙂 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.12.2021 o 00:10, Ewa Marta napisał:

Basiu, zdrowiej kochana, ale błagam zadbaj wreszcie o siebie. Sama widzisz, że ganiałaś, ratowałaś i w końcu padłaś. Żeby pomagać, trzeba myśleć o swoim zdrowiu Kochana Kobieto!

Popieram w całej rozciągłości. Obiecywała kilka razy, że zadba, ale nigdy nie zadbała.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...