Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

8 godzin temu, ewu napisał:

Ares w drodze do schroniska.Jest po o operacji. Guz był nieduży, na szczęście nie trzeba było wycinać ani kawałka zwieracza.

Guz pojedzie na badania histopatologiczne.

Super wiadomość na zakończenie dna  :) :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.04.2021 o 12:05, mdk8 napisał:

A jak Dunaj ?

 

11 godzin temu, mari23 napisał:

miejmy nadzieję, że też dobrze.... serce się ściska :( :(

Przepraszam , ze dopiero odpisuję ale nie miałam dostępu do komputera a z telefonu nie udawało mi się zamieścić postu.

Dunaj we środę ma mieć rezonans głowy. Samopoczucie bez zmian .  Są wyniki badania wydzieliny z nosa i wyszły źle. W wydzieliie są groźne bakterie, jedne lekarka określiła mianem "kałowe". Skąd ten rodzaj bakerii w nosie???? Dunaj dostał kolejne silne antybiotyki.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, ewu napisał:

Dunaj jutro ma rezonans.

Strasznie tu pusto:(

Ja tu zaglądam ( i pewnie nie tylko ja) z wielkim niepokojem, nie piszę, bo cóż pisać, jak żołądek ściśnięty :(  mam nadzieję, że jednak dobre wieści tu będą.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nie ma już Dunaja. Rezonans potwierdził tylko nasze obawy, chwytałyśmy się nadziei, każdej najdrobniejszej szansy.

Mózg Dunaja to jeden wielki cieknący guz, właściwie całe wnętrze głowy zajęte.

Zadzwonili z Orzesza z takim strasznym wynikiem i powiedzieli ,że wybudzanie go to bestialstwo bo narazimy go na potworne umieranie.

Zasnął nasz kochany chłopczyk na zawsze.

Żegnaj pieseczku :(

Byłeś dla nas ważny. bardzo ważny.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Wszystkim , którzy wspierali Dunaja.

OTOZ zobowiązał się do zapłacenia dzisiejszej faktury za co jesteśmy bardzo wdzięczne.

Mam w takiej sytuacji pytanie do Darczyńców czy wpłaty na badanie Dunaja man zwrócić każdemu na konto?

Czy możemy  je przeznaczyć je na opłacenie operacji Aresa , który ma jechać do Nesiowatej?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...