Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

Czy u Was też szaleje dogo? Napisalam post i nie mogłam go zapisać...

Cukierek szaleje jak pijany zając w kapuście.

W nocy rozdarł firankę. Posiurał w kilku miejscach, mimo że był na prawie godzinnym spacerze późnym wieczorem. Zrobił luźne koo z krwią na stole, kanapie i wiele razy na podłodze. poszarpał dywanik. Ma dostać węgiel. Jeżeli do jutra nie będzie poprawy, to koleżanka pójdzie z nim do weta.

Ustaliłyśmy , że na noc i w dzień, gdy będzie musiał zostać sam, zostanie zamknięty w kontenerze, który jest spory i on chętnie do niego wchodzi.

Niebieskie szelki są zdecydowanie za duże. Dobrze, że dałam czerwone i te pasują.

Nie potrafię obsługiwać mojego nowego aparatu telefonicznego i mam ogromny kłopot ze zgrywaniem z niego zdjęć na komputer.

 

Link to comment
Share on other sites

Oj to niedobrze:( On się musi bardzo bać samotności. Albo szalał, bo chciał wyjść, żeby się załatwić.

Poker, czy te guardy były zmniejszane do samego końca? Bo widzę na zdjęciach, że jest jeszcze zapas, żeby je zmniejszyć. Te czerwone są śliczne, ale jak to taki dzikusek, to może w chwilę z nich wyjść.

Sama kiedyś dałam mojej malej podopiecznej Myszy niedobre szelki i wiem, jak łatwo można się ich pozbyć. Tyle, że Mysza od początku była do człowieka przyklejona. 

Czy on będzie miał wątek? 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Oj to faktycznie narozrabiał, jak zając w kapuście :(    Współczuję DT.  Może, jak mówi Ewa Marta, chciał wyjść, żeby się załatwić, a że nie mógł, to tak rozładowywał stres.

Ja też po zmianie telefonu nie mogłam, a właściwie to nadal nie mogę tak do końca się z nim dogadać. 
Miałam Samsunga, z którego byłam bardzo zadowolona, a ktoś namówił mnie na Motorolę i jestem wściekła, bo tu całkowita porażka. Zamiast przesłanych zdjęć, MMS-ów widzę coś takiego

aparat1.png.0a0c82c338f44ee8c374e88c21242545.png

Niektóre pliki da się otworzyć, a niektóre nie. Po kliknięciu w nie pojawia się napis

aparat2.png.2f4d40cb7a8f71fbe5c5c80ed479e357.png

Poza tym zdjęcia i MMS-y ładują sie do jakichś dziwnych folderów.

Czy ktoś może spotkał się z takimi problemami?

Może ktoś też ma motorolę i może powiedzieć, że ma tak samo, czy może ten mój egzemplarz jest wadliwy.

Link to comment
Share on other sites

Niebieskich szelek nie da się zmniejszyć. Te czerwone też są dwu obręczowe. Ma przypiętą adresatkę.

Dango był na prawie godzinnym spacerze w nocy, a i tak narozrabiał. Na dworze czasem zrobi siuu.

On staje przy drzwiach tarasowych i opiera się łapkami o szybę. Widocznie zaczepił pazurem o firankę i pociągnął.

Koleżanka wychodzi z nim często i na długo.

elik. Mam identyczną sytuację jak Ty. Też podkusiła mnie zmiana Samsunga na Motorolę i klops. Miała mieć lepszy aparat fotograficzny , niż Samsung, ale ja nie widzę różnicy . Malo tego, mój aparat nie chce wysyłać , ani przyjmować MMsów.

Jestem wściekła. Jeszcze raz się potwierdziło, że lepsze jest wrogiem dobrego.

Wysyłam zdjęcia na Samsunga męża i dopiero zgrywam na komputer.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Poker napisał:

elik. Mam identyczną sytuację jak Ty. Też podkusiła mnie zmiana Samsunga na Motorolę i klops. Miała mieć lepszy aparat fotograficzny , niż Samsung, ale ja nie widzę różnicy . Malo tego, mój aparat nie chce wysyłać , ani przyjmować MMsów.

Ja już nieco opanowałam sytuację, ale i tak nie do końca. Teraz idę na spacer z psiaczkami, jak wrócę mogę podpowiedzieć Ci co trzeba zrobić, żeby wysyłać zdjęcia z telefonu na wątek.

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, ewu napisał:

Szkoda ,że szelki są za duże. przy okazji je weźmiemy dla innego psiaka.

No oczywiście. Mogę odesłać albo przy okazji przekażę.

A oto dowody "zbrodni" Dango

Firanka w nowej odsłonie

image000000(7).jpg.280c8011859df9f76dc9e08122aafefd.jpg

chodnik również

image000000(8).jpg.1697d4255914e10c7e3b96962a69ffcf.jpg

no i obrus też przyozdobiony w nowy wzorek

image000000(9).jpg.01c2402a90754603cf7d812216c4dd7e.jpg

koleżanka chodzi z nim na długie spacery. Dziś pod wieczór chodzili 1,5 godziny !!. Dango najadł się i poszedł spać.

Link to comment
Share on other sites

Dziś było lepiej. Mniej znaczył,  na spacerze zrobił porządne sioo. Koleżanka  jest z nim w tej chwili u weta, bo biegunka z krwią się utrzymuje.  Na  szczęście ma apetyt i nie jest apatyczny.. Ugotowała mu ryż z marchewką.

Założę mu wątek.

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, Poker napisał:

Dziś było lepiej. Mniej znaczył,  na spacerze zrobił porządne sioo. Koleżanka  jest z nim w tej chwili u weta, bo biegunka z krwią się utrzymuje.  Na  szczęście ma apetyt i nie jest apatyczny.. Ugotowała mu ryż z marchewką.

Założę mu wątek.

Narozrabiał solidnie, ale pewnie z każdym dniem będzie lepiej  :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Spokój to słowo które od lat nie funkcjonuje w moim życiu. Dzisiaj dostałam zdjęcia cudnej, młodziutkiej suni. Może ma rok ale to maksymalnie. Strasznie się trzęsie z zimna. Niestety szpitalik zapchany po kokarde. Siedzi w kojcu wbita pomiędzy budę i ścianę. Widać potworny stres. Jest przemiła, bardzo potrzebuje człowieka. Ja z telefonu nie wrzucę zdjęć, czy mogę prosić o pomoc. Nazwałam ją roboczo Tula. Tuli się rozpaczliwie do człowieka. Jest nieduża, delikatna, piękna. 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...