Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

To strasznie długo czekać do soboty.  A 300 zł na transport jednego psa, to też dużo. Muszę pomyśleć co zrobić.

Spytam Anecik czy dałaby radę potrzymać go do soboty. I może udałoby się dokooptować go transportu kilku psów na Dolny Śląsk.

Dumam i dumam. Koszt pobytu u Anecik to. ok. 90 zł , transport może ok. 100 zł + dowóz do Wrocławia 50 zł.Tak na oko i tak wyjdzie ok. 250 zł

Szkoda mi psiaczka. poradźcie co zrobić.

ewu, czy on jest wykastrowany? Ile ma lat ?

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Poker napisał:

To strasznie długo czekać do soboty.  A 300 zł na transport jednego psa, to też dużo. Muszę pomyśleć co zrobić.

Spytam Anecik czy dałaby radę potrzymać go do soboty. I może udałoby się dokooptować go transportu kilku psów na Dolny Śląsk.

Dumam i dumam. Koszt pobytu u Anecik to. ok. 90 zł , transport może ok. 100 zł + dowóz do Wrocławia 50 zł.Tak na oko i tak wyjdzie ok. 250 zł

Szkoda mi psiaczka. poradźcie co zrobić.

ewu, czy on jest wykastrowany? Ile ma lat ?

Magda nie odbiera więc muszę zaczekac aż mi odpowie w kwestii kastracji. On siedzi w klatce w szpitaliku bo w budzie mógł nie przetrwać tych mrozów. 50zl to niewielka różnica a jednak samodzielny transport jest bardziej dla psa komfortowy. Poza tym pobyt u anecik to jednak  kolejny stres, mam na myśli zmianę, przewożenie. Może zrobić na dogo zrzutkę na transport. Ja już daje 30zl.

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Poker napisał:

To strasznie długo czekać do soboty.  A 300 zł na transport jednego psa, to też dużo. Muszę pomyśleć co zrobić.

Spytam Anecik czy dałaby radę potrzymać go do soboty. I może udałoby się dokooptować go transportu kilku psów na Dolny Śląsk.

Dumam i dumam. Koszt pobytu u Anecik to. ok. 90 zł , transport może ok. 100 zł + dowóz do Wrocławia 50 zł.Tak na oko i tak wyjdzie ok. 250 zł

Szkoda mi psiaczka. poradźcie co zrobić.

ewu, czy on jest wykastrowany? Ile ma lat ?

Zabierać jak najszybciej. Dorzucę  50 zł do transportu z darowizny, którą  dostałam na ratowanie psiaków od Anonimowego darczyncy.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

45 minut temu, ewu napisał:

... Może zrobić na dogo zrzutkę na transport. Ja już daje 30zl.

 

32 minuty temu, Ewa Marta napisał:

Zabierać jak najszybciej. Dorzucę  50 zł do transportu z darowizny, którą  dostałam na ratowanie psiaków od Anonimowego darczyncy.

Ja dołożę 40,00 zł od mojej Agnieszki.

Już jest 120,00 zł.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Poker napisał:

Kochane jesteście. Na razie wstrzymajcie się z wpłatami. Próbuję załatwić darmowy transport.

Jestem w kontakcie z ewu i próbujemy zgrać . Wieczorem , a może wcześniej będę wiedzieć czy się udało. Dam od razu znać.

Oczywiście byłoby super    :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Poker napisał:

Kochane jesteście. Na razie wstrzymajcie się z wpłatami. Próbuję załatwić darmowy transport.

Jestem w kontakcie z ewu i próbujemy zgrać . Wieczorem , a może wcześniej będę wiedzieć czy się udało. Dam od razu znać.

To by było cudnie gdyby taki się udało załatwić bo inne psiaki potrzebują kasy i nie wiadomo,którym najpierw pomóc.

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, Anula napisał:

To by było cudnie gdyby taki się udało załatwić bo inne psiaki potrzebują kasy i nie wiadomo,którym najpierw pomóc.

To prawda, ale jak się zdarzają takie historie, to trzeba się podzielić tym co się ma. Byłoby super, gdybybudalo się zslatwiccdarmowy transport. Moze wtedy zrzucimy sie na kastracje? Schronisko zwraca za sunie 100 zł. Nie wiem ile za psy.

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, Ewa Marta napisał:

To prawda, ale jak się zdarzają takie historie, to trzeba się podzielić tym co się ma. Byłoby super, gdybybudalo się zslatwiccdarmowy transport. Moze wtedy zrzucimy sie na kastracje? Schronisko zwraca za sunie 100 zł. Nie wiem ile za psy.

Tez 100 zl

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Wygląda na to , że udało się zgrać transport.

Ja też nie lubię wydawać pieniędzy , gdzie to nie jest konieczne.

Możliwość tego transportu ujawniła się całkiem niespodziewanie. Splot kilku zdarzeń. Moje pytlowanie na coś się przydało.

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...