Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

 

2 godziny temu, ewu napisał:

Bardzo proszę o wsparcie dla dt Dunaja. 

W związku z tym, że Miłka jest już w swoim DS, kochana, o wielkim sercu Anna G-R przenosi swoją deklarację w kwocie 70,00 zł na Dunaja z zastrzeżeniem, że gdyby jednak Miłka wróciła z DS, będzie zmuszona przywrócić Miłce deklarację. Mam nadzieję, że to nie nastąpi, że Miłka zakotwiczy w swoim DS na zawsze :)

Kochana Aniu, bardzo, bardzo dziękuję     kocham.jpg.928fdd7294609b301ee99ff5746c5b78.jpg     533506829_kwiatki15.jpeg.039de8b53e012b41b948a873a6d86c18.jpeg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

52 minuty temu, elik napisał:
2 godziny temu, ewu napisał:

Bardzo proszę o wsparcie dla dt Dunaja. 

               

Deklarowałam stałą dla pieska Rafiego którego niestety nie udało się uratować, więc w spadku dostanie ją Dunaj - 50 zł.  On tak pięknie się zmienił, tyle w nim woli i radości życia, nie mogę się napatrzeć. 

Basiu - dla Dunaja z myślą o Rafim :-)

                                                 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, elik napisał:

 

W związku z tym, że Miłka jest już w swoim DS, kochana, o wielkim sercu Anna G-R przenosi swoją deklarację w kwocie 70,00 zł na Dunaja z zastrzeżeniem, że gdyby jednak Miłka wróciła z DS, będzie zmuszona przywrócić Miłce deklarację. Mam nadzieję, że to nie nastąpi, że Miłka zakotwiczy w swoim DS na zawsze :)

Kochana Aniu, bardzo, bardzo dziękuję     kocham.jpg.928fdd7294609b301ee99ff5746c5b78.jpg     533506829_kwiatki15.jpeg.039de8b53e012b41b948a873a6d86c18.jpeg

Dziękuję z całego serca. 

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, limonka80 napisał:

 

               

Deklarowałam stałą dla pieska Rafiego którego niestety nie udało się uratować, więc w spadku dostanie ją Dunaj - 50 zł.  On tak pięknie się zmienił, tyle w nim woli i radości życia, nie mogę się napatrzeć. 

Basiu - dla Dunaja z myślą o Rafim :-)

                                                 

Dziękuję bardzo. 

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, kiyoshi napisał:

Wstawiam na prośbę Basi nowe pieski dla których jutro postaram się zrobić kilka ogloszen

 

IMG-20201029-WA0000.jpg

IMG-20201029-WA0001.jpg

IMG-20201029-WA0002.jpg

Dziękuję za pomoc. To jest Mango ma ok 7 miesięcy. Cudowny, słodki dzieciak, który bardzo źle znosi życie w ciasnym kojcu. Bardzo się o niego martwię. 

Link to comment
Share on other sites

41 minut temu, jankamałpa napisał:

W ogłoszeniu Belli jest mały błąd/literówka zamiast budy jest napisane za nudy/kojce dziękujemy, ale to chyba bez znaczenia skoro telefony się urywają :).

widziałam to ;) świadomie nie zminiłam, bo to w sumie sensowna literówka- ona w typie labka, więc na nudy też się nie nadaje :D

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, kiyoshi napisał:

widziałam to ;) świadomie nie zminiłam, bo to w sumie sensowna literówka- ona w typie labka, więc na nudy też się nie nadaje :D

Ojej ja tego nie zauważyłam ale mam prośbę jakbyś mogła usunąć tą informację z ogłoszeń bo ludzie kłamią , właśnie się teraz zorientowałam, przygotowują odpowiedzi. Złapałam już dwa domy na kłamstwie.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, ewu napisał:

Ojej ja tego nie zauważyłam ale mam prośbę jakbyś mogła usunąć tą informację z ogłoszeń bo ludzie kłamią , właśnie się teraz zorientowałam, przygotowują odpowiedzi. Złapałam już dwa domy na kłamstwie.

daj znać czy coś wyniknie- o Belle faktycznie są tez maile, zainteresowanie ogromne. Może przy okazji i czarnego kolege wypromuje.

A jak ten szczeniaczek? nie ma chetnych?

Link to comment
Share on other sites

30 minut temu, Jaaga napisał:

Możecie coś powiedziec o tym psiaku? Mogłabym dawać tel do Basi dzwoniącym o Solara, jesli jest mniej problematycznym psem.

może tak na szybko odpowiem- on jest w schronisku, więc nie wiadomo o nim aż tyle co o SOlarze, wiem że ma ok. 3 lat, jest drobniejszej budowy niż typowy labek, radosny, pozytywny, łagodny.  Czy będzie mniej problematyczny jak SOlar- nie sposób powiedziec MOIM ZDANIEM. Ale polecaj go ! Tez o tym myślałam, Basia na pewno się ucieszy :)

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, kiyoshi napisał:

może tak na szybko odpowiem- on jest w schronisku, więc nie wiadomo o nim aż tyle co o SOlarze, wiem że ma ok. 3 lat, jest drobniejszej budowy niż typowy labek, radosny, pozytywny, łagodny.  Czy będzie mniej problematyczny jak SOlar- nie sposób powiedziec MOIM ZDANIEM. Ale polecaj go ! Tez o tym myślałam, Basia na pewno się ucieszy :)

Dziękuję za pomoc. Wg Dziewczyn ze schroniska Kaiko to wspaniały pies. Ma cudowny charakter. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.10.2020 o 08:48, kiyoshi napisał:

daj znać czy coś wyniknie- o Belle faktycznie są tez maile, zainteresowanie ogromne. Może przy okazji i czarnego kolege wypromuje.

A jak ten szczeniaczek? nie ma chetnych?

Mango i Bella dzisiaj pojechaly do swoich domów. Trzymajcie kciuki żeby wszystko było ok. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj się załamałam.

Tydzień temu pojechała do domu młoda, śliczna sunia. Nie wiem czemu ma na imię Kluska, kluski nie przypomina.

Kluska pojechała do wydawało się bardzo fajnej rodziny- dom z ogrodem, Pani w domu , zachwyceni Kluską.

Nagle dzisiaj zadzwoniła Pani ,że odwiozą Kluskę do schroniska bo pogryzła klocki LEGO i mąż wpadł w furię.

Nie dyskutowałyśmy tylko w nerwach czekały na powrót Kluski. Wróciła, odetchnęłam z ulgą bo nie wyobrażam sobie co by było gdyby np pogryzła panu telefon....

Nie wiem już jak sprawdzać domy, jak rozmawiać, jak trafiać do rozumu.

Ja bym w takiej sytuacji umierała czy pies nie połknął klocka i czy mu nie zaszkodzi.

No cóż co tam suczka klocki z plastiku ważniejsze. Fajnie wychowują dzieci ....:(

Zmieniłam jej imię na LEA, czy mogę prosić o pomoc w zamieszczeniu fotek i ogłoszenia?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...