Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

Lawenda miała  5 szczeniat. Do schroniska hycel przywiózł  z nią w sumie 10 szczeniat. Wszystkie trafiły do domów tymczasowych. 8 ma już swoje domy. Niestety dwie coreczki Lawendy  były chore. Pomimo walki odeszły. 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Ellig napisał:

Dziękuję, jeszcze jedna sprawa w ogłoszeniu jest podane ,żeby dzwonić do pani Julii, a tekefon jest podany do Wolontariuszki Oli?

To jest numer Julii. Ola robi ogłoszenia, zwrócę im uwagę żeby to zmieniły. Też to dzisiaj zauważyłam. Dziękuję za czujność. Elu kochana i za pomoc dla tych biduniek. 

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Ellig napisał:

Dziękuję, jeszcze jedna sprawa w ogłoszeniu jest podane ,żeby dzwonić do pani Julii, a tekefon jest podany do Wolontariuszki Oli?

 

10 godzin temu, ewu napisał:

To jest numer Julii. Ola robi ogłoszenia, zwrócę im uwagę żeby to zmieniły. Też to dzisiaj zauważyłam. Dziękuję za czujność. Elu kochana i za pomoc dla tych biduniek. 

Tego nie da się zmienić. Imię autora ogłoszenia jest podany z automatu przez OLX. To imię zalogowanej osoby, która daje ogłoszenie.

Link to comment
Share on other sites

Poprosze zdjecia psa na adres mailowy: [email protected]

Obecnie nie mozna skopiować zdjęć z olx
Imię  osoby do kontaktu, wystawiajacej ogłoszenie dodawać mozna nie tylko z automatu. zdjeć niestety nie tym bardziej jak zostały dodane z telefonu przez aplikację a tak jest w tym ogłoszeniu.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, elik napisał:

 

Tego nie da się zmienić. Imię autora ogłoszenia jest podany z automatu przez OLX. To imię zalogowanej osoby, która daje ogłoszenie.

Dziękuję Elu.Tak mi dziewczyny wyjasnily.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Ellig napisał:

Poprosze zdjecia psa na adres mailowy: [email protected]

Obecnie nie mozna skopiować zdjęć z olx
Imię  osoby do kontaktu, wystawiajacej ogłoszenie dodawać mozna nie tylko z automatu. zdjeć niestety nie tym bardziej jak zostały dodane z telefonu przez aplikację a tak jest w tym ogłoszeniu.

Wysle

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Ellig napisał:

Poprosze zdjecia psa na adres mailowy: [email protected]

Obecnie nie mozna skopiować zdjęć z olx
Imię  osoby do kontaktu, wystawiajacej ogłoszenie dodawać mozna nie tylko z automatu. zdjeć niestety nie tym bardziej jak zostały dodane z telefonu przez aplikację a tak jest w tym ogłoszeniu.

Sprawdz czy są widoczne.

Link to comment
Share on other sites

W schronisku jest psi wrak. Cale życie na łańcuchu ,szkielet. Nie moge przestac o nim myśleć. Postanowiłam założyć mu watek.  elik wiem  ile masz pracy ale pozwoliłam  sobie wysłać zdjęcia Grzesia. na maila z prosba o wklejenie na Maleństwa. Przepraszam i dziękuję .

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, ewu napisał:

W schronisku jest psi wrak. Cale życie na łańcuchu ,szkielet. Nie moge przestac o nim myśleć. Postanowiłam założyć mu watek.  elik wiem  ile masz pracy ale pozwoliłam  sobie wysłać zdjęcia Grzesia. na maila z prosba o wklejenie na Maleństwa. Przepraszam i dziękuję .

Nie przepraszaj Basiu  :)  Rozglądnę się w e-mailach i wyłowię Twój ze zdjęciami Grzesia.

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, ewu napisał:

W schronisku jest psi wrak. Cale życie na łańcuchu ,szkielet. Nie moge przestac o nim myśleć. Postanowiłam założyć mu watek.  elik wiem  ile masz pracy ale pozwoliłam  sobie wysłać zdjęcia Grzesia. na maila z prosba o wklejenie na Maleństwa. Przepraszam i dziękuję .

Czy możemy mu jakoś pomóc? 

Link to comment
Share on other sites

28 minut temu, omi napisał:

Czy możemy mu jakoś pomóc? 

 

14 minut temu, Nesiowata napisał:

W jakim wieku jest ten psiak?

Nie wiem ile ma  lat, to starszy piesek, dopytam. Siega glowa ciut poniżej kolana a wazy zaledwie 6,4 kg. To szkielet...

Grześ  ma silna anemie  i nowotwór jadra. Bardzo  zle znosi kojec, chodzi w kołko. Całe zycie spędził na łańcuchu.

Bardzo potrzebuje domu choćby tymczasowego albo domowego  hoteliku.

Założę  mu watek.

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, ewu napisał:

 

Nie wiem ile ma  lat, to starszy piesek, dopytam. Siega glowa ciut poniżej kolana a wazy zaledwie 6,4 kg. To szkielet...

Grześ  ma silna anemie  i nowotwór jadra. Bardzo  zle znosi kojec, chodzi w kołko. Całe zycie spędził na łańcuchu.

Bardzo potrzebuje domu choćby tymczasowego albo domowego  hoteliku.

Założę  mu watek.

Wstaw proszę link do wątku Grzesia.

Może wspólnie coś wymyślimy.... 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...