Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

14 godzin temu, ewu napisał:

Nie mamy już surowicy i strasznie się boję co zrobimy jak będzie potrzebna (tfu tfu tfu).

Muszę kupić parę fiolek ale trzeba jechać do czeskiego Cieszyna.

Granica jest otwarta ale nie dla mieszkańców Śląska, my jesteśmy trędowaci.

Nie znam nikogo kto był chory na koronawirusa, moi znajomi też nie znają. Nie mam styczności ani nie znam żadnego górnika ale i tak  nie mogę podjechać do lecznicy w czeskim Cieszynie żeby odebrać surowicę. Czy ktoś może pomóc ?

Cieszyn też leży na Śląsku i niestety też nie możemy przekraczać granicy.Wyjątek stanowią pracownicy transgraniczni,ale nie znam nikogo takiego kto mógłby pomóc.Bardzo mi przykro.

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, alma591 napisał:

Cieszyn też leży na Śląsku i niestety też nie możemy przekraczać granicy.Wyjątek stanowią pracownicy transgraniczni,ale nie znam nikogo takiego kto mógłby pomóc.Bardzo mi przykro.

Dziękuję. 

Myśłałam właśnie o takim pracowniku dlatego pytałam o Cieszyn.  Wiem,że Cieszyn to Śląsk ale miałam nadzieję ,że ktoś ma kontakty z osobami pracującymi po drugiej stronie.

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, ewu napisał:

Chyba tak.

Tylko od razu zaznaczcie o warunkach transportu, zeby nie było, ze ktos sobie z fiolkami surowicy do pracy pojedzie. To nie takie proste znaleźć kogos, kto może teraz przekroczyć granicę i od razu przewieźć surowice w temperaturze lodówkowej.

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Jaaga napisał:

Tylko od razu zaznaczcie o warunkach transportu, zeby nie było, ze ktos sobie z fiolkami surowicy do pracy pojedzie. To nie takie proste znaleźć kogos, kto może teraz przekroczyć granicę i od razu przewieźć surowice w temperaturze lodówkowej.

Właśnie tego się boję.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Jaaga napisał:

Wstawiałam tu wczesniej ogłoszenie Bolka i Lolka do wyróznienia, ale chyba pozostało niezauwazone, bo dalej jest niewyróznione. Chłopaki nadal szukają wspólnego domu, bez pokazywania ich na olx, zostaną w schronisku :( https://www.olx.pl/oferta/bracia-bolek-i-lolek-w-schronisku-blagaja-o-wspolny-dom-adopcja-CID103-IDEpySr.html

Karta mi nie działała,musiałam wpłacić i zaraz to zrobię.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.06.2020 o 10:43, Jaaga napisał:

Wyróżnione  3x12,72 zł na 30 dni

38,16 zł wyróznienia.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.04.2020 o 23:53, elik napisał:

Kosmo c.d.

IMG-20200421-WA0002.jpg.7a0fb54cd873b4b4427e47094e88fdb3.jpg

IMG-20200421-WA0004.jpg.3797ce338e9f76496fa2a145a89c86dc.jpg

IMG-20200421-WA0005.jpg.a1772b7cc880a3d3b3a13e3feaf0c21d.jpg

IMG-20200421-WA0006.jpg.a0b44ecd54efb87036ee41e1fcc9c374.jpg

Jakiś czas temu  pokazałam go na watku. Były inne,wydawało się bardziej potrzebujące psiaki.

Kosmo został w schronisku.

Przedwczoraj dostał ataków padaczki. Cztery ataki w ciągu jednego dnia, ostatni w lecznicy.

Stało się to po burzy. Kosmo po atakach jest w bardzo złym stanie. Dostał leki, lekarze twierdą ,że powinien dojść do siebie ale nie może być w schronisku. Zadzwoniłam do Kikou, zawiozę go do Kasi i nie zastanawiam się skąd wezmę pieniądze. Mam nadzieję, że mi pomożecie. Założę mu potem wątek, mam zdjęcia i filmiki.

W schronisku na Kosmo mówią Uszatek.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, ewu napisał:

Jakiś czas temu  pokazałam go na watku. Były inne,wydawało się bardziej potrzebujące psiaki.

Kosmo został w schronisku.

Przedwczoraj dostał ataków padaczki. Cztery ataki w ciągu jednego dnia, ostatni w lecznicy.

Stało się to po burzy. Kosmo po atakach jest w bardzo złym stanie. Dostał leki, lekarze twierdą ,że powinien dojść do siebie ale nie może być w schronisku. Zadzwoniłam do Kikou, zawiozę go do Kasi i nie zastanawiam się skąd wezmę pieniądze. Mam nadzieję, że mi pomożecie. Założę mu potem wątek, mam zdjęcia i filmiki.

W schronisku na Kosmo mówią Uszatek.

Podaj tu proszę link, jak założysz wątek. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.06.2020 o 14:43, ewu napisał:

Jakiś czas temu  pokazałam go na watku. Były inne,wydawało się bardziej potrzebujące psiaki.

Kosmo został w schronisku.

Przedwczoraj dostał ataków padaczki. Cztery ataki w ciągu jednego dnia, ostatni w lecznicy.

Stało się to po burzy. Kosmo po atakach jest w bardzo złym stanie. Dostał leki, lekarze twierdą ,że powinien dojść do siebie ale nie może być w schronisku. Zadzwoniłam do Kikou, zawiozę go do Kasi i nie zastanawiam się skąd wezmę pieniądze. Mam nadzieję, że mi pomożecie. Założę mu potem wątek, mam zdjęcia i filmiki.

W schronisku na Kosmo mówią Uszatek.

Kosmo miał mieć założony wątek, ale ewu nie działa komputer. Prosiła, aby przekazać, że znaleźli się sponsorzy dla Kosmo i psiak w piątek jedzie na rezonans, a później do kikou.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.06.2020 o 20:57, kiyoshi napisał:

Ewu, czy macie jakies  pieski do pilnych ogłoszen? mam 2 wolne wyróżnione olxy po Toniku wazne jeszcze ok 2 tygodnie, podmienie tylko pliisss zdjęcia i opis najlepiej teraz ;)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...