Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

1 godzinę temu, Gabi79 napisał:

Pewnie tak, ale poczekajmy na ewu. Złamał mi serce, jest podobny do mojego Leosia. Gdyby ktoś zdecydował się go wyciągnąć wspomogę bazarkami. 

Teraz o takie małe psiaczki ludzie biją się. Chętnych jest wielu, tylko muszę miec kontakt i tekst do ogłoszen. Czekam na info ze strony ewu, bo Krecik pojechał do domu i czekam, żeby podmienić wyróznione ogłoszenie na innego. 

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Jaaga napisał:

Teraz o takie małe psiaczki ludzie biją się. Chętnych jest wielu, tylko muszę miec kontakt i tekst do ogłoszen. Czekam na info ze strony ewu, bo Krecik pojechał do domu i czekam, żeby podmienić wyróznione ogłoszenie na innego. 

Niestey z tymi zdjęciami to często jest problem. 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, ewu napisał:

Elu to ja przepraszam, ciągle Ci coś wysyłam.

I chętnie wstawiam, bo wiem, że to pomoc dla tych psiaczków, ale tym razem naprawdę mam natłok spraw do załatwienia w dodatku nie mogę znaleźć tych filmików, boję się, że skasowałam je z kilkudziesięcioma innymi wiadomościami. Obawiam się, że tak będzie dopóki będzie wariactwo z koronawirusem. Krążymy pomiędzy domem i działką. Co tydzień przeprowadzka  :(

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, elik napisał:

I chętnie wstawiam, bo wiem, że to pomoc dla tych psiaczków, ale tym razem naprawdę mam natłok spraw do załatwienia w dodatku nie mogę znaleźć tych filmików, boję się, że skasowałam je z kilkudziesięcioma innymi wiadomościami. Obawiam się, że tak będzie dopóki będzie wariactwo z koronawirusem. Krążymy pomiędzy domem i działką. Co tydzień przeprowadzka  :(

Elu strasznie mi głupio .Tym bardziej dziękuję za to co robisz:):):)

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, ewu napisał:

Elu strasznie mi głupio .Tym bardziej dziękuję za to co robisz:):):)

Nie ma powodu Basiu  :) Chcę coś robić dla tych biedaków, a to co robię jest kroplą w morzu potrzeb, ale choć tyle chcę. Czasem z przyczyn ode mnie niezależnych nie daję rady  :(

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję:)

To nowy dom Oskarka, wrócił do Wrocławia , po dwóch latach od poprzedniej adopcji.

Oskarek jak widać nie przeżywa zmiany domu:)  We Wrocławiu mieszka od początku marca.

Specjalna dedykacja dla Figuni :)

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Chcialam zapytać, czy ktoś z zagladających tu na wątek nie zrobiłby jakiegoś bazarku na wyróżnienia ogłoszeń miedarskich psiaków?Z takiego bazarku od Tianku miała zapas wyróznień opłacanych nasza Freya, a po jej wyjeździe do domu, dostały się w spadku właśnie psom z Miedar.

Nie wstawiam tu wszystkich psiaków, jakie podsyła mi do ogłaszania ewu, ale uwierzcie, że bardzo sprawnie idą adopcje psów prosto ze schroniska właśnie dzieki wyróżnieniom ich ogłoszeń. Co parę dni których znajduje swoją rodzinę. Są to psiaki adopcyjne, jednak mało widoczne w schroniskowym natłoku.

Dostaję później od Basi fotki z nowych domów i ta zmiana oraz ich szczescie na pysiach przekonuja mnie, że warto robić te wszystkie ogłoszenia. Teraz już dwa psiaki mają niewyróznione ogłoszenia i takie nie przynoszą niestety efektu. Zabranie psa przez kogoś z dogo pochłania mnóstwo środków. Dobrze, ze udaje się tu pomóc zazwyczaj tym najbiedniejszym, ale gdyby był organizowany bazarek na wyróznienia, to sporo psiaków też dostałoby swoją szansę przy minimalnych kosztach.

Pomyslcie nad tym, bo jesli Basia daje radę zorganizować najpierw zdjecia i info, potem odbierać dziesiątki telefonow dziennie i organizować adopcję, to ja bez problemu mogę je nadal ogłaszać, tylko ważne, żeby to było efektywne.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...