Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

3 godziny temu, b-b napisał:

"Witam , czy ogloszenie aktrualne ? Mieszkamy w bloku , nasz piesek prawie 2 lata temu zmarł , syn do tej pory bardzo to przezywa , nie ukryweam , ze tez chciałabym miec pieska i jestesmy od jakiegos czxasu w poszukiwaniu , tylko , nie kazdy pupil lubi tez dzieci czy nadaje sie do mieszkania w bloku ..."

Kolejne zapytanie z Wrocławia o Żuczka

 

ooo....identyczny mail dostałam w sprawie Koriego !!!!! IDENTYCZNY słowo w słowo

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Poker napisał:

czyli ludzie szukają , chcą psa. Lepiej , by chcieli właśnie tego , jedynego.

Takie gotowce ludzie wysyłają tez hodowcom. Czasem nie przejmuja sie nawet zachowaniem pozorów, że chcą szczeniaka z tej własnie hodowli i w mailu jednej treści wpisują jednoczesnie adresy mailowe do np 10 hodowli. To chyba teraz taka droga na skróty i wybór najlepszej oferty z otrzymanych odpowiedzi. 

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Poker napisał:

Dlaczego ?

Państwo mieszkają w domu po Rodzicach. W drugiej części domu mieszkają Ciocie. Podwórko jest wspólne.

 Pan i Pani  ( rodzeństwo) są świeżo po rozwodach i teraz mieszkają  razem. To młodzi ludzie. (31 ,25).

Link to comment
Share on other sites

38 minut temu, Poker napisał:

Czyli 4 pokolenia. Sytuacja nie najlepsza. Bo licho wie jak będzie z finansami. Może się tak stać ,że będą się utrzymywać tylko z emerytur dziadków i prababci. Trzeba by delikatnie wypytać.

Ja mam wrażenie ,że to trudna sytuacja.....

Posłałam ankietę.

To Rodzeństwo jest bardzo miłe. Pracują ,każde z nich jest zmotoryzowane.  Robią dobre wrażenie. Martwią mnie tylko ewentualne nowe związki ale już nie wiem czy nie popadam w paranoję:(

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, ewu napisał:

Ja mam wrażenie ,że to trudna sytuacja.....

Posłałam ankietę.

To Rodzeństwo jest bardzo miłe. Pracują ,każde z nich jest zmotoryzowane.  Robią dobre wrażenie. Martwią mnie tylko ewentualne nowe związki ale już nie wiem czy nie popadam w paranoję:(

Powiem szczerze ,że tez o tym pomyślałam.  :(  Słyszałam już o oddawaniu  zwierząt bo partner/ka  nie zgadzają się na  psa lu kota .  

Link to comment
Share on other sites

Ludzie wynajdują różne przyczyny , by oddać zwierzę. Wszystkiego nie przewidzimy. Kiedyś byłam na wizycie przedA u pary , która się rozstała. Bili się o psa. W końcu wzięła dziewczyna.

Żadna osoba singiel nie mogłaby mieć psa , bo a nuż przyszłe partnerstwo się nie zgodzi. Nie można popadać w przesadę.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

41 minut temu, Poker napisał:

Bili się o psa. W końcu wzięła dziewczyna.

Co wcale nie daje gwarancji, że pies będzie nadal kochany. O dzieci też się biją przy rozwodzie, ale niekoniecznie z miłości do dziecka, a często po to żeby upokorzyć dotychczasowego partnera, zadać mu ból, czy postawić na swoim.

Ale to prawda, że nie jesteśmy w stanie przewidzieć przyszłości  :)

Link to comment
Share on other sites

Według mnie warto dać szansę rodzeństwu, ale... poważnie porozmawiać: czyj pies będzie bardziej? kto weźmie psiaka jeśli zamieszkają osobno? i co będzie, gdy poznają kogoś, kto nie lubi zwierząt? Ja wiem, że to niełatwe pytania, ale wychodzę z założenia, że trzeba otwarcie mówić o obawach. Jak wydawałam jedną swoją tymczasowiczkę (bardzo trudną, tak swoją drogą) młodej parze (dziewczyna była wtedy starsza ode mnie tylko, ale i aż o dwa lata) to powiedziałam jej uczciwie, że mam wątpliwości, bo jest taka młoda, a życie może różnie się potoczyć (na szczęście, przy tej rozmowie była też moja mama i to ona popierała moje słowa, więc nie brzmiałam jakoś... groteskowo:)). No ale ostatecznie przekonałam się, że to dobry dom. Tak jak pisała Poker, wszystkiego się nie przewidzi.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

Według mnie warto dać szansę rodzeństwu, ale... poważnie porozmawiać: czyj pies będzie bardziej? kto weźmie psiaka jeśli zamieszkają osobno? i co będzie, gdy poznają kogoś, kto nie lubi zwierząt? Ja wiem, że to niełatwe pytania, ale wychodzę z założenia, że trzeba otwarcie mówić o obawach. Jak wydawałam jedną swoją tymczasowiczkę (bardzo trudną, tak swoją drogą) młodej parze (dziewczyna była wtedy starsza ode mnie tylko, ale i aż o dwa lata) to powiedziałam jej uczciwie, że mam wątpliwości, bo jest taka młoda, a życie może różnie się potoczyć (na szczęście, przy tej rozmowie była też moja mama i to ona popierała moje słowa, więc nie brzmiałam jakoś... groteskowo:)). No ale ostatecznie przekonałam się, że to dobry dom. Tak jak pisała Poker, wszystkiego się nie przewidzi.

Wiem ,że się nie przewidzi.Dzisiaj wieczorem będę rozmawiała. Rodzice nie żyją więc nie ma alternatywy.

Link to comment
Share on other sites

Pani z Wrocławia wypełniła ankietę.Ja już nie wiem co robić:( Mieszkają w ładnym bloku na Kazanowie.

W tej chwili są oboje bez pracy.   Przez tego wirusa nie ma jak sprawdzić dobrze domu. Pani deklaruje ,że ją stać na psa.

Trochę źle wcześniej  zrozumiałam ,w mieszkaniu jest Teściowa i dziadek Pana czyli Pradziadek.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.04.2020 o 16:46, ewu napisał:

Państwo mieszkają w domu po Rodzicach. W drugiej części domu mieszkają Ciocie. Podwórko jest wspólne.

 Pan i Pani  ( rodzeństwo) są świeżo po rozwodach i teraz mieszkają  razem. To młodzi ludzie. (31 ,25).

 

Dnia 2.04.2020 o 18:36, ewu napisał:

Dzwoniła Pani z Wrocławia. W mieszkaniu mieszkają: : Pani ,mąż, syn, teściowie i prababcia.

Pani i mąż aktualnie nie pracują.

Przepraszam Basiu, nie doczytałam, o które pieski jedni i drudzy Państwo pytają?

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...