Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

Lilu u Anecik ma jutro sterylkę. Oby wszystko było dobrze.

Suńka została wykąpana przez Anecik , która przy okazji też się prawie wykąpała.

Pani chętna na nią nie odpuszcza. Faktycznie ma problemy zdrowotne , rozmawiałyśmy długo. Postanowiła zawalczyć o sunię i zabiera ją do swojej kuzynki z Pyskowic. Tam będzie na nią czekała. Kuzynka od lat jeździ z córką do Miedar i wyprowadza psy. Rozmawiałam  oczywiście  z kuzynką i wszytko brzmi bardzo sensownie.  W razie gdyby kuzynka się zakochała w suni , to pani odpuści .

Stwierdziła , że najważniejsza jest sunia , a nie ona.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.02.2020 o 20:39, elik napisał:

młodziutka (ok 1,5 roku) prześliczna Fiona.
Przyjazna ale na początku lekko przestraszona
Fiona jest malutka, 7-8 kg.

Może komuś zabije serce.

received-173311037233689.jpg

fb-img-1581621638263.jpg

fb-img-1581621644997.jpg

fb-img-1581621654436.jpg

fb-img-1581621660952.jpg

Zrobić ogłoszenie? Na jakie miasto?

 

 

 

1 godzinę temu, Poker napisał:

Lilu u Anecik ma jutro sterylkę. Oby wszystko było dobrze.

Suńka została wykąpana przez Anecik , która przy okazji też się prawie wykąpała.

Pani chętna na nią nie odpuszcza. Faktycznie ma problemy zdrowotne , rozmawiałyśmy długo. Postanowiła zawalczyć o sunię i zabiera ją do swojej kuzynki z Pyskowic. Tam będzie na nią czekała. Kuzynka od lat jeździ z córką do Miedar i wyprowadza psy. Rozmawiałam  oczywiście  z kuzynką i wszytko brzmi bardzo sensownie.  W razie gdyby kuzynka się zakochała w suni , to pani odpuści .

Stwierdziła , że najważniejsza jest sunia , a nie ona.

Czyli jak nie patrzeć to sunia ma już domek :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.02.2020 o 20:39, elik napisał:

młodziutka (ok 1,5 roku) prześliczna Fiona.
Przyjazna ale na początku lekko przestraszona
Fiona jest malutka, 7-8 kg.

Może komuś zabije serce.

received-173311037233689.jpg

fb-img-1581621638263.jpg

fb-img-1581621644997.jpg

fb-img-1581621654436.jpg

fb-img-1581621660952.jpg

Mam słabość do żółtookich psiaków, dla mnie są cudne. takie oczy maja Linda i Ciapciak. Oby sunia komuś szybko wpadła o w oko.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.02.2020 o 19:48, Poker napisał:

Lilu u Anecik ma jutro sterylkę. Oby wszystko było dobrze.

Suńka została wykąpana przez Anecik , która przy okazji też się prawie wykąpała.

Pani chętna na nią nie odpuszcza. Faktycznie ma problemy zdrowotne , rozmawiałyśmy długo. Postanowiła zawalczyć o sunię i zabiera ją do swojej kuzynki z Pyskowic. Tam będzie na nią czekała. Kuzynka od lat jeździ z córką do Miedar i wyprowadza psy. Rozmawiałam  oczywiście  z kuzynką i wszytko brzmi bardzo sensownie.  W razie gdyby kuzynka się zakochała w suni , to pani odpuści .

Stwierdziła , że najważniejsza jest sunia , a nie ona.

Trzymam kciuki.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, ewu napisał:

Rozumiem,że Pani z Leszna nadal jest chętna.

Tak , bardzo jej zależy.

54 minuty temu, elik napisał:

Nie trzeba zgłaszać z wyprzedzeniem. Wyślesz zgłoszenie z fakturą na adres Fundacji i będzie ok.

Już po ptakach. Sunia jest właśnie po sterylce. Jest OK.

Schron zwróci 100 zł za sterylkę , resztę i na hotelik muszę zapewnić. Może są sunie w większej potrzebie.

 

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Poker napisał:

Pani chętna na Lilu dzwoniła do Anecik dowiedzieć się jak czuje się sunia po sterylce. W sobotę jej kuzynka pojedzie do Anecik ze swoją sunią. Jak sunie zaakceptują się , to ją zabierze do siebie.

Super:)

Link to comment
Share on other sites

Pojutrze skoro świt wylatuję do Szwajcarii, wracam 1 go marca. Niestety koszt odebrania połączenia to 5 zł za minutę a nawet więcej..:( Nie  będę odbierała telefonów z tego powodu. Marta jest już jedną nogą w ds a ma ogromne powodzenie, czy mogę prosić o zamianę na inną suczkę z numerem telefonu do Magdy. U Oskarka też chciałbym zmienić numer.

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Poker napisał:

Trzeba zamontować w telefonie WhatsApp , jest darmowy.

Mam WhatsApp ale z ogłoszeń nie dzwonią na Whatsapp tylko na komórkę. Poza tym poza domem gdzie jest WIFI włączanie transmisji danych kosztuje majątek.

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, Ewa Marta napisał:

Czy wiadomo coś o losach Fiony? Nadal jest w schronie?

Basia już chyba wyjechała do córki więc nie odpowie. Spróbuję zapytać P. Kasię  wolontariuszkę tego schronu. Może będzie wiedziała co się z sunią dzieje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...