Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

Kur... Kolejny raz potraktowali psiaka, jak zabawkę i tylko traumy się nabawił. Niektórzy ludzie to totalne bezmózgi. Ale daleko nie muszę szukać. Mam w pracy taką jedną, która mi ostatnio doradziła, abym oddała komuś moje zwierzaki, bo po co mi one? Nic tylko nabić na pal, albo walnąć w pusty łeb. 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Gabi79 napisał:

Kur... Kolejny raz potraktowali psiaka, jak zabawkę i tylko traumy się nabawił. Niektórzy ludzie to totalne bezmózgi. Ale daleko nie muszę szukać. Mam w pracy taką jedną, która mi ostatnio doradziła, abym oddała komuś moje zwierzaki, bo po co mi one? Nic tylko nabić na pal, albo walnąć w pusty łeb. 

Mogłaś zapytać, czy może ona jest chętna je przyjąć? Jeżeli  tak, to chętnie jej oddasz :)))

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, współczuję wam, że musicie użerać sięz takimi bezmózgami, ja na szczęście w ostatnich latach takich nie spotykam, mam wyjątkową dzielnicę, w ktorej psy są kochane i zadbane ale wcześniej tez czasami miałam mordercze chęci.

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Gabi79 napisał:

Psie dziecko, które się znudziło, maluch w domowych warunków, z braku lepszej opcji trafił do kojca w hotelu.

Biedak bardzo rozpacza. Zamiast bawić się i cieszyć życiem, jak na szczeniaka przystało, przeżywa traumę.......

7dd17f62230cfc80med.jpg

Biedactwo    p-acz-4.gif

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.02.2020 o 19:02, Tyś(ka) napisał:

Dziękuję, zdjęcia otrzymałam choć imię chyba na przekór... żadny z niego Puszek :), za to śliczny, proporcjonalny pies w typie pinczera. Cudeńko. Ogłoszę go, ale powiedz mi co o nim wiemy? I gdzie przebywa w hotelu, tzn na jakie miasto ogłaszać, żeby było w miarę blisko. Myślę, że będzie miał wzięcie, jest naprawdę pełny uroku.

Zdjęcia wrzucę jutro.

Dziękuję:) Może warto mu zmienić imię, wg mnie nie pasuje...

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Gabi79 napisał:

Psie dziecko, które się znudziło, maluch w domowych warunków, z braku lepszej opcji trafił do kojca w hotelu.

Biedak bardzo rozpacza. Zamiast bawić się i cieszyć życiem, jak na szczeniaka przystało, przeżywa traumę.......

7dd17f62230cfc80med.jpg

Biedak, szuka ich tęskni:( Pani z hoteliku jest ze mną cały czas w kontakcie. Daje mu karmę z jagnięciną i kupki są piękne. Podejrzewa alergię na drób. Oczywiście zrobi badania.

Link to comment
Share on other sites

28 minut temu, Poker napisał:

Jaka duża jest Lilu ?

Nieduża. Osobie o wzroście 165 cm sięga głową poniżej kolana a w kłębie do połowy łydki.

Jest cudowna, to przesłodki psiak. Niestety inne psy ją dominują, taka dooopka poczciwa.

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, ewu napisał:

Nieduża. Osobie o wzroście 165 cm sięga głową poniżej kolana a w kłębie do połowy łydki.

Jest cudowna, to przesłodki psiak. Niestety inne psy ją dominują, taka dooopka poczciwa.

Jak Nuna pójdzie do DS, to mogę ją dać do Anecik.

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, ewu napisał:

Do schroniska trafił psiak w typie beagle. Szkielet:( Zdjęcia tego nie oddają. Całe życie od szczenięcia na łańcuchu. łańcuchu. Łapki się wykrzywiły od skakania na tym krótkim łańcuchu:(

ewu, spróbuj skontaktować się ze Stowarzyszeniem Beagle w Potrzebie - jak mogą to pomagają i robią to naprawdę dobrze.

KONTAKT:
Magdalena 501 714 686
Barbara 500 803 769
Anna 501 409 850

www.beaglewpotrzebie.pl
https://www.facebook.com/beaglewpotrzebie/

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, ewu napisał:

Do schroniska trafił psiak w typie beagle. Szkielet:( Zdjęcia tego nie oddają. Całe życie od szczenięcia na łańcuchu. łańcuchu. Łapki się wykrzywiły od skakania na tym krótkim łańcuchu:(

Poślę zdjęcia Gordona.

IMG-20200203-WA0024.jpg

IMG-20200203-WA0025.jpg

IMG-20200203-WA0027.jpg

IMG-20200203-WA0028.jpg

IMG-20200203-WA0029.jpg

IMG-20200203-WA0031.jpg

IMG-20200203-WA0034.jpg

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Nie widzę w nim rasowca, ale bidulinek faktycznie ogromny :(

W typie Beagle'a , nie jest rasowy ale ma bardzo dużo cech. Nawet moja trzyletnia wnuczka jak go zobaczyła zawołała "babcie to Cookie" bo tak się nazywa  suczka , rasowa beagielka, uratowana z tego samego schroniska. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...