Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

20 minut temu, Anula napisał:

Jeszcze przyszła mi do głowy zuziaM,ma boksy wewnętrzne ocieplone.https://www.dogomania.com/forum/topic/87257-bezpieczne-miejsce-dla-psiakow-hotelik-zuziam-ogrzewane-boksy-dolnoslaskie/page/28/?tab=comments#comment-17528720

Hoteliku nie znam nie mogę nic o nim powiedzieć.

ZuziaM od dawna nie była na dogo, ale jutro sprawdzę. Dzięki  :)

Link to comment
Share on other sites

52 minuty temu, b-b napisał:

Nie musisz Elu . Zaraz postaram się coś zrobić bo jutro od rana wyjeżdża. Tylko co napisać na nim?

Kurtka na wacie nic odpowiedniego nie przychodzi i do głowy    zdziwko.png

Na pewno ten jego pyszczek i może  - POMOCY, albo  POMÓŻCIE  MI

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, jaguska napisał:

Może troszkę większy zrobić, przynajmniej na razie, dopóki nie nazbiera się deklaracji, później można zmniejszyć.

Niestety linkować nie umiem :(

b02f579602a57f7e.jpg 

Faktycznie na większym lepiej widać.

Ja podlinkuję, ale muszę najpierw zrobić mu wątek, a ciągle mam coś pilnego do zrobienia. Musze mu zrobić dzisiaj, bo już w czwartek rozpoczyna nowy rozdział życia i potrzebna kasa, żeby miał go za co rozpocząć.

Na szczęście maluch ma gdzie spocząć po operacji i to na miejscu, gdzie będzie miał operację. Za 300 zł z wyżywieniem - gotowane - zgodziła się go przyjąć mama wolontariuszki schronu. Będzie jedynym psiakiem. Mama jest na emeryturze więc psiak będzie miał stałe towarzystwo i w razie potrzeby opiekę.

Wielka prośba o wsparcie chłopaka.
Z takim guzem w pyszczku  nie ma szans na przeżycie w schronisku. Guz w znacznym stopniu utrudnia mu jedzenie, a bez właściwego odżywiania, nie ma szans przetrwać zimę.

Prosimy o pomoc dla tego biedaka.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.01.2020 o 01:57, elik napisał:

Kolejna dobra dusza Anna G-R zadeklarowała dla Rufika miesięczne wpłaty w wysokości 30,00 zł.

Bardzo serdecznie dziękujemy     kciuki-ok-8.jpg

Deklaracje stałe:

   20,00 zł  jaguska
   20,00 zł  auraa
   20,00 zł  elik
   20,00 zł  b-b  przez 6 m-cy
   30,00 zł  Anna G-R
= = = = = = = = = = = = = = = = =

 110,00 zł


Deklaracje jednorazowe:

    200,00 zł  jaguska  na operację
         coś zł  elik  na operację
      20,00 zł  Nesiowata

Brakuje 190,00 zł. 
Każda złotówka zwiększa szanse tego biedaka na przeżycie.  Musi być operowany, bo czy w schronie, czy poza nim, ten guz będzie coraz większy. Im większy będzie guz, tym mniejsze możliwości przeżycia, bo w końcu psiak nie będzie mógł nie tylko jeść, ale nie będzie mógł w ogóle zamknąć pyszczka.
Po operacji nie może wrócic do schronu. Tam nikt nie będzie się przejmował, że biedak musi mieć czysto, ciepło i mokre jedzenie.

Link to comment
Share on other sites

ewu, czy masz może w schronisku psiaka podobnego do takiego pieska?

image;s=1000x700

image;s=1000x700


Azorek już dawno na swoim, a zadzwoniła w jego sprawie starsza Pani z Wrocławia. Koniecznie jej zależy na psiaku podobnym do Azorka: niedużym, nieco wydłużonym, jamnikowatym. Niedawno pożegnała jego sobowtóra. W domu jest jeszcze jeden piesek. Nie rozmawiałam z nią, ale Pani Marzenka (która z nią rozmawiała) mówiła, że warto podesłać i sprawdzić co to za dom, że przez telefon brzmi dobrze. Ja takiego psiaka nie mam. Pani jest gotowa podjechać kawałek po psiaka, zwłaszcza zależy jej na tym, aby psiaki się dogadały, sama zaproponowała, że przyjedzie ze swoim pieskiem na spacer zapoznawczy.

Link to comment
Share on other sites

Mala sunia dziś złapana na kastracje. Żyje na wsi, nie podchodzi do ludzi, chociaż merda do nas ogonkiem z daleka. Nie ma dla niej miejsca. Może ktoś chciałby na dt maleństwo? Jesli nie znajdzie się DT wróci na wieś.... Suwałki
Zdjęcia sprzed chwili. Kochani dajcie szansę 1f641.png:

https://scontent.fktw1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/82938936_2762535873813789_5070225411372220416_n.jpg?_nc_cat=1&_nc_ohc=KQP9Z1n_f0cAX8f2rvL&_nc_ht=scontent.fktw1-1.fna&oh=d21acf373c0e9d3e0f35b36a2cf89bcb&oe=5ECF252C

https://scontent.fktw1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/83164522_2762536050480438_1441000547585884160_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_ohc=JQLLM3jXPxQAX-lxI15&_nc_ht=scontent.fktw1-1.fna&oh=9608d4da33ea76812dd9d182dcf9d2b0&oe=5ED415A8

Na FB znalezione ...

 
 
 
Link to comment
Share on other sites

Oj, Suwałki są niestety za daleko :( Ale dziękuję, Livka.

Podesłałam na razie ogłoszenie psiaka Bambusia baaaardzo podobnego do Azorka (tylko uszy bardziej klapciate), którego właściciele muszą oddać. Pies jest we Wrocławiu, więc będzie można zorganizować spotkanie. Jeżeli jeszcze jakiś psiak z okolic Wrocławia (dalszych/bliższych, ale okolic) znajdzie się to podeślę. :)

EDIT: Dosłałam jeszcze Czokusia od kiyoshi i Oskarka (który wraca z adopcji) - pani oddzwoniła, że jutro spotyka się z pieskiem Bambusia, ale myśli też o Czokusiu i Oskarku... i będzie się kontaktować jutro, po spotkaniu jak nie zaiskrzy. Na pewno pomoże jakiemuś psiakowi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

O rany ile ich tam jest :( My mamy chorobę w rodzinie i nie jestem w stanie przyjąć pieska niespodzianki, a wiem, że w warunkach schroniskowych niestety nie jest możliwy dokładny przegląd weterynaryjny...Gdyby było więcej informacji o psiakach mogłabym zrobić im ogłoszenia na olx , niestety teraz tylko tyle mogę :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...