Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

39 minut temu, ewu napisał:

Nie mogę ciągle przesłać zdjęć  pudliczki z MMSa na maila. Dzisiaj w końcu zmieniłam telefon ale tym bardziej nie umiem:(

Bo najpierw musisz skopiować zdjęcia na dysk kompa i dopiero z kompa na adres e-mail.

Link to comment
Share on other sites

42 minuty temu, ewu napisał:

Elu posłałam dwa bardzo biedne psiaki, ich zdjęcia mam na mailu.

Malutka sunia z krzywymi łapkami, biedna , kochana i piesio z guzkiem w pyszczku.

Basia pisze:
Malutka sunia, przednie łapinki krzywe, zdeformowane. Może ktoś się zmiłuje:
Nazwałam ją Lorka.
 
20191221-154042.jpg
 
20191221-154045.jpg
 
20191221-154243.jpg
 
20191221-202736-1.jpg
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Poker napisał:

Ten guzek w pysiu nie wróży dobrze. Ile lat ma piesio ?

Też tak myślę :(

Ewu, a wolontariuszki nie mogą na FB zrobić mu wydarzenia i szukać jakiegoś lokum? Gdyby jako organizacja zrobiły mu zbiórkę, to bez problemu ludzie pomogą, jeszcze teraz w świąteczny czas.  Tu problem widać, więc nie ma żadnych wątpliwości. Wtedy ludzie chętnie wpłacają.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, jaguska napisał:

Stałej już nie dam rady zadeklarować, ale jeśli Ksywy znajdzie jakieś lokum jednorazowo przeleję 200zł, tylko mi trzeba przypomnieć.

Chciałam lajknąć, ale lajki wyszły, powiem więc tylko, że gdyby choć na czas rekonwalescencji po operacji znalazło się lokum, to ja  dołożę 100 zł od mojej Agnieszki. Może też i od siebie coś dorzucę, choć okrutnie ciężko z kasą z powodu operacji mojego Alficzka.

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Jaaga napisał:

Też tak myślę :(

Ewu, a wolontariuszki nie mogą na FB zrobić mu wydarzenia i szukać jakiegoś lokum? Gdyby jako organizacja zrobiły mu zbiórkę, to bez problemu ludzie pomogą, jeszcze teraz w świąteczny czas.  Tu problem widać, więc nie ma żadnych wątpliwości. Wtedy ludzie chętnie wpłacają.

Jagna niestety mówiłam Ci co się wydarzyło:(

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, elik napisał:

Chciałam lajknąć, ale lajki wyszły, powiem więc tylko, że gdyby choć na czas rekonwalescencji po operacji znalazło się lokum, to ja  dołożę 100 zł od mojej Agnieszki. Może też i od siebie coś dorzucę, choć okrutnie ciężko z kasą z powodu operacji mojego Alficzka.

Dziękuję Elu.

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, elik napisał:
Basia pisze:
Malutka sunia, przednie łapinki krzywe, zdeformowane. Może ktoś się zmiłuje:
Nazwałam ją Lorka.
 
20191221-154042.jpg
 
20191221-154045.jpg
 
20191221-154243.jpg
 
20191221-202736-1.jpg

On jest malutka, może 7 kg... Przemiła psinka.Jagna wrzuć ją może tak jak Dunię na Wrocław , choćby dt się przydało.

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, ewu napisał:

Jagna niestety mówiłam Ci co się wydarzyło:(

To niech zrobią samą zbiórkę, jak na moją Lindę była na Ratujemy Zwierzaki. Można też poprosić inną organizację o zorganizowanie zbiórki.

15 godzin temu, ewu napisał:

On jest malutka, może 7 kg... Przemiła psinka.Jagna wrzuć ją może tak jak Dunię na Wrocław , choćby dt się przydało.

Dobrze, zaraz zrobię, tylko zdjecia są naprawdę kiepskiej jakości. Dunia miała wyraźniejsze. Dadzą rade zrobić lepsze, takie jak kudłatej suni ?

Patrząc na zdjecia tej pudlo-sznupki chciałabym chwycić za maszynkę i ją doprowadzić do normalności. 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...