Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

33 minuty temu, Jaaga napisał:

No mnie własnie też to samo wychodzi. 

Klikasz prawym przyciskiem myszy na zdjęciu i "kopiuj grafikę" (NIE: "kopiuj adres obrazu", ale nad tym "kopiuj grafikę"), potem wklejasz na dogomanię i od razu zmniejszasz (do 400/500)? I nadal nie wchodzi?

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Pierwsza:
1/ Klikasz na zdjęcie na FB prawym przyciskiem myszki "Kopiuj obraz"
2/ Wklejasz (ładuje się).
3/ Po załadowaniu klikasz dwukrotnie i zmniejszasz wg upodobania.
Gotowe.

 

 

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

Klikasz prawym przyciskiem myszy na zdjęciu i "kopiuj grafikę" (NIE: "kopiuj adres obrazu", ale nad tym "kopiuj grafikę"), potem wklejasz na dogomanię i od razu zmniejszasz (do 400/500)? I nadal nie wchodzi?

Pod prawym klawiszem myszki nie ma "Kopiuj grafikę". Jest "Kopiuj obraz"  i Tysiu sprawdź proszę, czy ta metoda działa.

Moim zdaniem nie ma prawa działać, bo teraz na dogo nie da się wkleić obrazu. Aktualna jest tylko ta druga metoda z wklejaniem adresu obrazu pomiędzy [ img ]  ...  [ / img ]  i dzięki Ci Tysiu za podpowiedź tego sposobu   :)

Link to comment
Share on other sites

Obraz może zawierać: pies i w budynku

10 minut temu, elik napisał:

Pod prawym klawiszem myszki nie ma "Kopiuj grafikę". Jest "Kopiuj obraz"  i Tysiu sprawdź proszę, czy ta metoda działa.

 

Elik, zanim odpiszę komuś drugi raz, sprawdzam po raz kolejny (i to jeszcze na wszelki wypadek na innym komputerze) czy metoda działa:) U mnie działa.

Dowód dołączam - bo może słowo pisane nie oddaje jak to sie robi:

Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, Tyś(ka) napisał:

 

Elik, zanim odpiszę komuś drugi raz, sprawdzam po raz kolejny (i to jeszcze na wszelki wypadek na innym komputerze) czy metoda działa:) U mnie działa.

Dowód dołączam - bo może słowo pisane nie oddaje jak to sie robi:

To co napisałaś jest wystarczająco dobrze zrozumiałe nawet dla początkującego komputerowca  :) Robię dokładnie tak samo, a jednak nie mam takiego samego efektu.  No i nie jestem w tym osamotniona. Jaaga też to nie wychodzi.

Ale zauważyłam, że przy kopiowaniu obrazu otwiera Ci się inne menu, niż przy wklejaniu. Przy kopiowaniu Twoje menu ma 6 pozycji, a przy wklejaniu znacznie więcej. Mi otwiera się jednakowe menu tak przy kopiowaniu, jak i przy wklejaniu. Nie rozumiem tego, a lubię rozumieć to co robię   :)

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, elik napisał:

To co napisałaś jest wystarczająco dobrze zrozumiałe nawet dla początkującego komputerowca  :) Robię dokładnie tak samo, a jednak nie mam takiego samego efektu.

Ale zauważyłam, że przy kopiowaniu obrazu otwiera Ci się inne menu, niż przy wklejaniu. Przy kopiowaniu Twoje menu ma 6 pozycji, a przy wklejaniu znacznie więcej. Mi otwiera się jednakowe menu tak przy kopiowaniu, jak i przy wklejaniu. Nie rozumiem tego, a lubię rozumieć to co robię   :)

Hmm, może wina przeglądarki? Ja używam Chrome, zarówno na telefonie, jak i na komputerze. Bo nie wiem co innego? 

Aaa ważne, ja najpierw KLIKAM lewym przyciskiem myszy na zdjęcie, aby się powiększyło na fejsbuku i dopiero jak się powiększy to najeżdżam prawym i kopiuję. Może mieć to znaczenie.

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Aaa ważne, ja najpierw KLIKAM lewym przyciskiem myszy na zdjęcie, aby się powiększyło na fejsbuku i dopiero jak się powiększy to najeżdżam prawym i kopiuję. Może mieć to znaczenie.

A widzisz i tu jest....  no nie dokończę, bo na tym forum to byłoby nieładnie  ;)

Po kliknięciu w obraz najpierw lewym klawiszem, u mnie też, po kliknięciu potem w prawy klawisz, pojawia się inne menu, niż przy wklejaniu, tylko, że nie wybieram "Kopiuj obraz" bo w tym menu nie ma takiej opcji. Klikam w "Kopiuj adres URL bieżącego momentu", bo to akurat jest film.

Ale fajnie  :)  Odkrywam nowe możliwości. Jak ja to lubię  :)

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, elik napisał:

Po kliknięciu w obraz najpierw lewym klawiszem, u mnie też, po kliknięciu potem w prawy klawisz, pojawia się inne menu, niż przy wklejaniu, tylko, że nie wybieram "Kopiuj obraz" bo w tym menu nie ma takiej opcji. Klikam w "Kopiuj adres URL bieżącego momentu", bo to akurat jest film.

Ale fajnie  :)  Odkrywam nowe możliwości. Jak ja to lubię  :)

Czyli znalazło się rozwiązanie? :)

Cieszę się, że powoli dochodzimy do porozumienia. :D Ja też wiele rzeczy robię automatycznie i nie zastanawiam się, że coś na przykład kliknęłam zanim skopiowałam... ;) więc tutaj biję się w pierś, że jakiś mini-etap mogłam przeoczyć. Jeżeli działa to świetnie. Spróbuj może ze zdjęciem i powiedz czy działa.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

Przepraszam :) I cieszę się z rezultatów. Edytowałam instrukcję, żeby więcej nie mylić:)

Nic to  :)  Wątek ożył, a  z tego co piszemy mogą skorzystać inni  :)

Zdjęcie też się wkleiło, jednak też przez "Kopiuj adres obrazu". Ale ważne, że wiemy już, jak wklejać zdjęcia z innych portali, bo myślę, że tak samo można wklejać zdjęcia z innych stron internetu.

 

75369183_1390780714424558_1911363620424384512_o.jpg?_nc_cat=100&_nc_oc=AQnCM7LJZMfsMOx9EUXwLBjE3MJyKQhvg4L5yj1FRJ3pt9y_6ndwrQPRl35AR_Aq14c&_nc_ht=scontent.fpoz1-1.fna&oh=c0eb6f1416374969d76bbeb082c49cb5&oe=5E5BBFB2

Link to comment
Share on other sites

27 minut temu, elik napisał:

 

Nic to  :)  Wątek ożył, a  z tego co piszemy mogą skorzystać inni  :)

Zdjęcie też się wkleiło, jednak też przez "Kopiuj adres obrazu". Ale ważne, że wiemy już, jak wklejać zdjęcia z innych portali, bo myślę, że tak samo można wklejać zdjęcia z innych stron internetu.

 

75369183_1390780714424558_1911363620424384512_o.jpg?_nc_cat=100&_nc_oc=AQnCM7LJZMfsMOx9EUXwLBjE3MJyKQhvg4L5yj1FRJ3pt9y_6ndwrQPRl35AR_Aq14c&_nc_ht=scontent.fpoz1-1.fna&oh=c0eb6f1416374969d76bbeb082c49cb5&oe=5E5BBFB2

A jak to wszystko ma się do wklejania własnych zdjęć z folderów?

 

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Tola napisał:

A jak to wszystko ma się do wklejania własnych zdjęć z folderów?

 

Chodziło o to, że nie potrafiłam wstawic zdjęć psiaczkow, które oglaszam Basi na FB i prosiłam tu o pomoc w tym i temat się rozwinął. Dla mnie to dalej obłęd, mam taką pamieć,  że nawet jak raz mi się uda, to za parę dni zapominam jak to zrobiłam. Chyba, że zacznę stale zalewać dogo zdjęciami z FB.

Może ktoś jeszcze na inne miasto ogłosi Klarę, ja ją dałam na Katowice? Ewu, nie masz innych zdjęć, bez podpisów? Dwie fotki to trochę malutko. 

Link to comment
Share on other sites

Dziś wreszcie do nowego domu pojechały szczurzynki, które z miedarskiego schroniska trafiiły do nas. Warto było tyle czekać, mają fajną rodzinkę. Już mam zdjęcia  w super klatce, pani miała mnóstwo pytań, wszystko ją interesuje. Nawet fotki dostawałam, czy w klatce wszystko ok. Ewu, pamiętaj że gdyby jeszcze jakieś gryzonie czy kroliki trafiły, to możesz do mnie dzwonić. To słabość mojej córki, tej od nutrii ;) Szkoda, żeby męczyły się w ciasnocie w schronisku.

 

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, Jaaga napisał:

Dziś wreszcie do nowego domu pojechały szczurzynki, które z miedarskiego schroniska trafiiły do nas. Warto było tyle czekać, mają fajną rodzinkę. Już mam zdjęcia  w super klatce, pani miała mnóstwo pytań, wszystko ją interesuje. Nawet fotki dostawałam, czy w klatce wszystko ok. Ewu, pamiętaj że gdyby jeszcze jakieś gryzonie czy kroliki trafiły, to możesz do mnie dzwonić. To słabość mojej córki, tej od nutrii ;) Szkoda, żeby męczyły się w ciasnocie w schronisku.

 

Dziękuję:)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.11.2019 o 16:44, Poker napisał:

45V0F-1pEM7k.jpg?v=2

 

Czy ta sunia jest nadal w schronie. Rezerwowałam dla niej miejsce u Anecik. Muszę dać jej znać .

Dzisiaj Nika została adoptowana , jacyś (ponoć fajni ludzi)e ją wzięli.Ja zgłaszałam w schronisku , że ma jechać do Anecik ale uznano ,że to fajna rodzina i dziewczyny ją dały. Poczekajmy ze dwa trzy dni bo różnie bywa z adopcjami.

Przekazałam informację Anecik.

Link to comment
Share on other sites

30 minut temu, ewu napisał:

Do schroniska trafiły cztery bidy po zmarłej Pani. Jedna umarła , trzy leżały na martwej przyjaciółce. Potworny widok:(

Trzy małe psiny nie radzą sobie w schronisku, rozpaczliwie potrzebują pomocy.

Czekam na zdjęcia.

617271293b3afb7fmed.gif

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, ewu napisał:

Dzisiaj Nika została adoptowana , jacyś (ponoć fajni ludzi)e ją wzięli.Ja zgłaszałam w schronisku , że ma jechać do Anecik ale uznano ,że to fajna rodzina i dziewczyny ją dały. Poczekajmy ze dwa trzy dni bo różnie bywa z adopcjami.

Przekazałam informację Anecik.

Oby adopcja była dobra. Na razie cieszę się z rezerwą.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, ewu napisał:

Do schroniska trafiły cztery bidy po zmarłej Pani. Jedna umarła , trzy leżały na martwej przyjaciółce. Potworny widok:(

Trzy małe psiny nie radzą sobie w schronisku, rozpaczliwie potrzebują pomocy.

Czekam na zdjęcia.

Jakiś koszmar :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...