Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

 

9 godzin temu, Poker napisał:

Finansowo będę wspierać. Na razie ze względu na Dolarka nie mogę  brać tymczasek.  Mogę oprócz pierwszego miesiąca zadeklarować 70 zł miesięcznie + bazarki. Nie mam  niestety zupełnie rozeznania w hotelikach .

Dziękuję, muszę popytać..

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Poker napisał:

Może Anecik ?

Ewu rozmawiała z Anecik na temat Marlona i może jechać. Koszt 400 zł miesięcznie.

Nasza czarna sunia - Limba też mogłaby jechać i jeśli nie jest zbyt duża, to też za 400 zł.

 

Poker, pozostaje pytanie, czy weźmiesz na siebie prowadzenie wątku Marlona i zbieranie funduszy, bo Ewu na pewno nie może się tego podjąć. Może warto pozbierać deklaracje? 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Te 400 zł to z karmą?

Mam pietra [przed założeniem wątku psu , którego nie mam pod bezpośrednią opieką  z powodów finansowych. Nie umiem dobrze prowadzić rachunków i zawsze dopłacam do interesu.

Gdyby się znalazł skarbnik, to założyłabym wątek.

KTO się podejmie skarbnikowania?

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Poker napisał:

Wyciągaj.

Tylko kto będzie skarbnikiem? Ja mogę zadbać o finanse, ale rachunków nie chcę prowadzić.

Zostaje tylko ubłagać Elę.

Biedna wcale nie będzie miała czasu na spanie....

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Poker napisał:

elik nie można więcej obciążać. Mogę założyć wątek , dbać o finanse tylko nie prowadzić rachunków.

EwaMarta, a Ty nie mogłabyś być skarbnikiem Marlona?

Jeżeli Ewa Marta z jakiś przyczyn nie będzie mogła to może ja się zdecyduję na skarbnikowanie i tylko skarbnikowanie.Jest potrzebny wątek i mój post zaraz pod pierwszym,drugim postem.I kto będzie miał kontakt z hotelikiem i będzie odpowiedzialny za psa.

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Poker napisał:

elik nie można więcej obciążać. Mogę założyć wątek , dbać o finanse tylko nie prowadzić rachunków.

EwaMarta, a Ty nie mogłabyś być skarbnikiem Marlona?

Jesli mi ufasz, mogę zostać. Najwazniejsze, zeby zabrac stamtad tego przerazonego malucha. Zaraz ruszam na, szkolenie , ale po godz 14 mozemy umowic sie na zalozenie watku. Ty zaczniesz, a ja zarezerwuje drugi post. 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Anula napisał:

Jeżeli Ewa Marta z jakiś przyczyn nie będzie mogła to może ja się zdecyduję na skarbnikowanie i tylko skarbnikowanie.Jest potrzebny wątek i mój post zaraz pod pierwszym,drugim postem.I kto będzie miał kontakt z hotelikiem i będzie odpowiedzialny za psa.

Anula, miałam Ciebie prosić , gdyby Ewa Marta się nie zgodziła. Bardzo Ci dziękuję za zaangażowanie. Być może innym razem skorzystam z Twojej pomocy.

1 godzinę temu, Ewa Marta napisał:

Jesli mi ufasz, mogę zostać. Najwazniejsze, zeby zabrac stamtad tego przerazonego malucha. Zaraz ruszam na, szkolenie , ale po godz 14 mozemy umowic sie na zalozenie watku. Ty zaczniesz, a ja zarezerwuje drugi post. 

Jasne , że ufam,  inaczej bym nie prosiła o pomoc.

W takim razie po południu zakładamy wątek i ruszamy do dzieła.

Z tego wynika ,że ja będę odpowiedzialna za  Marlona. Mam strach, bo umiem się opiekować psem , którego mam u siebie w DT, a takim wirtualnym będę się opiekować dopiero drugi raz.

Ewa Marta , z tego co pamiętam to masz nr mojego telefonu. Od 14. powinnam być w domu.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Poker napisał:

Anula, miałam Ciebie prosić gdyby Ewa Marta się nie zgodziła. Bardzo Ci dziękuję za zaangażowanie. ByC może innym razem skorzystam z Twojej pomocy.

Jasne , że ufam,  inaczej bym nie prosiła o pomoc.

W takim razie po południu zakładamy wątek i ruszamy do dzieła.

 

Cudnie.To teraz czekam na wątek.Kiedy maluszek wyrusza do Anecik? Czy coś już wiadomo?

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Poker napisał:

Anula, miałam Ciebie prosić , gdyby Ewa Marta się nie zgodziła. Bardzo Ci dziękuję za zaangażowanie. Być może innym razem skorzystam z Twojej pomocy.

Jasne , że ufam,  inaczej bym nie prosiła o pomoc.

W takim razie po południu zakładamy wątek i ruszamy do dzieła.

Z tego wynika ,że ja będę odpowiedzialna za  Marlona. Mam strach, bo umiem się opiekować psem , którego mam u siebie w DT, a takim wirtualnym będę się opiekować dopiero drugi raz.

Ewa Marta , z tego co pamiętam to masz nr mojego telefonu. Od 14. powinnam być w domu.

Kochane, ja mogę oddać Anuli zarządzanie kasą :)

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Poker napisał:

Może nie róbmy już zamętu. Jak możesz , to tym razem się poświęć.:)

To żadne poświęcenie:)

Daj mi znać kochana, kiedy będziesz robiła wątek albo zacznij może teraz pisząc nawet rezerwacja, a ja od razu zarezerwuję drugi post. Ty będziesz miała czas na napisanie pierwszego postu, a drugi będzie już zaklepany:)

Nasza sunia Limba znalazła dzisiaj dom. Podobno super Państwo, już rano byli u suni. W jej miejsce pojedzie do Anecik i będzie pod naszą opieką taki cudak. Chyba nazwiemy ją Usia:) Też muszę jej założyć wątek.

 

69169325_2404867539836075_4397012867094675456_n.jpg

69306082_408136276500902_5991042704300048384_n.jpg

69459670_387878325233586_5918762033955733504_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Ewa Marta napisał:

Kochane, ja mogę oddać Anuli zarządzanie kasą :)

Nie musisz oddawać.Jestem bardzo zadowolona,że będziesz skarbnikiem.Ja tylko zaproponowałam w wyjątkowej sytuacji moja pomoc.Mam na głowie skarbnikowanie,Czestera,swoje psiaki i bazarki,praktycznie na okrągło.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Anula napisał:

Nie musisz oddawać.Jestem bardzo zadowolona,że będziesz skarbnikiem.Ja tylko zaproponowałam w wyjątkowej sytuacji moja pomoc.Mam na głowie skarbnikowanie,Czestera,swoje psiaki i bazarki,praktycznie na okrągło.

Ja też mam kilka psiaków, ale trzeba się jakoś podzielić pracą, żeby Marlon mógł zacząć nowe życie. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...