Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

Dnia 24.08.2019 o 11:32, ewu napisał:

Teraz się dowiedziałam ,że sunia ma ponoć zaklepany dom i chyba dzisiaj jedzie do ds.Podobno bardzo dobry dom ale ja niczego więcej nie wiem.

29

Niestety domek się wycofał. Sunia to taki mix jamnika i gończego polskiego. Jest nieduza, przecudna.

Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, ewu napisał:

Niestety domek się wycofał. Sunia to taki mix jamnika i gończego polskiego. Jest nieduza, przecudna.

Szkoda.
Mnie się ona skojarzyła z bassetem artezyjsko-normandzkim (choć nie bezpośrednio),więc faktycznie coś ma z gończego.
właśnie z gończymi.
Czy ma więcej zdjęć?

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, b-b napisał:

Dzięki Elik Limba zmieniła ogłoszenie ,które jest promowane do 29.08 https://www.olx.pl/oferta/limba-7-miesieczna-sunia-czeka-na-lepsze-zycie-CID103-IDAWYCO.html

Ogłoszenie jest po podopiecznym elik ,który trafił do swojego domu :)

Moje ogłoszenie Limby jest wyróżnione do 2.09.

Jak Twoje wyróżnienie się skończy Boguniu, to proszę przypomnij, wyróżnię na następny miesiąc.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, ewu napisał:

Figaro nie poradził sobie psychicznie. Zmarł ze stresu.

Wspólczuję Basiu!... tak jest jak pomoc , przyjdzie za późno... Matko jjedyna, jak to wszystko jest smutne.... tak mało tych radości z udanych adopcji i zaraz kolejna, taka smutna...

Nie wiem gdzie jest ta, Niedźwiedzia  ??

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Okolice Magnolii. 

Za daleko, ode mnie, nie dam rady.

w sprawie wizyty p/adopcyjnej z ubiegłego tygodnia...Basiu, pani już dwa razy nie odebrała ode mnie telefonu, wieczorem zadzwonię raz jeszcze i zobaczymy?

A jest ktoś do wizyty o Bianeczkę?

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

ewu, znalazłaś kogoś do wizyty? Dla kogo to? ;)

Miałam dzisiaj zapytanie z Wrocławia o Biankę.

Nie znalazłam. Pani chce dorosłego psa ze  schroniska. Ma kilku kandydatów, takie pospolite psiny i to dla któregoś ogromna szansa.

O Biankę nikt nie dzwonił.

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Poker napisał:

Czy dla Marlona znalazłoby się  miejsce w hoteliku , ale nie PDT ? Zapłacę za pierwszy miesiąc.

Nie wiem w którym, trzeba popytać. Tylko co zrobić po miesiącu? Może warto zebrać deklarcje, założyć wątek.

Ja opłacam sama 4 psiaki i nie udźwignę kolejnego jeśli nie znajdzie domu w ciągu miesiąca,

Wątek i deklaracje byłyby bardzo potrzebne.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, ewu napisał:

Nie wiem w którym, trzeba popytać. Tylko co zrobić po miesiącu? Może warto zebrać deklarcje, założyć wątek.

Ja opłacam sama 4 psiaki i nie udźwignę kolejnego jeśli nie znajdzie domu w ciągu miesiąca,

Wątek i deklaracje byłyby bardzo potrzebne.

Finansowo będę wspierać. Na razie ze względu na Dolarka nie mogę  brać tymczasek.  Mogę oprócz pierwszego miesiąca zadeklarować 70 zł miesięcznie + bazarki. Nie mam  niestety zupełnie rozeznania w hotelikach .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...