Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

2 minuty temu, seramarias napisał:

Wiadomo czy coś się dzieje w sprawie Trufli?

Trufla na razie jest u tej mojej Zanjomej. Jakaś Pani się odezwała ,że chce ją adoptowaćle wyjechała na kilka dni . Czekam na wieści. Też bardzo się martwię:(

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, seramarias napisał:

Co za biedactwo z tego psiaka, postaram się wesprzeć chłopaka. Pewnie bardzo cierpi :( Czy w razie czego byłoby dla niego miejsce w jakimś hoteliku na cito ?

Tak, ma zagwarantowane miejsce ale potrzebne deklaracje. Bez tego nie mogę podjąć się opieki nad psiakiem.

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, elik napisał:

Też ogromne dzięki    8113823bcd042615.jpg

Wsparcie będzie bardzo potrzebne.

Elu kochana, przenieś też na dziadeczka kasę którą chciałaś wpłacać na moje sunie. One jakos dadzą radę, Dziadulek będzie potrzebowal kasy na diagnostyke i leczenie.

 

 

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, seramarias napisał:

Co za biedactwo z tego psiaka, postaram się wesprzeć chłopaka. Pewnie bardzo cierpi :( Czy w razie czego byłoby dla niego miejsce w jakimś hoteliku na cito ?

Ela zrezerwowała ale musi zebrać deklaracje. Jeszcze raz wielkie dzięki , bez pomocy nie uda się go zabrać.:)

Link to comment
Share on other sites

Planowałam, że zrobię dla dziadeczka wątek. Wczoraj zabrakło czasu. Dzisiaj musiałam jechać do Krakowa, co zabrało mi 6 godzin i też czas się skurczył. Teraz jestem już zmęczona i nic sensownego nie przychodzi mi do głowy :(  Chyba zrobię dopiero jutro.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.06.2019 o 11:43, Ewa Marta napisał:

Elu kochana, przenieś też na dziadeczka kasę którą chciałaś wpłacać na moje sunie. One jakos dadzą radę, Dziadulek będzie potrzebowal kasy na diagnostyke i leczenie.

 

Ewuniu, czy masz na myśli ten mój post na wątku suniek?

Dnia 29.05.2019 o 10:31, elik napisał:

...

Mogę prosić nr konta suniek? Malutki grosik od mojej Agnieszki poleci.

Jeśli tak, to ja to już wpłaciłam 29.05. - 30,00 zł.    W tytule przelewu jest: Agnieszka od elik dla suniek.

Chyba, że deklarowałam coś więcej i nie pamiętam :(  Wybacz, tyle na mojej, już nie młodej, głowie. Mogło się zdarzyć, że zapomniałam. Przypomnij proszę.

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, elik napisał:

Ewuniu, czy masz na myśli ten mój post na wątku suniek?

Jeśli tak, to ja to już wpłaciłam 29.05. - 30,00 zł.    W tytule przelewu jest: Agnieszka od elik dla suniek.

Chyba, że deklarowałam coś więcej i nie pamiętam :(  Wybacz, tyle na mojej, już nie młodej, głowie. Mogło się zdarzyć, że zapomniałam. Przypomnij proszę.

 

 

Elu, tę wpłatę już wpisałam. Pisałaś na PW, że postarasz się pomóc w przyszłym miesiącu. Myślałam o tej wpłacie, żeby od razu poszła dla dziadeczka:)

Wpisałam już na watku Dziadka, że wpłacę na niego 192 zł, które dostałam dzisiaj z mojej firmy (tzw. bluzgające złotówki). Ludzie w tym miesiącu przeklinali mniej, ale też się sporo uzbierało:)

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, Ewa Marta napisał:

Elu, tę wpłatę już wpisałam. Pisałaś na PW, że postarasz się pomóc w przyszłym miesiącu. Myślałam o tej wpłacie, żeby od razu poszła dla dziadeczka:)

 

Ach tak, pamiętam :) Nawet już wpisałam w rozliczenie czerwca tylko bez kwoty, bo chciałam przelać dla suniek to co zostaje po wpłacie na deklaracje. Tych pieniążków od Agnieszki  nie wpłacam na swoje psiaczki. No chyba, żeby kiedyś zabrakło :)

Zaglądnęłam teraz na wątek dziewuszek i bardzo Cię proszę, gdybyś była tak dobra i poprawiła wpis o tej wpłacie z - od elik,    na -   Agnieszka od elik.    Bo to od "mojej" Agnieszki :)  Przepraszam i dziękuję.  Wysyłam rozliczenie z linkami do postów potwierdzających. Wprawdzie Agnieszka nie oczekuje tych rozliczeń, ale ja się z tym lepiej czuję :)

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, Ewa Marta napisał:

Wpisałam już na watku Dziadka, że wpłacę na niego 192 zł, które dostałam dzisiaj z mojej firmy (tzw. bluzgające złotówki). Ludzie w tym miesiącu przeklinali mniej, ale też się sporo uzbierało:) 

Bardzo serdecznie dziękuję Ewuniu :)      01db193d17c2a1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

31 minut temu, elik napisał:

Ach tak, pamiętam :) Nawet już wpisałam w rozliczenie czerwca tylko bez kwoty, bo chciałam przelać dla suniek to co zostaje po wpłacie na deklaracje. Tych pieniążków od Agnieszki  nie wpłacam na swoje psiaczki. No chyba, żeby kiedyś zabrakło :)

Zaglądnęłam teraz na wątek dziewuszek i bardzo Cię proszę, gdybyś była tak dobra i poprawiła wpis o tej wpłacie z - od elik,    na -   Agnieszka od elik.    Bo to od "mojej" Agnieszki :)  Przepraszam i dziękuję.  Wysyłam rozliczenie z linkami do postów potwierdzających. Wprawdzie Agnieszka nie oczekuje tych rozliczeń, ale ja się z tym lepiej czuję :)

Już poprawione:) Rozumiem to, ja też pilnuję, żeby był wpisany właściwy darczyńca :)

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, Ewa Marta napisał:

Już poprawione:) Rozumiem to, ja też pilnuję, żeby był wpisany właściwy darczyńca :)

To trafił swój, na swego :)  Dobrze, bo się rozumiemy :)

Nikt nie oczekuje, że będą go chwalić za wpłatę, ale czemu miałby figurować jako wpłacający nie ten, kto faktycznie wpłacił :)

Dziękuję  Ewuniu :)

Link to comment
Share on other sites

Jakby tych wszystkich problemów było mało odezwała się jeszcze p Aldona, że... Karacik  nadal ,szczeka na męża i teraz mąż... stanowczo ma tego dość!  powiedziała ,że może spróbować pomocy u behawiorysty?  napisałam na Wrocławskim wątku , może się uda znaleźć kogoś?  może tutaj ktoś zna ,kogoś?  martwię się , przecież chyba od adopcji Karacika, minął rok :(

Link to comment
Share on other sites

 

Dnia 8.06.2019 o 11:56, Poker napisał:

Chyba Alma591 jest z Cieszyna.

 

Dnia 8.06.2019 o 10:31, Anula napisał:

Zofija jest z Cieszyna ale kilka lat nie ma jej na dogo.Mam nr.tel.ale nie wiem czy jest aktualny.Może toga by pomogła.

Dziękuję, niestety na razie nieaktualne.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, anica napisał:

Jakby tych wszystkich problemów było mało odezwała się jeszcze p Aldona, że... Karacik  nadal ,szczeka na męża i teraz mąż... stanowczo ma tego dość!  powiedziała ,że może spróbować pomocy u behawiorysty?  napisałam na Wrocławskim wątku , może się uda znaleźć kogoś?  może tutaj ktoś zna ,kogoś?  martwię się , przecież chyba od adopcji Karacika, minął rok :(

Boże kochany po roku problem:( Czemu on szczeka na tego Pana, może to w Panu tkwi problem:(

Link to comment
Share on other sites

Podlamalam się. Moje kochane, biedne Karaciatko. Co z Nim będzie.

Nie dość, ze jakis facet kiedys Go skrzywdził ,teraz przez to ma stracic dom...

Ale jak można nie wybaczyć tego psu po przejściach,  robić problem ze szczekania. Przecież zdarzało się to już sporadycznie.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...