Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

16 minut temu, Poker napisał:

Wpłaciłam, ryczeć się chce. Dobrze,że chociaż nie ma mrozu i spy zostały wypuszczone z boksów. jest szansa ,że się nie potopią.

Ja też wsparłam i strasznie się martwię. Najgorsze ,że leje:(

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, ewu napisał:

Siedzę i ryczę. Ludzie w kolejce czekają żeby zabierać ratowane psiaki. Inni łódkami je przewożą.

 

 

Podobnie było kilka lat temu w Krakowie... Ja też mam mokre oczy. Zbiórka finansowa przekroczyła 586% zakładanej kwoty:) Zebrane już 293 tysiące i kwota rośnie w oczach.

Link to comment
Share on other sites

Dnia ‎2019‎-‎05‎-‎22 o 13:07, Poker napisał:

Dopóki nie wypadnie z ręki , a zdarza się dość często , i pies nie będzie jak szalony uciekał przed goniącym go potworem.

Wielokrotnie brałam udział w poszukiwaniu psa , który właśnie  z tego powodu sposób zaginął.

Do oryginalnej flexi dołączany jest taki paseczek z dwoma kółeczkami na końcach. Trzeba to przełożyć przez rączkę smyczy i powstałą pętlę przez rączkę swoją, tak robiłam, zanim się nauczyłam obsługiwać na tiptop.

Można się nauczyć, tak jak dobremu kierowcy raczej nie wyskoczy kierownica z ręki przy skręcaniu, a początkującemu owszem zdarza się.

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, ewu napisał:

Szukam ratunku dla dwóch 6-cio tygodniowch szczeniaczków. 

Maluszki są w schronisku , tam nie mają wielkich szans:(

Błagam o dt.

Wyślę elik zdjęcia.

 

 

 

 

Elik nie ma kabelka , proszę o pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem co robić:( Ledwo wczoraj Roj pojechał do domu, martwię się żeby było dobrze bo to straszny wypłosz (tfu , tfu, tfu), to dodatkowo umieram o te bąbelki:( Nie mam gdzie ich dać.Kola w zeszłym tygodniu znowu zaatakowała Cookies, łapa pogryziona , antybiotyki:( Nie mogę przynieść do domu kolejnych psów, 

 

Link to comment
Share on other sites

29 minut temu, ewu napisał:

wczoraj Roj pojechał do domu,

Roy ma u mnie ogłoszenie wyróżnione do 4.06. może w jego miejsce dam te maluszki tylko podrzuć tekst i może jeszcze kilka zdjęć, jeśli masz więcej.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, elik napisał:

Roy ma u mnie ogłoszenie wyróżnione do 4.06. może w jego miejsce dam te maluszki tylko podrzuć tekst i może jeszcze kilka zdjęć, jeśli masz więcej.

Elu on wczoraj po południu  pojechał, czekałam na wieści. Mam nadzieję,że będzie ok.

Niestety nie mam innych zdjęć maluszków, tylko te.

Dziękuję za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, seramarias napisał:

Śliczne maleństwa, ja niestety pracująca, a takie maluszki trzeba często karmić, doglądać. Szkoda,że to nie lipiec urllpy się zaczynają wzięłabym oba. Mam nadzieję, że ktoś im pomoże :(

W schronisku nikt ich z pewnośią często nie karmi :(Nie wiem jak tam przeżyją:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...