Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

31 minut temu, ewu napisał:

On ma ponoć 10 lat. Bardzo biedny psiak:( Na żywo wygląda dużo gorzej:(

Ja wczoraj pożegnałam mojego tymczasowicza Misia. Jestem wykończona psychicznie i fizycznie. Poza tym nie ma mnie po 10 - 11 godzin na dobę. Nie dam rady go wziąć, chociaż serce pęka 

Link to comment
Share on other sites

Kofi to kopia bidulinki z "mojego" przytuliska miejskiego, tylko "moja" drobniejsza. Też oddana przez wlaścicieli, rok temu wyrzucona do lasu jako 4tygodniowe maleństwo, szybko poszła do adopcji, a teraz dziad oddał "bo ciągle się głupia goni". A mial bon na darmową sterylizację... suczka tak wystraszona, wiecznie czołga się po ziemi i sika pod siebie ze strachu :(


Trzymam kciuki za wizytę, niestety nie pomogę... :(

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, elik napisał:

received_287021388892909.jpeg.2ced327d012829c0c94e549babb0ccaa.jpeg

received_359010828292570.jpeg.c7a41f9b6fc13a75c3c8635956a304a1.jpeg

received_582348188915141.jpeg.2efc93951f2d398d8a6770afb04fa9fc.jpeg

received_599836237162527.jpeg.4f8e79670bcfb35970ec986fa06934b9.jpeg

received_2256381041251228.jpeg.ae62f14a4b886514b0d67acdb7c7ed49.jpeg

received_416682882228010.jpeg.d2e3b37757b9f0e6ec90a9015b68d235.jpeg

Bardzo smutny widok.....

Pokazalam staruszka mojej przyjaciolce. Gdyby znalazl sie dla niego DT za karme, badania i potrzebne leczenie, to moglaby ona na siebie wziac obowiazek utrzymania biedaka. Niestety nie jest w stanie kolejnemu  psiakowi oplacic jeszcze hotelu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, MALWA napisał:

Bardzo smutny widok.....

Pokazalam staruszka mojej przyjaciolce. Gdyby znalazl sie dla niego DT za karme, badania i potrzebne leczenie, to moglaby ona na siebie wziac obowiazek utrzymania biedaka. Niestety nie jest w stanie kolejnemu  psiakowi oplacic jeszcze hotelu. 

 To wielka pomoc ale skąd wziąć dt:(

Link to comment
Share on other sites

Chwila... Jeśli jest osobą mogąca zapewnić staruszkowie jedzenie i leczenie, to może kilka osób złoży się na hotel. Pytanie tylko gdzie są wolne miejsca. Chodzi o hotel domowy z łatwym dostępem do weta. Ja się zgłaszam do zadeklarowania stałej wpłaty. Muszę tylko wiedzieć ile potrzebujemy. Jeśli będzie to potrzebne założę mu wątek. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Ewa Marta napisał:

Chwila... Jeśli jest osobą mogąca zapewnić staruszkowie jedzenie i leczenie, to może kilka osób złoży się na hotel. Pytanie tylko gdzie są wolne miejsca. Chodzi o hotel domowy z łatwym dostępem do weta. Ja się zgłaszam do zadeklarowania stałej wpłaty. Muszę tylko wiedzieć ile potrzebujemy. Jeśli będzie to potrzebne założę mu wątek. 

Dobry pomysł Ewciu.

Link to comment
Share on other sites

Serce mi pęka na widok dziadzia.  Niestety nie podejmę się opieki nad nim. Wystarczy mi teraz roboty z naszym ponad 16.letnim Dolarkiem, który popadł w starczą demencję.

Ale deklaruję na niego 20 zł miesięcznie. Może u kikou byłoby miejsce?

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, Poker napisał:

Serce mi pęka na widok dziadzia.  Niestety nie podejmę się opieki nad nim. Wystarczy mi teraz roboty z naszym ponad 16.letnim Dolarkiem, który popadł w starczą demencję.

Ale deklaruję na niego 20 zł miesięcznie. Może u kikou byłoby miejsce?

Ja też tu ciągle wracam, bo nie mogę zapomnieć o tym biedaku

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, MALWA napisał:

Ustalilam z kikou, ze moze po 5 maja przyjac psiaka. Koszt miesieczny to 250 zl plus karma raz na 3 miesiace. 

Ewu - czy psiak mial robione jakies badania ?

Czyli trzeba zebrać 250 zł deklaracji, prawda? Bo karmę opłaciłaby Twoja koleżanka?  

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Ewa Marta napisał:

Czyli trzeba zebrać 250 zł deklaracji, prawda? Bo karmę opłaciłaby Twoja koleżanka?  

Tak, deklaracji 250 zl miesiecznie plus jednorazowo na transport ok. 450 zl.

Za karme i leczenie zaplaci moja przyjaciolka.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Ewa Marta napisał:

Chwila... Jeśli jest osobą mogąca zapewnić staruszkowie jedzenie i leczenie, to może kilka osób złoży się na hotel. Pytanie tylko gdzie są wolne miejsca. Chodzi o hotel domowy z łatwym dostępem do weta. Ja się zgłaszam do zadeklarowania stałej wpłaty. Muszę tylko wiedzieć ile potrzebujemy. Jeśli będzie to potrzebne założę mu wątek. 

Dołoże grosik od mojej Agnieszki

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, MALWA napisał:

Tak, deklaracji 250 zl miesiecznie plus jednorazowo na transport ok. 450 zl.

Za karme i leczenie zaplaci moja przyjaciolka.

To ja deklaruję 50 zł miesięcznie i dorzucę coś do transportu jednorazowo. Tylko, że nie mogę podjąć się prowadzenia finansów psiaczka. Może jest ktoś, kto zdecydowałby się na to? Może od razu połączyć to z założeniem wątku? Rozumiem, że w tej chwili musimy zebrać deklaracje, żeby nie wpuścic nikogo na minę.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Poker napisał:

Zrobię bazarek na niego.

Koszt transportu poraża. Z Wrocławia dość często jeżdżą ludzie do kikou. Może dałoby się przewieźć go chociaż  z Wrocławia po kosztach.

Dziekuje za bazarek dla psiaka. 

Transport Fabii na trasie Gora Siwierska - Miedary - Gora Siwierska, a nastepnie z Gory do Wroclawia i z Wroclawia do kikou kosztowal 410 zl. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...