Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

Jesli juz jakaś pomoc, to prosiłbym dla Basi. Sunia dostała 2 ampułki surowicy (koszt zdaje się ok. 200zl) i nowa smyczke, szeleczki, obrózkę, nawet igły i strzykawki. Basia kupila tez specjalna torbe do przewozu ampulek z surowica w lodzie.To wszystko kupuje z własnych pieniędzy i przecież to nie jedyny piesek tak przez Nią zabezpieczony.

Dlatego bardzo Ciocie proszę o wsparcie dla Niej (nie wiem, czy mi za to się nie oberwie...)

Link to comment
Share on other sites

23 minuty temu, b-b napisał:

20190421_150456.jpg

Cudna mała!

Aniu a pieniążki na weta ?

Boguniu, mój wet za badanie (mierzenie temp.), zrobienie zastrzyku z surowicy, wyciągnięcie kleszczy i zrobienie zastrzyku, wziął 20 zl.

Na drugi dzień, czyli w Wielką Sobotę, wyciągnął jeszcze dwa kleszcze, oczywiście te miejsca zdezynfekowal, zakropil ja do tego, a gdy pytałam, ile się należy, powiedział: "nic".

Więc kochana, nie ma o czym mówić...

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Figunia napisał:

Jesli juz jakaś pomoc, to prosiłbym dla Basi. Sunia dostała 2 ampułki surowicy (koszt zdaje się ok. 200zl) i nowa smyczke, szeleczki, obrózkę, nawet igły i strzykawki. Basia kupila tez specjalna torbe do przewozu ampulek z surowica w lodzie.To wszystko kupuje z własnych pieniędzy i przecież to nie jedyny piesek tak przez Nią zabezpieczony.

Dlatego bardzo Ciocie proszę o wsparcie dla Niej (nie wiem, czy mi za to się nie oberwie...)

Nie oberwie Ci się kochana, przynajmniej nie ode mnie :) Dobrze, że piszesz, wyślę Basi grosik od znajomej Agnieszki.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny jesteście wspaniałe, że tak pomagacie tym wszystkim biedom, bez was świat byłby nie do przyjęcia bo jest tyle dwunogich bestii skazujących takie maleństwa na cierpienie. Na razie nie mogę pomóc bo jestem emerytką i mam trzy stare psy, szczegolnie jedna rekordzistka dożywa 14 roku a to dla tej rasy rekord.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

47 minut temu, dwbem napisał:

Dziewczyny jesteście wspaniałe, że tak pomagacie tym wszystkim biedom, bez was świat byłby nie do przyjęcia bo jest tyle dwunogich bestii skazujących takie maleństwa na cierpienie. Na razie nie mogę pomóc bo jestem emerytką i mam trzy stare psy, szczegolnie jedna rekordzistka dożywa 14 roku a to dla tej rasy rekord.

Dziękujemy za dobre słowa i wzajemnie:):):)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...