Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

1 godzinę temu, elik napisał:

No właśnie miałam ją przygarnąć, bo dla mojej Luny szykuje się domek, ale Basia napisała mi, że zgłoszono jej, że już ma domek. Musze się dopytać jaki.

Nic straconego, zaraz wypatrzysz następną ;) Mam nadzieję, że sunieczka trafiła do fajnego domu. Rewelacyjnie, że Lunie też szykuje się dom.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Jaaga napisał:

Nic straconego, zaraz wypatrzysz następną ;)

Na pewno :)

 

1 godzinę temu, Jaaga napisał:

Mam nadzieję, że sunieczka trafiła do fajnego domu. Rewelacyjnie, że Lunie też szykuje się dom.

Też mam taka nadzieję. Przy okazji dopytam Basi, co wie na ten temat.

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, ewu napisał:

W schronisku są trzy malutkie sunie. 4, 5, 7 kg. Młodziutkie, cudne.

Wyślę zdjęcia Elik.

 
Tyle małych suniek , młodziutkich przywieźli do schroniska.
Bezowa w klatce to 7-mio kilowy okruszek.
Ta biała na podłodze waży 5kg a czarna terierkowata waży 4 kg:(
Pozostałe dwie to też małe , młodziutkie sunie.
received_677007152719054.jpeg.d52dc5ddaf0911928249cd85b8faf328.jpeg
 
received_2493137757376507.jpeg.e8add5a4315639dcf890be9f681a00ef.jpeg
 
received_408404589958080.jpeg.a8df4ce6b9f34e59363a48c878da0c0a.jpeg
 
received_2166233047021611.jpeg.55cc09ee1dd1d2a29b993374aefa6e55.jpeg
 
20190417_123531.jpg.92b7e5a84013c1d5db7d51b0ac7513d7.jpg
 
received_171411700439696.jpeg.49de503ec8cadc3e5699ad1de3792113.jpeg
Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.04.2019 o 22:17, elik napisał:

Figuniu kochana powiedz proszę co nieco o suni :)

 

Elu sunia waży 3,8 kg.Pełno kleszczy, robale, ogólnie dramat.Sunia dostaje zapobiegawczo surowicę)tfu, tfu, tfu).

Wyślę Ci zdjęca i filmik.

Poza tym to cudowne , miłe stworzenie.

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, elik napisał:

Figuniu kochana powiedz proszę co nieco o suni :)

 

Elu, sunia jest maleńka (3,8 kg), chudzienka i zabiedzona.

Taki biedny szkielecik. W dodatku, z zewnątrz sterczaly kleszczyska, a w środku cialka, rozgoscily się robale. Walczymy z tym dziadostwem, wiec, atrakcji zabiegowych (i biegania do weta) i innych (nie wolno wychodzić z nia na spacer) nam nie brakuje.

Kochane toto jest i bardzo chce sie już zaprzyjaźnić, bawić, podgryzać, ale na niemal każdy ruch, kuli sie ze strachu i przypada do podłogi. 

To tyle w skrócie, bo zaraz jeszcze będę biec na jakieś zakupy. Wczoraj ponad pół dnia spędziłam w podróży, potem było kąpanie, gotowanie jedzonka, karmienie, a po poludniu bieglam z nią do weta, gdzie spędziłam kilka godzin, bo bylo b.dużo ludzi. Wróciłam zmęczona i już nigdzie nie wychodziłam. Zresztą nie chciałam zostawiać jej samej pierwszego dnia. Dziś już wyjść muszę, choćby po świeże mięso dla niej, bo żarloczek z niej przedni :)...nadrabia zaległości... :)

Jak zrobie jakieś lepsze zdjęcia, to postaram się wkleić na wątek, a jeśli mi sie to nie uda (były jakieś zmiany, a ja z tych mało kumatych jestem...), to będę prosić kogoś o pomoc i wyśle je na maila.

 

Eluniu kochana, zdrowych i spokojnych Świat Ci życzę! 

Żeby opuściły Cię wszelkie kłopoty i nieprzyjemności, tak zdrowotne, jak i wszystkie inne.

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Właśnie wysłałam swój wpis i zobaczyłam Basin...

Wszystkim Zwierzolubom a jednoczesnie ludziom szanującym innych, za ich pomoc dla Zwierząt, tym, którzy nie napadają na innych, nie robią na wątkach i w czyimś życiu, zamętu, życzę pieknych świątecznych dni.

 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

28 minut temu, Figunia napisał:

Właśnie wysłałam swój wpis i zobaczyłam Basin...

Wszystkim Zwierzolubom a jednoczesnie ludziom szanującym innych, za ich pomoc dla Zwierząt, tym, którzy nie napadają na innych, nie robią na wątkach i w czyimś życiu, zamętu, życzę pieknych świątecznych dni.

 

Aniu kochana wzajemnie:)

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Figunia napisał:

Elu, sunia jest maleńka (3,8 kg), chudzienka i zabiedzona.

...

Aniu czy sunia będzie miała wątek?

Podeślij proszę swoje dane. Dużo nie podeślę ale coć coś do jedzonka dla malizny się dorzucę:)

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, ewu napisał:

Wyślę Ci zdjęca i filmik.

Zdjęcia już wstawię, ale z filmikiem będzie trochu zabawy więc zostawię go sobie na jutro. Mam jeszcze sporo pracy. Jutro mamy gości, a pojutrze my jedziemy w gości.

Sunieczka jest słodka, kochana   281088344_serce8.gif.2bd34db38d48a9e396256a9feda1a26a.gif  

Wielgachne dzięki Aniu, że ja przygarnęłaś   1203041605_buziaczki2.jpg.6a2ce6cc9de67f8d50b9d76a52729b02.jpg    

Na filmiku widać, jak bidulka jest na razie zestresowana. Ogonek lata, ale brzusio przyssany do ziemi :( 

Resized_received_421707188559595.jpeg.64b3a4d08afdccbd45d4fdeef0f5306d.jpeg

Resized_received_431699674247081.jpeg.8bc6fa1d3ef7c679622569dbda94ad98.jpeg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Figunia napisał:

Wszystkim Zwierzolubom a jednoczesnie ludziom szanującym innych, za ich pomoc dla Zwierząt, tym, którzy nie napadają na innych, nie robią na wątkach i w czyimś życiu, zamętu, życzę pieknych świątecznych dni.

Aniu obiema rencami i nogami podpisuję się pod Twoimi życzeniami, o ile oczywiście pozwolisz :)

A Tobie dodatkowo życzę spokoju i spełnienia pragnień    serce17.jpg.e3a34d48690f76400c1b4eb64841997a.jpg

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, ewu napisał:

Aniu kochana wzajemnie:)

Basiu kochana, Tobie trudno jest składać życzenia.

Radosnych Świąt? 

Spokojnych?

Już to widzę...

Radosna i spokojna Jestes chyba jedynie, gdy śpisz  i nie śnią Ci sie akurat psy w schronisku, nie szukasz rozpaczliwie dla nich pomocy, nie zamartwiasz się nimi...

Wypocznij jednak choć trochę i oderwij się od tych tak dolujacych spraw - na ile to mozliwe.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.04.2019 o 14:13, b-b napisał:

Aniu czy sunia będzie miała wątek?

Podeślij proszę swoje dane. Dużo nie podeślę ale coć coś do jedzonka dla malizny się dorzucę:)

Bogduniu kochana, dziekuje Ci najserdeczniej, ale mowie zdecydowane NIE.

Na razie daje radę, mam też pomoc ze strony Jurka, który dziś przywiózł dobre jedzonko dla Suni.

Gdyby pojawiły się jakieś spore wydatki, to moze napisze i będę prosić o pomoc. 

Kochana Jestes, bo jak zawsze, spieszysz z pomocą. 

Nie wiem, czy będzie miała wątek, ale chyba nie. Będę pisała o niej tutaj, jak zwykle. 

Buziaki i uściski kochana!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...