Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

2 godziny temu, Ewa Marta napisał:

Jestem w kontakcie z dziewczyną która odpowiadała za adopcję suni. Jest szansa, że znajdzie nowy dom, ale okaże się to w sobotę. Jest kilka warunków, które musiałyby zostać spełnione, żeby została tam na stałe. 

Jeśli to się nie uda, weźmiemy ją z Ellig pod opiekę. We wtorek pojechałaby do Anecik. Sunia jest tylko zaszczepiona przeciw wściekliźnie i raz odrobaczona. Trzeba zaszczepić przeciw wirusówkom, wysterylizować. Wcześniej pewie z uwagi na wiek zrobić echo serca. A potem będziemy szukać domku.

Ewuniu, jesteście z Ellig cudowne, uwielbiam Was!!! 

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Ewa Marta napisał:

Jestem w kontakcie z dziewczyną która odpowiadała za adopcję suni. Jest szansa, że znajdzie nowy dom, ale okaże się to w sobotę. Jest kilka warunków, które musiałyby zostać spełnione, żeby została tam na stałe. 

Jeśli to się nie uda, weźmiemy ją z Ellig pod opiekę. We wtorek pojechałaby do Anecik. Sunia jest tylko zaszczepiona przeciw wściekliźnie i raz odrobaczona. Trzeba zaszczepić przeciw wirusówkom, wysterylizować. Wcześniej pewie z uwagi na wiek zrobić echo serca. A potem będziemy szukać domku.

Ewa Marta Ellig dziękuję Wam z całego serca.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, Ewa Marta napisał:

Jeśli to się nie uda, weźmiemy ją z Ellig pod opiekę. We wtorek pojechałaby do Anecik. Sunia jest tylko zaszczepiona przeciw wściekliźnie i raz odrobaczona. Trzeba zaszczepić przeciw wirusówkom, wysterylizować. Wcześniej pewie z uwagi na wiek zrobić echo serca. A potem będziemy szukać domku.

Ogromnie Wam dziękuję za tę decyzję    Fotolia_983807_Sa.jpg.fccf49a2dd9ec0716b68a1d44502e919.jpg

Los tych trzech psiaczków bardzo mnie wzruszył i nie mogą przestać o nich myśleć, ale też nie mogłam podjąć decyzji, któremu pomóc, a które pozostawić. Wasza decyzja pomogła mi w podjęciu mojej :)

Niewidomy dziadeczek pojedzie do kikou. Już to z Nią uzgodniłam. Nie wiemy jakie miał dotychczas życie, ale możemy przypuszczać, że nie było mu dobrze, skoro znalazł się w schronisku. Koszt utrzymania to kwota 250,00 zł/m-c + wet + worek karmy raz na 3 miesiące.

Nie była to łatwa decyzja, bo przecież mam pod opieką Lunę w hoteliku, na BDT Tinę i kilka stałych deklaracji, ale bardzo liczę na Waszą pomoc. Temu dziadeczkowi należy się godna starość. W schronie stare psiaki mają najgorzej, a ten w dodatku jest niewidomy.

Udało się nam pomóc staruszkowi, niewidomemu Teosiowi więc mam nadzieję, że i ten psianek znajdzie swój dom, gdzie będzie kochany i pieszczony. Proszę pomóżcie dziadeczkowi. Wspólnie zmieńmy jego podły los.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

38 minut temu, Ewa Marta napisał:

Ale fajnie:) Czyli dwa psiaki dostają szansę na dom:)

My musiałyśmy wziąć sunię, bo Teoś Anecik nie wpuściłby do domu samca.

Dobrze, że ją wzięłyście :) Oba też bardzo leżała mi na sercu, ale nie mogłam podjąć decyzji, któremu pomóc, a które zostawić w schronie :(

Jeszcze ta starsza sunieczka :( Gdyby któraś z moich podopiecznych Luna, czy Tina znalazły dom, to wzięłabym, też i ją.

Strasznie mi jej żal. Już jest po sterylizacji. Okaszało się, że była w ciąży :(

Może sunia wzruszy czyjeś serducho na tyle, żeby zabrał ją ze schronu.

Proszę  442772443_gifproszcy.gif.072810e37aba9a481e1e124f58553b96.gif

Ze swej strony obiecuję pomoc finansową - deklaracje stałą, bazarki i  ogłoszenia.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Ogromnie Wam dziękuję za tę decyzję    Fotolia_983807_Sa.jpg.fccf49a2dd9ec0716b68a1d44502e919.jpg

Los tych trzech psiaczków bardzo mnie wzruszył i nie mogą przestać o nich myśleć, ale też nie mogłam podjąć decyzji, któremu pomóc, a które pozostawić. Wasza decyzja pomogła mi w podjęciu mojej :)

Niewidomy dziadeczek pojedzie do kikou. Już to z Nią uzgodniłam. Nie wiemy jakie miał dotychczas życie, ale możemy przypuszczać, że nie było mu dobrze, skoro znalazł się w schronisku. Koszt utrzymania to kwota 250,00 zł/m-c + wet + worek karmy raz na 3 miesiące.

Nie była to łatwa decyzja, bo przecież mam pod opieką Lunę w hoteliku i na BDT Tinę, ale bardzo liczę na Waszą pomoc. Temu dziadeczkowi należy się godna starość. W schronie stare psiaki mają najgorzej, a ten w dodatku jest niewidomy.

Udało się nam pomóc staruszkowi, niewidomemu Teosiowi więc mam nadzieję, że i ten psianek znajdzie swój dom, gdzie będzie kochany i pieszczony. Proszę pomóżcie dziadeczkowi. Wspólnie zmieńmy jego podły los.

Ciociu bardzo bardzo raduje

 ogromnie raduje dziekuje dziekuje za starowinka cudnego

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, elik napisał:

Dobrze, że ją wzięłyście :) Oba też bardzo leżała mi na sercu, ale nie mogłam podjąć decyzji, któremu pomóc, a które zostawić w schronie :(

Jeszcze ta starsza sunieczka :( Gdyby któraś z moich podopiecznych Luna, czy Tina znalazły dom, to wzięłabym, też i ją.

Strasznie mi jej żal. Już jest po sterylizacji. Okaszało się, że była w ciąży :(

Może sunia wzruszy czyjeś serducho na tyle, żeby zabrał ją ze schronu.

Proszę  442772443_gifproszcy.gif.072810e37aba9a481e1e124f58553b96.gif

Ze swej strony obiecuję pomoc finansową - deklaracje stałą, bazarki i  ogłoszenia.

Jeżeli ktoś mógłby zająć się szukaniem suni domu to wezmę sprawy finansów na siebie. Elik mogłabyś spytać czy kikou miała by miejsce dla Balbinki ?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, mdk8 napisał:

Jeżeli ktoś mógłby zająć się szukaniem suni domu to wezmę sprawy finansów na siebie. Elik mogłabyś spytać czy kikou miała by miejsce dla Balbinki ?

Jasna sprawa :)  Byłoby super :)     hurra.gif.03144345e0eb0b29a99a70c727761be8.gif

Już dzwonię

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, elik napisał:

Anulko, zabieram psianka do kikou. Jeśli możesz to bardzo proszę o pomoc finansową dla niego :)

Na razie nie dam rady pomóc nawet finansowo.Czekając na szczeniaczki zabrałyśmy dodatkowo z Radys Kolię,którą musimy utrzymać w hoteliku.Wystarczy spojrzeć w post rozliczeniowy aby ocenić finanse Kolii.Musimy się liczyć z tym,że będziemy ją utrzymywać prywatnie.Ze szczeniaczkami też krucho bo pieniądze idą przede wszystkim na leczenie maluszków.

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, mdk8 napisał:

Jeżeli ktoś mógłby zająć się szukaniem suni domu to wezmę sprawy finansów na siebie. Elik mogłabyś spytać czy kikou miała by miejsce dla Balbinki ?

Z A Ł A T W I O N E   !!!!  Sunia też może przyjechać do kikou.  

Kamień z serca bardzo, bardzo Ci dziękuję    760738116_kwiatki6.gif.88a77543364536499cd3ebebeb070552.gif

Basia już wie i załatwia transport dla obu psiaczków.

Ogromnie się cieszę :)1986164622_tacz.gif.46f51641e94d5a4d1cbae2fc02d7f872.gif

Link to comment
Share on other sites

46 minut temu, elik napisał:

Z A Ł A T W I O N E   !!!!  Sunia też może przyjechać do kikou.  

Kamień z serca bardzo, bardzo Ci dziękuję    760738116_kwiatki6.gif.88a77543364536499cd3ebebeb070552.gif

Basia już wie i załatwia transport dla obu psiaczków.

Ogromnie się cieszę :)1986164622_tacz.gif.46f51641e94d5a4d1cbae2fc02d7f872.gif

Ja też się cieszę. Założę sunieczce wątek jak tylko dorwę laptopa.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, elik napisał:

Niewidomy dziadeczek pojedzie do kikou. Już to z Nią uzgodniłam. Nie wiemy jakie miał dotychczas życie, ale możemy przypuszczać, że nie było mu dobrze, skoro znalazł się w schronisku. Koszt utrzymania to kwota 250,00 zł/m-c + wet + worek karmy raz na 3 miesiące.

Elu, w marcu jednorazowo coś dla dziadzia o pięknym imieniu przeleję, podaj mi proszę konto na pw i link jeśli założysz mu osobny wątek.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, jaguska napisał:

Elu, w marcu jednorazowo coś dla dziadzia o pięknym imieniu przeleję, podaj mi proszę konto na pw i link jeśli założysz mu osobny wątek.

Stokrotne dzięki Iwonko    2520621_serce7.gif.5d8b0598bc5e1518c6290bcec0814127.gif

Oczywiście założę psiunkowi osobny wątek i podeslę Ci link.

Będę prosiła wszystkich, którzy deklarow3ali wpłaty dla Teosia, żeby przenieśli swoje deklaracje ma tego psiaczka. To też niewidomy dziadeczek.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...