Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

2 godziny temu, Anula napisał:

Kiedyś jak zabierałam stamtąd na tymczas sunię to miałam kontakt z Marta i pieski - (Marta).Mam do niej nr.tel.Na dogo już jej nie ma.Nie wiem także czy aktualny jest tel.Jeszcze kiedyś farmerka63 (Beata),mam także nr.tel.

A możesz mi przesłać?

Link to comment
Share on other sites

IMG-20190125-WA0001.jpg

W piątek wiozę sunieczkę do ds w Krapkowicach. Strasznie się martwię bo mała nie je:(Ddostaje codziennie kroplówki, jeżdzi do weta ale nie chce jeść.Wg weterynarza to ze stresu. Dostaje preparat na poprawę apetytu. Prosiam żeby jej kupili convalescence i wlewali strzykawką do pyszczka. Mam nadzieję,że w domu, przy boku kochającej Rodziny wróci apetyt i radość życia.

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, ewu napisał:

IMG-20190125-WA0001.jpg

W piątek wiozę sunieczkę do ds w Krapkowicach. Strasznie się martwię bo mała nie je:(Ddostaje codziennie kroplówki, jeżdzi do weta ale nie chce jeść.Wg weterynarza to ze stresu. Dostaje preparat na poprawę apetytu. Prosiam żeby jej kupili convalescence i wlewali strzykawką do pyszczka. Mam nadzieję,że w domu, przy boku kochającej Rodziny wróci apetyt i radość życia.

Mocno zaciskam za sunieczkę, dobrze ,że piątek już jutro :)

 

Link to comment
Share on other sites

Kochani, dostałam jeszcze trochę kalendarzy, to kropla w morzu potrzeb ale jeśli ktoś jeszcze nie ma to serdecznie zapraszam na bazarek Kalendarzowy , jest też Mata węchowa i Niegraniczona ilość serduszek do kupienia!  Przybywajcie, kochani prosi.gif

https://www.dogomania.com/forum/topic/349386-mata-węchowa-kalendarze2-i-serduszka-ile-dasz-za-tyle-masz-do-2002-g20/

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, ewu napisał:

Do schroniska trafiła 5 miesięczna sunieczka.  W schronisku jest bez szans.

Błagam o ratunek dla dzieciaczka.

Wyślę zdjęcia z prośbą o zamieszczenie.

To wlaśnie Tonia. Od wczoraj siedzi w klateczce w szpitaliku, żeby nie złapac parwo. Gdzie ją zabrać??? Mołybyśmy wziąc sunię pod opiekę finansowa z Elą, al enie mamy gdzoie jej umieścić:(

 

 

Tonia1.jpg

Tonia2.jpg

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Ewa Marta napisał:

To wlaśnie Tonia. Od wczoraj siedzi w klateczce w szpitaliku, żeby nie złapac parwo. Gdzie ją zabrać??? Mołybyśmy wziąc sunię pod opiekę finansowa z Elą, al enie mamy gdzoie jej umieścić:(

 

 

Tonia1.jpg

Tonia2.jpg

 

Biedactwo :( :(

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Onaa napisał:

Ale w szpitaliku też jest parwo bo tam leczone są chore psiaki. Nawet jak ona jest w klatce to i tak nie ma gwarancji że się nie zarazi :(.

 

No właśnie, czy w sytuacji, gdy w schronie panuje parwo,  szpitalik jest bezpiecznym miejscem dla tego maleństwa ???

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, elik napisał:

 

Biedactwo :( :(

 

2 godziny temu, elik napisał:

No właśnie, czy w sytuacji, gdy w schronie panuje parwo,  szpitalik jest bezpiecznym miejscem dla tego maleństwa ???

Kochane, nie wiem. Basia mowiła, że jest w klateczce w korytarzu szpitala, czy jakoś tak. W każdym razie została postawiona tak,  żeby nie miec kontaktu. Pomieszczenie zostało odkażone specjalną lampą. Maleńka została też zaszczepiona. Na to Basia nie ma wpływu.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Ewciu.  Tonia  siedzi w klatce na korytarzu. Wszystko zostało naświetlone specjalną lampą i wymyte Virconem.

W szpitaliku też naświetlonym i odkażonym siedzą dwa ozdrowieńce, które wyzdrowaiały zanim Tonia przyszła.

Wchodzi tam tylko jeden wolontariusz , który zmienia obuwie i ma jednorazowe rękawiczki.

Tfu , tfu ,tfu żeby nie zapeszyć oby nic się nie stało

Są nią zainteresowani Państwo z Leszna, gdyby się zdecydowali to miałaby cudowny dom.Rano będę wiedziała. Jeden Pan z Wrocławia (jutro jadę do Wrocławia więc ew,. sprawdzę dom) też jest zaintersowany.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...