Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

12 godzin temu, ewu napisał:

Przepraszam za nieobecność. Jutro odpiszę na posty. Niestety dzisiaj pechowo upadłam i złamałam rękę. Zawiozłam małego psiaka do ds i wywaliłam na schodach. Na szczęście lewa ręka i bez przemieszczenia.

Biedna Ty !  Basiu uwazaj na siebie, po tym co przeszlas w zeszlym roku lepiej sobie juz nic nie lamac....

I to juz kolejna osoba na dogo, ktora sie uszkodzila tej zimy.....

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, ewu napisał:

Przepraszam za nieobecność. Jutro odpiszę na posty. Niestety dzisiaj pechowo upadłam i złamałam rękę. Zawiozłam małego psiaka do ds i wywaliłam na schodach. Na szczęście lewa ręka i bez przemieszczenia.

Biedna Basieńka :(

Ja też mam złamanie, też w lewej ręce, ale barku.

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, ewu napisał:

Przepraszam za nieobecność. Jutro odpiszę na posty. Niestety dzisiaj pechowo upadłam i złamałam rękę. Zawiozłam małego psiaka do ds i wywaliłam na schodach. Na szczęście lewa ręka i bez przemieszczenia.

Rany, to jakaś masakra dogomaniaków :( Najpierw elik, teraz Ty... i jeszcze ten wypadek w zeszłym roku... Za co to Was spotyka, Was, osoby o Wielkich Sercach :( A różne debile łażą, zwierzęta krzywdzą i nic im się złego nie przytrafi :(((

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Isiak napisał:

Rany, to jakaś masakra dogomaniaków :( Najpierw elik, teraz Ty... i jeszcze ten wypadek w zeszłym roku... Za co to Was spotyka, Was, osoby o Wielkich Sercach :( A różne debile łażą, zwierzęta krzywdzą i nic im się złego nie przytrafi :(((

No tak to bywa. Jedni mają z górki, a inni pod :)  Mam nadzieję, że to już koniec nieszczęść :)

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, elik napisał:

Biedna Basieńka :(

Ja też mam złamanie, też w lewej ręce, ale barku.

 

22 godziny temu, ewu napisał:

Przepraszam za nieobecność. Jutro odpiszę na posty. Niestety dzisiaj pechowo upadłam i złamałam rękę. Zawiozłam małego psiaka do ds i wywaliłam na schodach. Na szczęście lewa ręka i bez przemieszczenia.

Nie zazdroszczę,Pomimo że lewa to też duże utrudnienie.U nas jest strasznie ślisko ale ja pomaleńku, jak czołg ,chociaż z natury szybka jestem.Spiesz się powoli-mawiała moja babcia.Ewu,Elik Zdrowia i szybkiego powrotu do formy!

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, guccio napisał:

 

Nie zazdroszczę,Pomimo że lewa to też duże utrudnienie.U nas jest strasznie ślisko ale ja pomaleńku, jak czołg ,chociaż z natury szybka jestem.Spiesz się powoli-mawiała moja babcia.Ewu,Elik Zdrowia i szybkiego powrotu do formy!

przyłączam się do życzeń,  szybkiego powrotu do zdrowia i formy!!!

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, guccio napisał:

. . ..Ewu,Elik Zdrowia i szybkiego powrotu do formy!

 

1 godzinę temu, Gabi79 napisał:

przyłączam się do życzeń,  szybkiego powrotu do zdrowia i formy!!!

Serdecznie dziękuję kochane Dziewczynki   :)   1466954600_buziaczki2.jpg.2d76c60e9d0fc8b1bccff89bb9e0e891.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.01.2019 o 18:22, omi napisał:

Wiadomo coś więcej o tej 5 kg suni  (z kotłowni) ? 

Ona nawet nie waży 5 kg. Jest malusieńka i przerażona. Nie mam jej dokąd zabrać. Siedzi i się trzęsie:(

Ponoć została zabrana z potwornych warunków. Przyczyny śmierci jej towarzysza nie znam, niestety nie ma jak się dowiedzieć:( Są dwie wersje:(

Sunia rozpaczliwie potrzebuje pomocy.Nikt jej zpewnością nie obierze, nikt jej nie szuka.

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam za off ale przed chwila podpisalam petycje bardzo wazna , dotyczaca problemu bezdomnosci zwierzat. Prosze przeczytajcie i jezeli sie zgadzacie podpiszcie i puscie dalej. Mysle, ze powinnismy zawalczyc dla naszych bezbronnych przyjaciol 

https://secure.avaaz.org/pl/community_petitions/Ucywilizowac_traktowanie_bezdomnych_zwierzat_Petycja_do_Prezesa_Rady_Ministrow_cel_zlikwidowanie_problemu_bezdomnosci_zw/?fbgAjib&fbogname

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, ewu napisał:

Ona nawet nie waży 5 kg. Jest malusieńka i przerażona. Nie mam jej dokąd zabrać. Siedzi i się trzęsie:(

Ponoć została zabrana z potwornych warunków. Przyczyny śmierci jej towarzysza nie znam, niestety nie ma jak się dowiedzieć:( Są dwie wersje:(

Sunia rozpaczliwie potrzebuje pomocy.Nikt jej zpewnością nie obierze, nikt jej nie szuka.

Nie mogę jej wziąć. A chciałbym... 

Deklaruję 30 zł na utrzymanie w hoteliku domowym....to maleństwo... może znajdzie się dla niej kącik. 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...