Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

Dnia 16.01.2019 o 11:37, yolanovi napisał:

Nasz podopieczny Kapselek z tego wątku:

https://www.dogomania.com/forum/topic/334085-hurrraaaa-kapselek-ma-dom-ogromnie-dziękujemy-za-kciuki-i-wsparcie/?page=81

znalazł w końcu domek. Ewu chcemy podzielić się z Twoimi bidami pieniążkami, które nam po Kapselku zostały w kwocie 528,04 zł. Bardzo proszę o podanie numeru konta.

Dziękuję. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.01.2019 o 23:26, agat21 napisał:

Ewu, a co z Gacusiem? Jest w Krakowie? Moja koleżanka nic tu nie pomoże :( Nie daje znaku w jego temacie :(

Gacuś jest w Krakowie. Szukam dla niego domu. Najważniejsze ,że jest bezpieczny.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.01.2019 o 11:37, yolanovi napisał:

Nasz podopieczny Kapselek z tego wątku:

https://www.dogomania.com/forum/topic/334085-hurrraaaa-kapselek-ma-dom-ogromnie-dziękujemy-za-kciuki-i-wsparcie/?page=81

znalazł w końcu domek. Ewu chcemy podzielić się z Twoimi bidami pieniążkami, które nam po Kapselku zostały w kwocie 528,04 zł. Bardzo proszę o podanie numeru konta.

Ewu, przelew 528,04 zł właśnie poleciał. Jak pieniążki dolecą proszę o potwierdzenie na wątku Kapselka. Dziękuję

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, ewu napisał:

Niestety kolejny psiak przegrał z parwo. 7 dni walki o Szuwarka, 7 dni strachu . W sobotę rano pojawiła się nadzieja ale niestety po południu , po wizycie u weterynarza Szuwarek odszedł:(

Kochany, dobry psiak:(

Biedne psiątko  :(  

Basiu przytulam :(

Link to comment
Share on other sites

Zabrałam sunię i dwa szczeniaczki, które jechały do schroniska. Madzia zabrała do siebie jednego szczeniaczka nie z tej rodzinki.

Wpłaciłam 250 zł na potrzeby psiej rodzinki  i kupiłam 15 kg karmy Fitmin Puppy. Szczeniaczki potwornie zarobaczobne.

Wet zalecił kilkudniowe odrobaczanie. Chude , brudne i zapchlone. Szczeniaczek u Madzi to spory psiak. Piękny ale też potwornie chudy.

Pod grubą sierścią kosteczki:(

Puszek dostaje zapobiegawczo surowicę bo przeszedł przez schronisko.

Elu poślę Ci zdjęcia :)

Dziękuję za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, ewu napisał:

Przepraszam, że mnie nie było tyle dni ale moja wnuczka zachorowała na obustronne zapalenie płuc.

Bardzo źle się czuła. Nie miałam głowy do niczego. Nadal bierze zastrzyki, jutro wizyta kontrolna. Bardzo się denerwujemy.

Trzymam kciuki Basiu aby wszystko było dobrze.

Mój 1,5 roczny wnuk w 2 święto wylądował na sorze i okazało się dopiero po prześwietleniu,że ma zapalenie płuc.

Wirusowe, bezobjawowe - trochę gorączkował.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, b-b napisał:

Trzymam kciuki Basiu aby wszystko było dobrze.

Mój 1,5 roczny wnuk w 2 święto wylądował na sorze i okazało się dopiero po prześwietleniu,że ma zapalenie płuc.

Wirusowe, bezobjawowe - trochę gorączkował.

Dziękuję.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

A co to za obłędny Puszek?
Wpadłam jak śliwka z tym pierwszym chomikiem:
1609476109_PART_1547224144104-Kopia.jpeg.2fc0a958aee863690b88826c7e5f5427.jpeg

Puszek ną żywo to same kosteczki. A chomik :) to malutka sunia znaleziona z mamą i siostrą. Chudziny zapchlone i zarobaczone:(

Puszek jest bardzo niedożywiony, ząbki ma sine:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...