Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

18 minut temu, ewu napisał:

Posłałam też paragon za surowicę. Strasznie mi głupio ,że tak nękam Elę:(

To co robię, to kropla w porównianiu do tego, co Ty robisz więc niech Ci nie będzie głupio, bo nie ma czego :) Wkleiłam zdjęcie psiaka, a zapomniałam o paragonie.

 

PART.jpg.ed84d3f6b27609d17214addc2a683376.jpg

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, elik napisał:

Sunia z guzem :(   Biedactwo  :(  Co za skurwiel wyrzucił sunie w takim stanie na poniewierkę! Jakby jej guza było mało, to jeszcze jej bezdomność drań zafundował.

152264057_getattachmid363896mpid5min1uid3e609eca0caec7ba.jpg.892a2f2c529cd96768248c777da4f2ff.jpg     952433894_getattachmid363896mpid6min1uid3e609eca0caec7ba.jpg.4f25657124e7db649b8fc157bed63e8e.jpg

 

Biedna sunia.......

2 godziny temu, seramarias napisał:

O mamo, oby przetrzutów nie było, bo widać że guz nie pojawił się wczoraj :(  Dla suni wbrew pozorom, może to być wybawienie, szansa na zdrowie bo widać, że dotychczasowy opiekun nie zapewnił by operacji i leczenia. Byleby tylko nie było za późno na pomoc.

Opiekun to chyba zbyt wiele powiedziane.....

 

2 godziny temu, ewu napisał:

Żebrzemy o wsparcie. Musimy zebrać na operację

 

Basiu ile to może kosztować ?

 

1 godzinę temu, elik napisał:

A co po operacji? Gdzie będzie sunia?

 

1 godzinę temu, ewu napisał:

Elu my nie mamy dla niej nic. Błagać będziemy o jakieś dt ale przestałamwierzyć w cuda.

 

Tu na dogo o kasę coraz gorzej, ale zawsze jest tak, ze jak pies ma tragedię, choroba czy wypadek to ludzie garna się do pomocy. Może i tym razem się uda....

Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, jaguska napisał:

Czy mógłby ktoś podać numer konta do zbierania na surowicę chętnej na książkę w tym wątku? Co prawda już dawno bazarek się skończył, ale jest chętna na książkę, kwota łącznie z kosztami przesyłki na surowicę.https://www.dogomania.com/forum/topic/348428-biblioteczka-na-operację-duszka/?page=4

Mogę Ci podać nr konta Basi, bo Poker już chyba przesłała zebrane pieniądze.

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, ewu napisał:

Jutro muszę zabrać Gacka. Magda jest chora. Nie mam transportu do Krakowa.

Czy ktoś może pomóc? Zabrze- Kraków

Ewu, a jakiś bla-bla car? Ja zapłacę za transport. Moja koleżanka dostała namiary na ogłoszenie o Gacusiu na fb, Ma rozmawiać z mężem. A gdzie znalazłaś dt w Krakowie?

Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, agat21 napisał:

Ewu, a jakiś bla-bla car? Ja zapłacę za transport. Moja koleżanka dostała namiary na ogłoszenie o Gacusiu na fb, Ma rozmawiać z mężem. A gdzie znalazłaś dt w Krakowie?

Już mam transport .Jutro się dowiem i.e to będzie kosztowało. Gacek jedzie do hoteliku.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...