Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

4 godziny temu, ewu napisał:

Surowica jest już w lecznicy. Teraz mam problem z przywieziem jej. Córka nie może ze mą jechać, wszyscy mają trudności.

Ciągle pod górę...:( Surowica będzie kosztowała 6480 koron to jest około 1080 zł( paliwa nie liczę).

Basiu, czy surowicy potrzeba aż za tyle ?

Pytam, bo może rozsądniej byłoby kupować za tyle na ile zbierzesz kasy, a nie na ile potrzeba skoro i tak na to brak środków...

 Skąd pokryjesz różnicę ? Tu na wątku zaangażowanych tylko garstka....

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, MALWA napisał:

Basiu, czy surowicy potrzeba aż za tyle ?

Pytam, bo może rozsądniej byłoby kupować za tyle na ile zbierzesz kasy, a nie na ile potrzeba skoro i tak na to brak środków...

 Skąd pokryjesz różnicę ? Tu na wątku zaangażowanych tylko garstka....

Agnieszko tu o rozsądku to nie ma co mówić i masz słuszność . Niestety benzyny  nikt nie leje do baku za darmo a w lecznicy doliczają  narzut i wtedy sporo się przepłaca za surowicę.. Staram się minimalizować koszty, dlatego tyle na raz kupuję.

Poza tym  w Bohuminie długo nie będzie można kupić surowicy a jak się walczy o życie to czas jest najważniejszy.  Nie umiem inaczej postępować. Kiedy się widzi śmierć i potworny ból i ma się świadomość, że bez surowicy nie da się żadnego psiaka uratować, to  zdrowy rozsądek przestaje działać.

My  widzimy te pyszczki, patrzymy w ich oczy  i nasz świat się wali kiedy te dobre psie oczy gasną w bólu, kiedy patrzą takim nieobecnym wzrokiem:( 

Nie da się być rozsądnym:(

 

 

 

 

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Moja koleżanka z pracy właśnie organizuje wyjazd z rodziną na ferie zimowe :( Mają wyjechać w ostatnim tygodniu stycznia i lutego. W tej sytuacji nie wezmą teraz żadnego zwierza :( Jest jeszcze szansa, że wyjazd nie dojdzie do skutku, bo syn ma kłopoty z paszportem (a wyjazd ma być za granicę). Może jutro będzie już wiadomo coś na pewno. Sorry :(

Na surowicę puszczę znowu grosz na Twoje konto ewu. 

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, agat21 napisał:

Moja koleżanka z pracy właśnie organizuje wyjazd z rodziną na ferie zimowe :( Mają wyjechać w ostatnim tygodniu stycznia i lutego. W tej sytuacji nie wezmą teraz żadnego zwierza :( Jest jeszcze szansa, że wyjazd nie dojdzie do skutku, bo syn ma kłopoty z paszportem (a wyjazd ma być za granicę). Może jutro będzie już wiadomo coś na pewno. Sorry :(

Na surowicę puszczę znowu grosz na Twoje konto ewu. 

Szkoda , taką miałam nadzieję. Dziękuję za starania i za wsparcie na surowicę.

Link to comment
Share on other sites

Ja tylko wstawiłam Gacusia na fb,więc kto może to proszę udostępniać

GACUŚ NA CITO POSZUKUJE DOMU TYMCZASOWEGO A NAJLEPIEJ STAŁEGO! Można o nim powiedzieć,że to psi Ideał.Doskonale dogaduje się z innymi psiakami i kotem.w domu zachowuje czystość.Ma ok 1 roku i waży tylko 6kg.Obecnie przebywa w dt w Zabrzu ale obecna opiekunka z powodu spraw rodzinnych nie może się już nim dłużej zajmować.Bardzo prosimy o pomoc i udostępnianie! Kontakt: Basia tel.608 451 727

Obraz może zawierać: pies
Obraz może zawierać: pies
 
 

 

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Bogusik napisał:
Ja tylko wstawiłam Gacusia na fb,więc kto może to proszę udostępniać

GACUŚ NA CITO POSZUKUJE DOMU TYMCZASOWEGO A NAJLEPIEJ STAŁEGO! Można o nim powiedzieć,że to psi Ideał.Doskonale dogaduje się z innymi psiakami i kotem.w domu zachowuje czystość.Ma ok 1 roku i waży tylko 6kg.Obecnie przebywa w dt w Zabrzu ale obecna opiekunka z powodu spraw rodzinnych nie może się już nim dłużej zajmować.Bardzo prosimy o pomoc i udostępnianie! Kontakt: Basia tel.608 451 727

 

Udostępniony.

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, ewu napisał:

Sunia była wczoraj w lecznicy. Być może to jednak nie jest parwo, oby...

Test na razie nie wykazał.

Do schroniska przyjechała starsza sunia z guzem wielkości mekona:(

Elu wyślę Ci zdjęcia.

Guz wielkości melona? A jakiej wielkości jest sunia?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...