Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

Mam dobrą nowinę...

Usia ma dom!

O rany, sama jeszcze w to nie wierzę, i choć jak zawsze, jest jakaś doza niepewnosci, to jednak wyglada to obiecujaco..

Para młodych ludzi, mieszkają na Kozanowie w wynajmowanym mieszkaniu (jest zgodą na psa), pracują,  Usia byłaby sama 8 godzin, dlatego tak ważne było, czy spokojnie zostaje sama i nie niszczy.

Po spotkaniu zapoznawczym, na którym Usia zaprezentowała się całkiem nieźle, choć bez darcia japki się nie obeszło, Państwo nadal sa na "tak" i dostałam już adres do wizyty pa. To jest ulica Palucka na Kozanowie.

 

 

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Figunia napisał:

Juz napisalam na wroclawskim watku prosbe o pomoc w wizycie. Mam wielką nadzieję (po rozmowach i dzisiejszym spotkaniu), ze to będzie zwykła formalność...

Oczywiście nie mam umowy...

Cieszę się ogromnie, że teraz możesz spokojnie czekać na termin wyjazdu :)

Jeśli chcesz, to mogę podesłać Ci wzór,  który możesz wedle uznania coś dodać, coś usunąć. Chcesz?

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Figunia napisał:

Mam dobrą nowinę...

Usia ma dom!

O rany, sama jeszcze w to nie wierzę, i choć jak zawsze, jest jakaś doza niepewnosci, to jednak wyglada to obiecujaco..

Para młodych ludzi, mieszkają na Kozanowie w wynajmowanym mieszkaniu (jest zgodą na psa), pracują,  Usia byłaby sama 8 godzin, dlatego tak ważne było, czy spokojnie zostaje sama i nie niszczy.

Po spotkaniu zapoznawczym, na którym Usia zaprezentowała się całkiem nieźle, choć bez darcia japki się nie obeszło, Państwo nadal sa na "tak" i dostałam już adres do wizyty pa. To jest ulica Palucka na Kozanowie.

 

 

Super wiadomosc :)

W jakim rejonie Polski jest Kozanow ?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.10.2018 o 21:17, Poker napisał:

Osiedle we Wrocławiu.

Może Mila-ada mogłaby się wybrać na wizytę  albo Basia 1244.

 

Dnia 7.10.2018 o 21:47, Figunia napisał:

Akurat te Ciocie ostatnio rzadko pojawiają się na Dogo, ale zapytam.

Dziękuję za wskazówkę. 

Dzwoniłam , wczoraj do Mila-ada ,  obiecała że zadzwoni później do Figuni :)

zaciskam spoko.gif

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

9 godzin temu, anica napisał:

 

Dzwoniłam , wczoraj do Mila-ada ,  obiecała że zadzwoni później do Figuni :)

zaciskam spoko.gif

Dziękuję Aniu. Dziś Mila-Ada będzie umawiać wizytę. 

Miałam jeszcze dwa telefony, ale chyba nic z tego nie  bedzie.

Zobaczymy, jakie wrażenie z wizyty odniesie Mila-Ada, czy tak dobre, jak moje.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, ewu napisał:

Z ozdrowieńców Goja ma dom, Lalunia pojedzie do Szafirki, Ajwar ma do a co będzie za dwa tygodnie z malutkim Lolusiem?

Basiu, Wy dokonujecie cudów.

Tyle piesków ocalonych i bezpiecznych. Wierzę, ze z Lolusiem będzie podobnie. Gdyby nie było innego wyjścia, to (o ile Usia będzie już w swoim DS), może po 18 tym przyjechałby do mnie...Ale już tylko na jakieś dwa tygodnie...

Link to comment
Share on other sites

A jednak drugi chętny domek nadal zabiega o Usie.

Dziś po 17 spotkanie z panem Jackiem. Wiem tylko tyle, ze mieszka na Fabrycznej, ma dwie coreczki i "zawsze mial kundelki".

Usia nie wykazuje szczególnego zainteresowania dziećmi, mam wrażenie, ze raczej ich unika, wiec nie mam wielkiej nadziei.

Mogłabym zaproponować Panu Zabcie od Poker, ale nie wiem ile ma lat (bo to, ze lubi dzieci to tak).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...