Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

Widziałam ewu, ogłoszę je jak wrócę z pracy.
One miały u mnie ogłoszenia już, ale usunęłam po słowach, że znalazły dom.  No nic, słowo pisane, nieporozumienia się zdarzają ;) Wznowię ogłoszenia jak będę mieć chwilkę. Gosia wciąż jest moją ulubienicą.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

Widziałam ewu, ogłoszę je jak wrócę z pracy.
One miały u mnie ogłoszenia już, ale usunęłam po słowach, że znalazły dom.  No nic, słowo pisane, nieporozumienia się zdarzają ;) Wznowię ogłoszenia jak będę mieć chwilkę. Gosia wciąż jest moją ulubienicą.

Dziękuję. Faktycznie zaszło nieprozumienie. Są jeszcze dwaj bracia, doślę.

Link to comment
Share on other sites

Czy na Maksia są już zbierane pieniążki? Jeśli tak to poproszę o dane do przelewu stałej dla chłopaka :)

 

Aniu fajny chłopak trafił pod Twoje skrzydełka :)

CD9N89uSsWKHzE1o27FsC5JI2NXXbj2XmBcdvT0Ry71yh5jMVh2yLY66aD1U_Lvn1SK7DSgUMA5yrqQvdixQdk6DjwznPexxdYhT6_jXPWNpIRwuMj7AwWR9uE6HHCb8_XjEihxJxjNDppm3IlQphrDf-z7gJ1iLlHOwB3M7gN1NIKrueJxTDzwV73NwwZwbCQHY_kFj6MT9j1PmqCP5fWCM8hoiUPgP_xd0x5RCYoazpuG3CvxC6LXpSCvHwNc6tEjBVPh86kbJh9ZHRpOqXV4Fo09jZ1jrZDiH5u8KmgCQOrb_MzvA8fpFmmuH40Gexr3zZ6h6LJ0fcsrE4KZaxeaYmQ4wgt2-b1qHMHHOdFa88xz4VHd8qJqqXJJMeTZEn-2LABXkntbvZ8L4tlzwaXdg1RYKsSK-Gl2fJm9VbMM8KMh0ZER5yVeYaY5rrLpktsAABMqPxvW1KsONcm9SEFDGKvH9hQf9KfWxewY4i8r11gQxOHUSe2b9RJbRXnnShHPyIfgM2QYFzUC8aK-CDKKWt5rToLk8eRcH7H0qQrQnzdhWZ-f3wPMJmeBtbmoY93QfSAyR4G7yrvl46wcDopKkjAjpP7Qi=w800-h600-no

Te uszko tak zawadiacko klapnięte :D

Przystojniak z niego :)

Link to comment
Share on other sites

Bogduniu, to jest naprawde przekochane stworzonko. Do tego (tfu, tfu, zeby nie zapeszyc...) prawie bezproblemowe.

Az zazdroszczę ludziom, którzy Go zaadoptują. 

Kiedy juz miną te najgorsze upały, wybierzemy się do weta, by pieska odrobaczyc a potem zaszczepic.

Dziękuję Ci kochana serdecznie!

Link to comment
Share on other sites

Nie było dotąd okazji do jakiegoś dluzszego kontaktu z dzieckiem. Ale zdarzyło się raz, ze dzieciak, mijając Karacika, podszedł i znienacka go poglaskal a Karat przyjął to z godnością.  Ani nie ciągnie do dzieci, ani przed nimi nie ucieka. 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, b-b napisał:

Czy na Maksia są już zbierane pieniążki? Jeśli tak to poproszę o dane do przelewu stałej dla chłopaka :)

 

Aniu fajny chłopak trafił pod Twoje skrzydełka :)

CD9N89uSsWKHzE1o27FsC5JI2NXXbj2XmBcdvT0Ry71yh5jMVh2yLY66aD1U_Lvn1SK7DSgUMA5yrqQvdixQdk6DjwznPexxdYhT6_jXPWNpIRwuMj7AwWR9uE6HHCb8_XjEihxJxjNDppm3IlQphrDf-z7gJ1iLlHOwB3M7gN1NIKrueJxTDzwV73NwwZwbCQHY_kFj6MT9j1PmqCP5fWCM8hoiUPgP_xd0x5RCYoazpuG3CvxC6LXpSCvHwNc6tEjBVPh86kbJh9ZHRpOqXV4Fo09jZ1jrZDiH5u8KmgCQOrb_MzvA8fpFmmuH40Gexr3zZ6h6LJ0fcsrE4KZaxeaYmQ4wgt2-b1qHMHHOdFa88xz4VHd8qJqqXJJMeTZEn-2LABXkntbvZ8L4tlzwaXdg1RYKsSK-Gl2fJm9VbMM8KMh0ZER5yVeYaY5rrLpktsAABMqPxvW1KsONcm9SEFDGKvH9hQf9KfWxewY4i8r11gQxOHUSe2b9RJbRXnnShHPyIfgM2QYFzUC8aK-CDKKWt5rToLk8eRcH7H0qQrQnzdhWZ-f3wPMJmeBtbmoY93QfSAyR4G7yrvl46wcDopKkjAjpP7Qi=w800-h600-no

Te uszko tak zawadiacko klapnięte :D

Przystojniak z niego :)

Ślepota ze mnie...

Twój wpis Bogduniu, przy zdjęciu Karacika odebrałam  jako w całości do niego, a Ty przecież piszes o Maksiu...

Wykasowalam zatem to, co niepotrzebne...

I tez podpinam się pod Twoje pytanie.

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Nesiowata napisał:

Postaraj się złoty chłopaku, tak łatwo podbijasz serca.

Dzis na porannym spacerze Karacik podbil wlasnie serce chlopaka z wielkim goldenem.

Zdumial sie urodą  Karacika, po raz pierwszy widzial psa o tak pięknym, jednolitym umaszczeniu i takim samym kolorze oczu - jak mówił.

Aż mu zrobił kilka zdjęć.

A Karat złamał też swoje zasady i go w ogole nie obszczekiwal, tylko dawał się głaskać i  nawet jakby przytulal. 

Zobaczymy, co będzie dalej...

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, Figunia napisał:

Dzis na porannym spacerze Karacik podbil wlasnie serce chlopaka z wielkim goldenem.

Zdumial sie urodą  Karacika, po raz pierwszy widzial psa o tak pięknym, jednolitym umaszczeniu i takim samym kolorze oczu - jak mówił.

Aż mu zrobił kilka zdjęć.

A Karat złamał też swoje zasady i go w ogole nie obszczekiwal, tylko dawał się głaskać i  nawet jakby przytulal. 

Zobaczymy, co będzie dalej...

Bo on jest wyjątkowo piękny:) Złoty chłopaczek, 24-karatowy:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Figunia napisał:

A Karat złamał też swoje zasady i go w ogole nie obszczekiwal, tylko dawał się głaskać i  nawet jakby przytulal. 

Tak było z moimi dzikuskami Dorcią, Nutelką, Kajunią, Kikunią. Chowały się za mnie, obszczekiwały, unikały kontaktu, aż wreszcie pojawił się ten jeden, jedyny człowiek, na którego nie szczekały, same chciały się zbliżyć. No i teraz są u tych Ludzi i maja wspaniałe domy. Są szczęśliwe i kochane :) Może i Karacika spotka podobny los :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, elik napisał:

Tak było z moimi dzikuskami Dorcią, Nutelką, Kajunią, Kikunią. Chowały się za mnie, obszczekiwały, unikały kontaktu, aż wreszcie pojawił się ten jeden, jedyny człowiek, na którego nie szczekały, same chciały się zbliżyć. No i teraz są u tych Ludzi i maja wspaniałe domy. Są szczęśliwe i kochane :) Może i Karacika spotka podobny los :)

Bo pieski są niesamowite!

Jak chodzi o tego Pana, to niestety ma juz swego psa i nie planuje drugiego. Szkoda, bo widać było, ze jest psiolubny i odpowiedzialny.

Ale zrobił Karacikowi zdjecia, może pokaże je właściwym ludziom, cóż, pomarzyć można...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...