Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

Kasia i ja od trzech dni walczymy o uratowanie Stara.

To szklelet, który się przewraca. Na zdjęciach nie widać jego chudości. Dzisiaj miał mieć operację ale jego stan na to nie pozwolił.

Same nie damy rady udźwignąć finansowo kosztów leczenia Stara.

safe_image.php?d=AQCj3_bHNI_AXDvn&w=476&h=249&url=https%3A%2F%2Fpomagam.pl%2Fmedia%2Fproject_photos%2Fproject_44154_1526971495.jpeg&cfs=1&upscale=1&fallback=news_d_placeholder_publisher&_nc_hash=AQAsym0OpWE4T5yP

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, ewu napisał:

Kasia i ja od trzech dni walczymy o uratowanie Stara.

To szklelet, który się przewraca. Na zdjęciach nie widać jego chudości. Dzisiaj miał mieć operację ale jego stan na to nie pozwolił.

Same nie damy rady udźwignąć finansowo kosztów leczenia Stara.

safe_image.php?d=AQCj3_bHNI_AXDvn&w=476&h=249&url=https%3A%2F%2Fpomagam.pl%2Fmedia%2Fproject_photos%2Fproject_44154_1526971495.jpeg&cfs=1&upscale=1&fallback=news_d_placeholder_publisher&_nc_hash=AQAsym0OpWE4T5yP

 

Walcz biedaku :)

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, ewu napisał:

content_1527105701.jpg

 

Psiak ma zaledwie 2 lata. Wylane oko, połmana szczęka, na szyi rany wyglądające na rany kłute.

Na cito trzeba go operować ale potem jeśli nikt nie zaoferuje mu dt czeka go powrót do schroniska.

Poprosiłyśmy o pomoc Fundację Człowiek i Pies ale dziewczyny też ledwo kwiczą i bez wsparcia finansowego nie udźwigną kolejnego obciążenia..

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/zplamanaszczeka

O Matuniu!  beczy.gif

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, ewu napisał:

Kasia i ja od trzech dni walczymy o uratowanie Stara.

To szklelet, który się przewraca. Na zdjęciach nie widać jego chudości. Dzisiaj miał mieć operację ale jego stan na to nie pozwolił.

Same nie damy rady udźwignąć finansowo kosztów leczenia Stara.

safe_image.php?d=AQCj3_bHNI_AXDvn&w=476&h=249&url=https%3A%2F%2Fpomagam.pl%2Fmedia%2Fproject_photos%2Fproject_44154_1526971495.jpeg&cfs=1&upscale=1&fallback=news_d_placeholder_publisher&_nc_hash=AQAsym0OpWE4T5yP

... Basiu, nieustająco podziwiam Was  buziak.gif

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, ewu napisał:

Star ma zewnątrzwydzielniczą niewydolność trzustki.

Basiu wybacz, że zawracam Ci głowę, ale co to znaczy, czym się wyraża ta choroba ?

Wysyłam przelew od mojej znajomej Agnieszki - 100,00 zł.

 

Link to comment
Share on other sites

content_1527105701.jpg

Zawiozłyśmy go dzisiaj do lecznicy w Wieliczce.

Oko jest do usunięcia , niestety jest stan ropny więc trzeba go podleczyć przed usunięciem antybiotykami.

Nie wiadomo czy szczęka jest połmana, zrobią mu prześietlenie. Dotatkowo ma pęknięte jądra co musi go potwornie boleć.

Roboczo nazwałam go Misio bo jest taki misiowty, bardzo spokojny , ułożony , grzeczny psiak.

Jest w dobyrych rękach ale jak nie znajdziemy dt to nie wiem co dalej, jak będzie zagojony...:(

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Agnieszka103 napisał:

Bardzo się cieszę, że więcej osób dokonuje wpłat. Koszty weta/leczenia zapewne są duże, a każde wpłacone choćby 5 zł to już realna pomoc.

Każdy grosz.

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, elik napisał:

Basiu wybacz, że zawracam Ci głowę, ale co to znaczy, czym się wyraża ta choroba ?

Wysyłam przelew od mojej znajomej Agnieszki - 100,00 zł.

 

Elu podziękuj z całego serca..

To oznacza ,że pokarm nie jest wchłaniny , pies je ale chudnie.

Wydolność jego trzustki jest na poziomie 30 %.

To potwornie mało. Dostaje enzymy ale niestety nie ma apetytu.

DT ma do 1-go czerwca, co dalej nie wiem:(

Ja w końcu zwariuję :(

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Biedny Star... :( oby udało mu się pomóc...

Miałam dzisiaj zapytanie o Liliankę - a że cisza nastała co u dzieciarni to nie wiem, czy odpowiedzieć nawet czy aktualne... Przypomnę Liliankę: https://www.olx.pl/oferta/malutka-szczeniorka-w-typie-sznaucera-teriera-CID103-IDsRALj.html

Wszystkie mają domki. Jeszcze jamniki i Franio szukają swoich. Lilianka pojechała do domu parę dni temu.

 

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, ewu napisał:

 

Nie mogę przestać o nim myśleć! :(     poraniony okrutnie i jeszcze w obcym miejscu.... nie jestem w stanie nawet wyobrazić sobie co ten biedaczek przechodzi....

Basiu, w przyszłym tygodniu się zdzwonimy, napisz mi kochana na PW numer telefonu z kim rozmawiać o opiece nad Pimpusią?  z Tobą czy Kasią?   oraz dokładna data! od kiedy do kiedy?   Tyś(ka) zaproponowała że , mogła by, ogłosić na wrocławskich grupach pomocowych lub zapaliła się maleńka iskiereczka nadziei... Ania ,jeśli nie będzie musiała wziąć Pysi / a chyba kroi się fajny domek, mocno zaciskamyokok.gif/  to mogłaby się zaopiekować chyba po 16czerwca?   trzeba dogadać konkretnie daty :)

 

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, anica napisał:

Nie mogę przestać o nim myśleć! :(     poraniony okrutnie i jeszcze w obcym miejscu.... nie jestem w stanie nawet wyobrazić sobie co ten biedaczek przechodzi....

Basiu, w przyszłym tygodniu się zdzwonimy, napisz mi kochana na PW numer telefonu z kim rozmawiać o opiece nad Pimpusią?  z Tobą czy Kasią?   oraz dokładna data! od kiedy do kiedy?   Tyś(ka) zaproponowała że , mogła by, ogłosić na wrocławskich grupach pomocowych lub zapaliła się maleńka iskiereczka nadziei... Ania ,jeśli nie będzie musiała wziąć Pysi / a chyba kroi się fajny domek, mocno zaciskamyokok.gif/  to mogłaby się zaopiekować chyba po 16czerwca?   trzeba dogadać konkretnie daty :)

 

Dziękuję Aniu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...